Da popitam i tuk???

  • 934
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Izvinete za latinicata.
Wazmojno li e bebe koeto e izcialo na karma da razvie alergia kam beltaka na mliakoto................

# 1
  • Мнения: 2 237
Когато водихме Калина в Александровска болница на кожен лекар,той каза,че бебе което е само на кърма също може да развие алергия.Когато майката приема млечни произведения (сирене,мляко и т.н.) те преминават през кърмата и бебето можело да развие алергия,нищо че е на кърма.
Незнам дали е така наистина,но щом лекар го казва....
ти защо питаш ? Да нямате някакви обривчета ?

# 2
  • Мнения: 346
Imame obriv na ednata buzka i na bradichkata , na drugo miasto ne. A az ne iam mnogo mlechni produkti i daje ne vseki den zatova sam mnogo obarkana

# 3
  • Мнения: 130

 Защо мислиш че е от кърмата, може да е от дреха или от играчка!

# 4
  • Мнения: 2 237
Да,Мартияна е права ! Може да е от всичко !И по това което описваш ми прилича на атопичен дерматит !Ние сме със същите симптоми.Първо се появиха по крачетата и ръчичките,после и по тялото .От един месец има черевни петна по едната бузка и под брадичката.Когато се появиха за пръв път беба беше на два месеца и само на кърма та доста се учудих от какво е.Поставиха ни диагноза атопичен дерматит.И досега незнаем какво го причинява....Може да е храна,цветя,прах,животни,перилни препарати,материята на дрехите...абе от всичко !Съветвам те да заведеш бебче на кожен лекар.Но не се притеснявай - няма нищо страшно.Атопичния дерматит за съжаление днес е много често срещано явление.
Ако си от София,мога да ти дам координати на нашия кожен от Александровска болница.Пиши ако искаш.

# 5
  • Мнения: 8 505
Imame obriv na ednata buzka i na bradichkata , na drugo miasto ne.

По описанието ти ми прилича на обрив от претопляне.

# 6
  • Мнения: 1 410
При нас се получи същото миналата седмица и изчезна за един ден.  И аз смятам, че е от претопляне. При нас температурата трудно се регулира и смятам, че беше от това. Спомням си, че една мама каза, че като яде шоколад и детето проявява алергия.

# 7
  • Мнения: 303
Алергията е към нещо, което майката е яла

Общи условия

Активация на акаунт