Как родихте?

  • 5 121
  • 152
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Дълго се чудех къде да я поставя тази тема и най-накрая реших тук. Ако някой има по-добра идея - нека да я премести където мисли,че ще е най-добре!

Та - как родихте - вагинално без упойки,вагинално с упойка,секцио - там разновидностите не ги знам много,ако има такива де!

За мен - и трите вагинално,първите две с обезболяваща инжекция във влагалището или нещо такова - просто доктора ми сложи нещо за да не ме боли много - какво беше и до днес не зная,а третото без нищо от рода на упойки!

Последна редакция: нд, 20 ное 2005, 17:13 от Баба Цоцолана

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Вагинално, без упойки Simple Smile
Другото/ите - пак така, надявам се.

# 2
  • Мнения: 3 461
И трите пъти нормално,без никакви упойки,нямаше време Laughing за такива,не че аз исках де.

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И двата пъти секцио. Първият път с пълна упойка, а втория - с епидурална.

# 4
  • Мнения: 46 437
Секцио с пълна  Party

# 5
  • Мнения: 1 107
Вагинално, без упойки Simple Smile
Другото/ите - пак така, надявам се.

И аз така!

# 6
  • София
  • Мнения: 985
Вагинално, с епидурална упойка. Ако има втори път пак така бих искала да родя.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Секцио с пълна упойка,по мед. причини

# 8
  • Мнения: 532
И 4-те раждания са ми нормални без обезболяващи.

# 9
  • Мнения: 730
Вагинално без упойка и при мен нямаше време Rolling Eyes,иначе бях твърдо ЗА епидурална Peace

# 10
  • Мнения: 9
Секцио с епидурална. До последно се надявах да родя нормално, но не стана заради голямото бебе - 4.500

# 11
  • Мнения: 5 299
Нормално без упойка

# 12
  • Мнения: 5 577
Вагинално, без упойка, но за разлика от Бу - другите пъти няма да е така.  Confused

Не че имам лошо спомени, и проблеми, но определено - имам вече други виждания и предпочитания.

Успех на всички мами, на които им предстои тепърва.

# 13
  • Мнения: 485
Секцио с епидурална. До последно се надявах да родя нормално, но не стана заради голямото бебе - 4.500

 hahaha Joy Joy Joy Joy

Ох ще умра!!! Това е профила на мъжо - забравих да се логна с моята парола!!!

# 14
  • Мнения: 6 472
И двата пъти вагинално без упойка Laughing Първият път не беше много приятно, но второто излезе като тапа и дори и да исках, нямаше време за упойки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт