Искам да знам кой ме е създал!?

  • 6 834
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
    На 31г,осиновена съм на 20 дена,знам от къде,знам от къде е била жената,която ме е родила,знам и как ме е била кръстила,друго нищо.
    Очаквам да започнете да ме обвинявате и нападате,да ми обеснявате колко няма смисъл...За мен има смисъл-затворете очи и си представете,че не познавате майка си,баща си,баба си,брат си....Не ви ли се струва зловещо?
 Аз съм дърво без корен!
   Обичам родителите си,от както съм си отворила очите тях съм видяла.Не мисля,че е възможно да приема други хора за такива.Просто искам да знам,искам да ги видя и ще се успокоя.
   Някой знае ли какви законови права имам?Или какъв е начина да ги намеря?

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз няма да те нападам,всеки има различно виждане на подобна ситуация-хем няма смисъл,защото живота ти е преминал с твоите родители и няма смисъл да бъркаш в стара рана,жената сигурно си има семейство което незнае за твоето съществуване и появата ти може да усложни отношенията им Thinkingот друга страна е хубаво да знаеш нещо по-вече за корена си,наследствените болести /ако има такива/ и ей така Embarassedпросто да я зърнеш Blushжената дала ти живот и направила щастливо едно бездетно семейство!Не виждам нищо лошо в това,че търсиш корените си!Обърни се към предаването на Миглена Ангелова или изчети темите тук,някъде беше споделено как смятат да издирят рожденната си майка!Ако моята дъщеря,един ден реши да търси биологичната си майка,не бих я спряла!Само внимавай с това си желание и последващите действия и събития да не нараниш и натъжиш родителите си! newsm10 newsm51
и....не си дърво без корен-и дръвчетата ги местят и пресаждат на нови места където пускат своите корени докато съществуват на този свят
.....по - зловещо щеше да е да бъдеш подхвърляна от дом на дом,немила и недрага!Ти си просто родена с късмет,който много изоставени деца нямат  bouquet

Последна редакция: ср, 16 ное 2005, 15:19 от Дидка

# 2
  • Мнения: 863
Мисля,че имаше една Организация за осиновители и осиновени,тук накъде можеш да прочетеш из темите за нея и да се свържеш с тях.Аз също няма да те нападам,но след като цял живот си била отгледана в едно семейство имаш родители,баби ,дядовци и т.н.как можеш да казваш че нямаш корени? ThinkingВсъщност ти пишеш че знаеш от къде е биологичната ти производителка/ще ме прощаваш ама немога да я нарека майка/,дали трябва да се натоварваш с неща ,които могат да ти донесат и неприятности newsm78
Успех

# 3
  • Мнения: 487
Пгледни и тук. Може да попаднеш на нещо което ще ти е от полза.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31788.0

иначе моето мнение по въпроса все още е, че ако не искаш да говориш с майка си и от нея да научиш коя е жената която те е родила, другия начин е чрез съда.

# 4
  • Мнения: 256
АЗ имам син на 9 години. Знае ,че е осиновен от малък.Задава ми непрекъснато въпроси.........Обещала съм като порастне да му помогна да разбере истината.И аз да бях на твое място щях да търся отговора на въпросите си.Като човек който не е биологичен родител ще ти кажа,че толкова обичам малкото си момченце и винаги ще стоя зад него и ще го подкрепям.Целувки.Румяна.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
виж тук www.baoo-bg.org/forums

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ето това е момичето създало /или поне участвало в създаването/ на форума
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=11147
можеш на ЛС да й пишеш - тя също е осиновена и може да ти помогне с "гореща" инфо

п.п. лично аз бих преззирала /с право или без/ тоя ето ме е захвърлил и тъй като имам достойнство - никога не бих го потърсила. една затворена врата за мен винаги си остава затворена. но ти си решаваш. сама знаеш риска да изпиташ голямо разочарование нали? както от откритото, така и ако нищо не откриеш.
Успех

