Пюрета с краве мляко?

  • 514
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Видях на едни пюрета на Хип в съдържанието пълномаслено мляко, а в пюрето със спанак и сметана обезмаслено,може и да бъркам на това ли беше точно, но със сигурност имаше в някое от тези, които гледах Давате ли краве мляко и от кога?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Аз дадох след годинка - първо в манджи по малко, чак по-натам в чаша.

# 2
  • Мнения: 1 629
Съвсем отскоро започнах да му правя киселчета разни с прясно мляко. А иначе от 11 месечен е на кухня, където готвят с такова. При нас не е имало проблеми, но все пак зависи дали детенци не е предразположено към алергии. Та, ако не ти е спешно, изчакай още малко.

# 3
  • Мнения: 1 896
Абе моля ви се, дълбоко съм потресена! На въпросните пюрета на Хип пише че за над 4 месеца и дори майка ми наскоро погрешка беше купила някакво от горски плодове с йогурт, на което пише от 12-тата седмица  #Crazy
Моето Жоре има лека алергийка АБКМ, както се разбра при едно даване на малко адапте, иначе в моята храна млечните продукти не му се отразяват, но скоро няма да му ги давам директно. Та все се намира някой да ни купи някое такова кравешко пюре препоръчано за най-ранна възраст.

# 4
  • Мнения: 2 323
Абе моля ви се, дълбоко съм потресена! На въпросните пюрета на Хип пише че за над 4 месеца и дори майка ми наскоро погрешка беше купила някакво от горски плодове с йогурт, на което пише от 12-тата седмица  #Crazy
Моето Жоре има лека алергийка АБКМ, както се разбра при едно даване на малко адапте, иначе в моята храна млечните продукти не му се отразяват, но скоро няма да му ги давам директно. Та все се намира някой да ни купи някое такова кравешко пюре препоръчано за най-ранна възраст.
Абе да, и аз забелязах, че е от 4 мес май, което като че ли обезмисля даването на адапте #2gunfireщом си е дадено натурално краве......
Не ги взех и също смятам да изчакам с млякото. А ще ми обясните ли, защо не е същото с киселото мляко, изварата, сиренето и кашкавала- или да ми дадете линк ако го има вече някъде - благодарско

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ето линка защо киселото мляко и сиренето не са проблемни като прясното:
http://www.wholesomebabyfood.com/tipYogurt.htm

# 6
# 7
  • Мнения: 2 323
Супер сте Hug и сега следва въпросът - колко, от кога и как сте давали млечни продукти

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Сирене (и малки кубченца кашкавал за хранене с пръсти) започнах да давам на 9-месечна възраст (обезсолено обикновено краве Embarassed), извара съм давала спорадично след 10-тия месец.Друго млечно не сме папали досега - освен символични количества кисело мляко, сложено като застройка на супа.

# 9
  • Мнения: 5 228
И аз в общи линии като Хедра, като давам и масло също от 90тия месец в попарата или пюрето.

# 10
  • Мнения: 967
1.Започнах със обезсолено краве сирене на 9мес. много го обича,
 2. после извара - 10мес (много рядко съм давала), макар, че е вкусно с плодово пюреи бисквита - става 3.като чийзкейк;
4. кисело мляко - на 1год и 1мес. - все още не го хапва често, предпочита разтворено адапте;
5. прясно мляко след 1год. и 3мес два пъти е хапвал грис с прясно мляко като е при баба си, но не мисля още да въвеждам системна консумация на кремчета с мляко - поне още 3-4месеца.

# 11
  • Мнения: 2 323
То вече става извън темата, да ме прощава авторът и модераторите ако преценят, да го изтрият Mr. Green, но сега като се е отбил как си набавя млякото, като не пие много краве newsm78

# 12
  • Мнения: 819
Аз пък имам въпрос за кашкавала от краве мляко? Кога? И каква е разликата със сиренето?  newsm78 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт