пак въпросче от мен

  • 1 102
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
4удия се дали да излизаме навън при вас как е при такова време леко мъгливо извеждате ли децата аз не съм от страхливите но все пак  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 175
Ако е просто студено се обличаме добре (космонавт + пухено чувалче) и излизаме. Ако има мъгла, която се "провира" влажно навякъде може и да прескочим, но тъй като трябва да купя сок и бишкоти на малката пак ще излезе за няколко минути

# 2
  • Мнения: 2 000
Излизайте, щото от утре както дават дъжд, сняг и студ и тогава хич няма да можете да излезете.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 914
Разхождам детето на обед,когато е най-топло и мъглата се раздига,около 14ч.

# 4
  • Мнения: 1 427
А,вънка сме!Само да не фучи и вее (е и гъста лондонска мъгла) иначе сме си на въздух.

# 5
  • Мнения: 5 299
Аз пък не излизам. Къде да ходя с количката в тоя студ. Играем си тука и така. Не съм от страхливитв, а по-скоро от мързеливите Embarassed

# 6
  • Мнения: 854
Ами чакам да се вдигне мъглата/и сега даже това правя Rolling Eyes /, ако не се вдигне, си стоим в нас, какво да се прави. Ако има вятър пак не излизаме, щото той седи в количката и го ветрее яко. Виж ако е малко човече, което лежи няма проблем. Абе, като си помисля, за ноември е направо песен времето, ама...

# 7
  • Мнения: 176
супер и аз мисля за малко навън  1stroller

# 8
  • Мнения: 14 133
Зависи  от мъглата.Ако е слаба- сме навън.Студеното не ни спира.Обличаме се добре и пак на разходка.Стоим си вкъщи само при следните случаи- силен вятър, някакъв валеж, много голям студ през зимата. В последно време установявам, че съм едва ли не "най-окачената" майка, защото само ние сме по близките площадки. Изумих се от теорията на един познат татко. Не извеждали дъщеря си, връстничка на моя син м облачното и за мен не толкова студено време,не падайте, защото вече ходела на ясла.Та Александър не се спира.Защо да не използваме, докато не е завяло.

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като се наспи на обяд и стане към 3 часа,веднага палиме гуменките Mr. Green.До към 4 и 30 сме навън.

# 10
  • Мнения: 603
Излизаме почти всеки ден. Стига да няма ужасен ватър. А понякога и на вятър сме излизали, но седи само в количката с дъждобран.

# 11
  • Мнения: 8 505
Изкарвам я всеки ден по два пъти.Само ако вали дъжд не излизам.Иначе и сняг не може да ме спре.

# 12
  • Мнения: 1 489
Излизаме всеки ден,стига да не вали.От 11.30 да 13.30.

# 13
  • Мнения: 2 407
Аз я извеждам , даже седим до към 4:30

# 14
  • Мнения: 1 999
Всеки ден я извеждам, поне за час. Тепърва ще става студено, идва зима. Confused

Общи условия

Активация на акаунт