Към мамите родили в Окръжна болница - Пловдив

  • 510
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Имам следния въпрос към тези от вас които са родили в Окръжна болница - Пловдив с нормално раждане.
По принцип имам уговорка с доктор от болницата за нормално раждане с епидурална упойка, но днес докъто бях там на запис на тоновите една от сестрите ми каза че по принцип не се ползват упойки а само обезболяващи?! Не зная какво точно има предвид, но малко се поизплаших. Моля споделете как беше при вас? Дали има вероятност да ми откажат упойка?
Благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 7 186
В Окръжна болница по принцип слагат епидурална само с уговорка, така че най- добре уточни подробностите предварително с гинеколога си. Той ще поеме ангажимента да осигури анестезиолог.
Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 3 216
A pri koi 6te rajda6 v okrajna?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Аз раждах там преди два месеца. Нямах уговорка с никой. И не ми дадоха нищо, нито ми предложиха Simple Smile Като се има предвид, че това ми беше трето раждане, този път ме болеше много повече от другите два. Оплаках се, но както казах нито ми предложиха, нито ми дадоха дори и обезболяващи. Дори и като дойде време за шиене акушерката ме успокои, че ще е  с пълна упойка, доктора каза, няма нужда, ще и сложим само местна - а не знам дали на някой е действала местната упойка - при мен и двата пъти не ми е подействала - направо си ме шиха на живо Simple Smile Иначе не мога да се оплача от отношението - отнасяха се с мен напълно човешки.

# 4
  • Мнения: 58
Аз също раждах  преди два месеца в Окръжна с уговорка с гинеколог,всичко мина окей нормално раждане ако се беше наложило щяха да ми сложат упойка но ми сложиха само обезболяващи и то съвсем леки тъй като раждането беше започнало и така стана доста бързо,всички се отнасяха много добре с мен и с другите момичета които бяха без уговорка,но решението беше мое за да бъда по спокойна и така беше,успех и не се тревожи в добри ръце си

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Тани, ти къде се изгуби, как е Мартин? Сигурно вече е голям Wink

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
kremena, писала съм ти на лични.

Общи условия

Активация на акаунт