д-р Петрова- МВР болница

  • 2 959
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте,
Искам да попитам някой следил ли е бременността си при д-р Евгения Петрова от МВР болница и, разбира се, какво е мнението ви за нея. Попаднах на подобно питане тук, но то е от преди няколко години и почти няма отзиви по темата- затова си позволявам да пусна втора подобна. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 106
za6to nikoi ne otgovarq.i az iskam tam

# 2
  • Мнения: 51
Аз, в крайна сметка, се отказах да съм при нея, така че продължавам да нямам впечатления по въпроса. Но се отказах не за друго, а защото ми беше доста далече

# 3
  • Мнения: 219
Д-р Петрова си има свои пациенти, но за съжаление не разоплага с добра база...
(апаратура)
Изглежда ми добър човек.

Следеното на бременност е това, което е по ЗК - ни повече, ни по-малко.
Издава изрядна документация, следи основните показатели., дава добри съвети...

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте, темата е малко стара, но нека споделя и аз своите впечатления от д-р Петрова.
С две думи : адски съм разочарована! Много лошо обурудване. 21 век сме все пак, а кабинета и е в изкючително лошо състояние. Самата тя е доста груба. Смея да твърдя, че беше един от най-неприятните прегледи на които съм била. Невнимателна и рязка изобщо адски некомфортно.
Отидох за един проблем, тя ми написа рецепта за друг, който трябвало да разрешим първо преди да се върнем към първия.... но в крайна сметка не разреши нито един!
Аз лично няма да повторя при нея. Сигурна съм, че има и хора които са доволни от нея, но аз лично не мога да споделя нищо позитивно.

Общи условия

Активация на акаунт