# 7
  • София
  • Мнения: 1 324
Има смисъл! Аз осинових дете преди около три години. Уж всички много ме подкрепяха, но майка ми стана много напрегната и нервна. Вече не беше същия човек. И така ... След една година истината излезе на бял свят. Появи се мъж, който е роден от мойта майка и поради невъзможността да бъде отгледан от нея е бил осиновен на няколко дни. Той я намери и всички се успокоиха. Майка ми в началото беше много объркана и плачеше непрекъснато. Каза, че не е минал нито един ден от живота й без да се моли той да е добре. Той знае истината от малък и казва, че не е минал нито един ден от тогава без да е спрял да мисли за намирането й. Сега мисля, че са щастливи. Учат се да контактуват един с друг. Виждат се често. Аз приех всичко много "спокойно и разбиращо", но изтръпвам от мисълта, че "утре" детето ми ще попита какъв точно е този човек и .... какво?
Желая ти късмет! Внимавай! Не бързай!

# 8
  • Мнения: 3 164
Момичета, всеки има право да знае това, което касае ЛИЧНО неговото създаване.... и да ме прощавате, но не са прави тези дето подхвърлят пренебрежителни квалификации за биологичната родителка......не знаете при какви обстоятелства е станало това и т.н. , а момичето просто питаше КОЙ?Пожелавам й успех в начинанието.

# 9
Аз те подкрепям напълно!На 34години съм и преди 14години разбрах,че съм осиновена!Приех го много трудно;почуствах се излъгана'не че не съм благодарна на майка си(жената'която ме е осиновила)но мисля че е трябвало по-рано да ми каже!От тогава в мен се зароди желанието да разбера нещо за биологичните си родители;но незнам към кого да се обърна!

# 10
Zdraveite momicheta!
Az sam na 23,ot malka znaq che sam osinovena.Minalata godina otkrih biologichnite si roditeli i MOGA DA VI POMOGNA.Pishete mi na lichna.Ne e nezavmojno,povqrvaite mi.  Hug

# 11
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И как се развиха при теб нещата след като ги откри?Отношенията ти с твоите родители промениха ли се,а с биологичната ти майка какви са ти отношенията?Разбира ,ако имаж желание сподели тия неща с нас,има толкова много хора тук,които биха искали да разберат не от любопитство,а просто защото са обвързани с всичко произтичащо и свързано с едно осиновяване!

# 12
Ami obqsnih na biologichnite roditeli,che nqmam pretencii kam tqh,razmenihme si telefonite i se chuvame.A osinovitelkata mi nqma nisto protiv,tai kato tq samata mi e kazala,che sam osinovena.Otnosheniata i s dvete strani sa normalni.

# 13
  • Мнения: 863
На мен ми се струва,че стана вече модерно осиновените да си търсят биологичните "родители" ThinkingСкоро май ще се превърне в много доходоносен бизнес!!! Mr. Green

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Май наистина стана модерно всяко пораснало дете да си търси корена!Едва ли ще ми е приятно ,ако дъщеря ми реши да търси жената дето я е родила,защото заради това изоставяне тя е осиновявана веднъж,тормозена,зарязана в къщата от майката - една седмица е стояла самичка ,а е била едва на 4 години и нещо!Намират я съседи обезводнена и със залепнало стомахче,болница,системи,отказ от нея понеже се развеждат осиновителите и пак в дома....и спира да говори нашето момиче,после се появявам аз-искаща момиченце и ми я предлагат!Минахме през какво ли не,сега пак ми е трудно,защото нервността и от детството сега ми е стопила лагерите,напикава се/а е вече на почти 14г/ но да ни е жива и здрава....и да иде да търси тая която и е съсипала първите години от живота ,но увлече ли се и тя по това течение на издирването-как бих я спряла no...пък каквото стане  33uu

Общи условия

Активация на акаунт