ВЕСЕЛА НОВА СЕДМИЦА 14.11-20.11

  • 2 032
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 213
ПРИВЕТ !
РАДВАМ СЕ ДНЕС ПЪРВА ДА ВИ ПОЗДРАВЯ И ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ УСПЕШНА СЕДМИЦА.
НЕКА ДА Е ИЗПЪЛНЕНА С РАДОСТ, УСПЕХИ И МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ newsm10

# 1
  • Мнения: 508
Весела седмица и от мен с най добри пожелания и само хубави емоции Laughing

# 2
  • Мнения: 22
             Благодаря момичета!

   И от мен - весела да бъде!


                              wavey

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Дано всички се похвалите с много хубави новини тази седмица! Grinning
Аз съм в очакване на лелка - 31 ден е. Гърдите ме болят малко. Защо трябваше да закъснява, точно когато си записах час при Стаменов newsm78 На 22-ри ми е часа. Има време дотогава. Обаче изгарям от нетърпение, за да видя какво ще ми каже той...
Слънчев и усмихнат ден  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 320
Леа, да не се окаже, че е онова толкова дълго чакано закъснение? Simple Smile

Лека седмица и от мен!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче, хич не ми се вярва да е дъъълго чаканото закъснение. Гърдите трябваше да са болезнени, напрегнати...а те едва ме болят само отстрани. Почти съм сигурна, че повредата е в моя компютър Wink затова чакам с нетърпение срещата със Стаменов.

# 6
  • Мнения: 147
Здравейте момичета
Ползутворна и хубава седмица на всички.
Поздрави

# 7
  • Мнения: 1 951
Весела седмичка и от мен, момичета,  иzпълнена с много приятни иzненади.

Леа, то не се zнай zнай ли се  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 029
Аз приемам всичките ви пожелания и да ви се връща двойно,всичко хубаво,което сте си помислили за някой друг!Успешна седмичка!   Peace
Лея,дано се случи нещо хубаво!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 612
Здравейте и от мен!
Весела и ползотворна седмичка!
Аз пак съм болна - гадното вирусче ме хвана за трети път тази есен. Cry
Така или иначе взех генерално решение - ще си стоя цяла седмица в къщи и преди да замина за инвитрото ще си почивам з-о ако продължавам да работя седем дни в седмицата съвсем ще я окъсам със здравето, а точно в този момент ми е много необходимо.
Е оплаках се. Дано да не съм Ви развалила настроението.
Цунки!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Лилия, лекувай се и пий имуностимулатори, че тоя вирус е гаден и повтаря. Успех на инвитрото!
Мерси за стиснатите палци, обаче днес ме посети лелката...така е вече година и половина...какво да се прави. На 22-ри се надявам да начертаем генералната линия със Стаменов и да действаме. Писна ми нищо да не става #Cussing out

# 11
  • Мнения: 1 951
Лилиа, бърzо оzдравяване и много да се паzиШ. И да попитам, лентичката ти нарочно ли стои на 27 дни или аz пак неЩо не съм раzбрала?

Леа, стискам палци zа иzследванията и да се раzбере най сетне къде е проблема, ако има такъв  Wink

# 12
  • Мнения: 1 612
Лея съжелявам Лея!
Марински нещо не съм я направила както трябва май.
Ще взема да я изтрия.

# 13
  • Мнения: 3 010
Здравейте на всички,
бързам да Ви се похваля, идвам си от преглед- скъпичкииииииии кистите ги нямааааааааа, едва първият цикъл ми е и не съм свършила противозачатъчните, а те и помен от тях. Е кажете ми това не е ли за  Wine Glass   cheers. Толкова се радвам, момичета, Др. Александров е прекрасен, така ме обнадежди и съм толкова спокойна. Пожелавам на всяка една от Вас да попадне на такъв лекар. След като ми дойде по4ваме стимулация с Кломид, да докараме мормален цикъл. Толкова съм щастлива, усещам, че още малко остана..... Говорихме си за всичко онова, което съм чула тук - цветна снимка, лапаро и тем подобни и направихме един мини план.
 Хехехех обичам Ви ей.  Hug

# 14
  • Мнения: 1 951
Лили, ама не я махай, само я оправи, да zнам кога най силно да стискам палци  Wink Аz zа това и поглеждах и ми направи впечатление че си стои  все на 27.

Браво, Денди, само така  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт