Стягане в гърлото и гърдите

  • 17 245
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте,от около 10 дена имам постоянно стягане в гърдите-все едно ме държи менгеме.Трябва да си поема дълбоко въздух за да ми стига.Освен това се задъхвам буквално от нищо-даже само като седя и говоря.Започва да ми се вие свят,замаена съм и лошо виждам сякаш.Гърлото- все едно някой ме души.И всичко това е постоянно-без паузи.
Бях на кардиолог-сърце,кръвно,пулс в норма.А аз усещам сърцебиене-направо си чувам кръвта в главата като бучене.Усещам и някакво налягане зад ушите, и ми пукат
Сега лежа и пиша а сърцето ми думка,леко ускорено е,но много тежко
вече ме обзема страх
някой имал ли е подобни симптоми
п.п. изписаха ми билкови успокоителни,но изобщо не помагат

# 1
  • Мнения: 75
Това са симптоми на пани4еско разтроиство иди на психиятър.Казвам ти го защото година ходя по какви ли не кекари и бси4ко е ок Пия хап4ета за ПР но и от тях ефект невиждам Успех

# 2
  • Мнения: 9
Анастасова,а какво означава това?Възможно ли е от никъде си да ми се изсипят такива симптоми,при условие,че нямам някакви конкретни проблеми в момента.Това стягане и тежест не ме напускат даже за минута.Притеснявам се да не е нещо по-сериозно...Обикновената кардиограма достатъчно надеждна ли е или трябва и други изследвания?
забравих да спомена и стягащо главоболие

# 3
  • Мнения: 41
Според мен ще трябва да посетиш и психиатър за преглед. На мен преди много време са ми изписвали ципралекс и ривотрил , които пих за 4-5 месеца и се оправих!  Успех ти желая !  Peace

# 4
  • Мнения: 75
Анастасова,а какво означава това?Възможно ли е от никъде си да ми се изсипят такива симптоми,при условие,че нямам някакви конкретни проблеми в момента.Това стягане и тежест не ме напускат даже за минута.Притеснявам се да не е нещо по-сериозно...Обикновената кардиограма достатъчно надеждна ли е или трябва и други изследвания?
забравих да спомена и стягащо главоболие
Вси4ко е възможно и аз така бях

# 5
  • Мнения: 9
Ох,момичета,мн ви благодаря
Но някакси не ми се иска да пия хапчета от така наречените транквиланти.
Дали няма други начини,да кажем билки
а и като ида на психиатър или психолог нали ще ме пита какво ме тревожи,а то няма такова
в смисъл,не съвсем да няма-татко почина преди по-малко от 3 месеца,но се опитвам да гледам философски на това
възможно ли е да е някаква закъсмяла реакция на организма newsm78

# 6
  • Мнения: 4 335
И на мен ми прилича на ПР.Вьзможно е да е закьсняла реакция на организма да,при мен стана по сьщият начин,два месеца след,като загубих някой започнаха пьрвите симптоми.
Отиди на психиатьр,това не е срамно,колкото по рано се хване проблема толкова по лесно е.

Общи условия

Активация на акаунт