спешно!някой да продава или подарява помпа на Авент?

  • 407
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Много ме навиват да си купувам такава, но не знам дали си струва без да съм я пробвала-ето някои пишат. че им е била много по-удобна от спринцовките, а други не намират разлика...не искам да се набутвам, ако няма да цедя по-лесно и ефикасно...Затова предпочитам на старо , или някой ако има излишна...
А има и трети вариант-ако някой от Плевен има такава и би ми я дал да я пробвам-после ще я стерилизираме то е ясно!И вече после да я купувам онази!
Всъщност цялата далавера е, че ми я предлагат на едрови цени-62 лв.Ако някой иска може и да се възползва-може би мога да взема поне 2...
Айде-чакам оферти!  Praynig

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ако ти я предлагат на такава цена, направо си я взимай - и на старо във форума вървят горе-долу по толкова.Иначе може да пуснеш обява във форума за покупко-продажби (http://www.bg-mamma.com/index.php?board=5.0), сигурно ще има мами, които ще се навият да си купите заедно нови помпи на такава цена Grinning Там може да погледнеш и дали някой продава в момента на старо - но цените са почти същите,за 10-тина лв разлика по-добре да си вземеш нова.

# 2
  • Мнения: 6 243
Всъщност цялата далавера е, че ми я предлагат на едрови цени-62 лв.Ако някой иска може и да се възползва-може би мога да взема поне 2...
Айде-чакам оферти!  Praynig
Тук това е цената на дребно.
Иначе с две ръце ти препоръчвам тази помпа, определено си струва парите. Аз я купих за 80 и нещо и пак си струваше.

# 3
  • Мнения: 117
ами да-аз вече се разбрах с една майка от купува-продава...мерси все пак!ако пък не ми се стори кой знае какво-ще я продам и аз Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт