Вчера кърмих племенника си

  • 965
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Вчера сестра ми ми остави малкия Калоян(той е с три дни по малък от Ева) и излезе по работа. Не се беше изцедила, но ме увери, че ще се върне на време. Но... малкия не признава режими и след 15 мин. реване звъннах на сестра ми да я попитам мога ли да го накърмя. Оказа се, че тя ще закъснее и така накърмих Калоян. Изживяването е невероятно, той беше много лаком и с удоволствие "омете" циците на леля. Сега се чувствам още по свързана с това дете и с чиста съвест мога да кажа, че го обичам като свое. Чувствах се сякаш летя. Просто исках да споделя...

# 1
  • Мнения: 6 243
Страхотно! Винаги съм се чудела, дали бебетата засукват охотно от нечии други гърди, освен от мамините, но ето сега и ти го потвърждаваш... Сигурно е било много следко да видиш доволното личице накрая.

# 2
  • Мнения: 1 547
 smile3501 Браво! Наистина е много сладко. Това ми напълни душата!

# 3
  • Мнения: 280
И аз веднъж кърмих чуждо бебче,много по-малко от моето.Усещането беше много странно,бях забравила как суче мъничко бебе.И аз много се разнежих тогава,прииска ми се пак да си имам мъничко човече.А иначе моята Ивка досега не е проявявала интерес към чужди гърди Grinning

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много готино Grinning
Ние пробвахме наскоро с една приятелка да си разменим бебетата (имат 10-тина дни разлика),но нашите нали са вече големи и нахитрели - не щяха.Ама бяха много сладки - поемат гърдата,задържат я в уста с известно недоумение и се пускат - един вид,това нещо не си е моето Laughing И така и не щяха да засучат,макар че изобщо не са се сърдили или дърпали - просто отказаха да папат.Не знам дали ако бяха наистина гладни,щяха да сучат - но и на мен ми беше много интересно,странно и разнежващо преживяването Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 6 242
И ние с bubence веднъж разменихме бебетата (ей така). Андреа сукна два пъти от мен и се дръпна (да разглежда наоколо  Grinning), а Емануил в първия момент когато тя го поднесе до гърдата си стисна уста (явно непозната миризма), но като усети, че е мляко си сука доста дълго. baby_neutral

П.П. На мен ми е чудно - може ли примерно аз да накърмя бебе, много по-малко от моето? Нали кърмата променя състава си според възрастта на кърмачето, тогава моята кърма няма ли да е "по-силна" Mr. Green за мъничкото бебче? newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер Mr. GreenИ аз бих кърмила , ако имах племеник /а дано ме огрее някой ден да имам Praynig/
Иначе моето Ники определено проявява интерес към на сестра ми циците hahahaТака им се блещи, че тя горката не смее вече да се съблича пред него hahaha

# 7
  • Мнения: 140
Много се радвам за това твое преживяване и малко ти завиждам. Crossing ArmsИ моята сестра си има момиченце с месец по-голямо от моята красавица.Страшно много ми се иска да си разменим бебчетата за по едно кърмене.Но за жалост това е невъзможно,защото сестра ми живее в Австрия.А така ми се искашееее Tired

# 8
  • Мнения: 1 072
Супер! И аз веднъж кърмих дъщеричката на приятеката ми някъде преди месец горе-долу, а тя е с месец по-голяма от Марк. Беше много сладко - яде си с кеф и дори не ме захапа, макар че имаше вече 2 зъба (сега има  4). Та вече се смеем понякога с приятелката ми, че съм й млечна майка и наистина си я чуствам по-мила маката Кристина   Laughing

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Сега освен братовчеди, са и млячни брат и сестра Grinning

Иначе и аз скоро опитах да кърмя друго бебе. По-точно малкия Никола на Avgusta и беше много сладко, защото дърпаше едно такова нежно-нежно, а не като моята трифазна помпа с мощен вакуум  Wink

# 10
  • Мнения: 1 805
страхотно  Simple Smile и аз съм се чудила дали това е възможно и ето че е  Simple Smile
бих искала и аз да изживея и изпитам тази емоция  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 502
Поздрваления! Знам как си се почуствала, аз също кърмих племеницата на мъжа ми. Малката е 2 месеца по-малка от малък юнак и сученето и беше като едно гаделичкане, в сравнение с нашия лакомник-вакуум. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт