Да ви споделя...

  • 1 008
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
че ми е криво...
В събота имам изпит, а нищо не съм учила. Sad  Малкото и днес не иска да заспи и ме върти на малкият си пръст.
Завърших четвърти курс, но си влача 8-9 изпита. Close От септември до сега съм взела само един! Все не ми остава време и сили да седна и да се съсредоточа над лекциите, или ако го направя то не е достатъчно... До юни трябва да ги взема, а даже не ми се чака и до тогава. Излегнали сме се на гърба на баща ми, който пък от друга страна се грижи и за брат ми/тази година завършва гимназия, предстои му и кандидатстване/... И ми е толкова гадно и криво Cry Питам се кога ли ще изляза от този омагьосан кръг?!  Rolling Eyes
От друга страна пък баща ми само ми повтаря "Хайде завърши, че да търсим и работа!"...
уф... оплаках ви се, но не ми олекна no

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
къде живееш? да си помогнтем с бебетата - няколко дни аз гледам, няколко дни ти - и аз имам да уча за изпит
дано се справиш! Успех!

# 2
  • Мнения: 6 472
Уф свестен баща имаш! И е прав да знаеш Hug

# 3
  • Мнения: 3 394
аз имам за тази година 8-повръща ми се,но като не ми признават дипломите в проклетото Кралство, а не ми се работи какво да е....ей ме на пак на скамейката, а пропиляните 7 години по университети.......офффффффффффф  и аз се оплаках

# 4
  • Мнения: 289
catnadeen, не съм в София. Имам възможност да бъда и там /там ми е ВУЗа/, но предимството ще ми е само в това, да не ги пътувам тия 350км за изпит, само в едната посока.
Ще се справя, на финала съм. Много мина, малко остана! Wink

Luluto, прав е. В това спор няма. Но живота ни не е лесен. Въпреки всичко се държим де! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт