Препоръчайте ми кремче за лице на шестгодишно дете

  • 694
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 331
Напоследък доста често на сина ми излизат малки ситни пъпчици около устата, мястото леко се зачервява и кожата става по-груба. Почти съм убедена, че причината е в замърсяването, защото се повяяват точно там, където обикновено се изцапва, когато се храни. Опитвам се да му създам навик веднага след хранене да измие устата си, но пък не винаги мога да го контролирам, а и само водата май няма нужния ефект. Иска ми се да му взема някакво кремче, с което да го мажа например сутрин и вечер и което да успокоява зачервените места, а и да предовратява тези обриви.
Благодаря предварително! Hug

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Аз ползвам серията Нивея за всякакви козметични процедури - това кремче за студено време и вятър може да ви свърши работа, защото има цинк и той ще спомогне за възстановавяне на кожата

# 2
  • Мнения: 292
Вземи си кремчето на д-р Тайс ще си изумена от ефекта , мажа с него всякакви нещо по кожата /препоръка на дерм./на децата и съм много доволна да не говорим как наскоро излекува на бебо много силно лющеща се кожа по раменцата и гърдичките , просто трябва да мажеш по често.УСПЕХ

# 3
  • Мнения: 3 331
doraan, цинкът не изсушава ли още повече кожата? Дали ще му се отрази добре?
Lin, какво точно е наименованието на кремчето, за да бъда по-ориентирана, когато отида на обиколка по магазините?

# 4
  • Мнения: 2 241
И моят син има подобен проблем, мазала съм го с най-различни неща, но при него най-голям ефект има обикновен крем "Здраве".

# 5
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз ти препоръчвам Нахткерцен балсам на д-р Тайс. Много е добър!

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И аз ти препоръчвам Нахткерцен балсам на д-р Тайс. Много е добър!

ДА!
Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 331
Благодаря на всички!  bouquet
Решението е взето - Нахткерцен балсам на д-р Тайс.
Утре ще бъде купен.

# 8
  • Мнения: 578
"Bubchen - Calendula поддържащ крем за лице" - с това мажа лицето на бебока, защото му е доста сухо и понякога чак като лишейчета му ставаха от сухата кожа по бузките.

Общи условия

Активация на акаунт