хапчета за понижаване на апетита - истина или илюзия

  • 1 861
  • 5
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Рекламен трик или има такива
Моля ако някой има опит - да сподели
Едно време имаше Мазиндол - ама това е с такива страшни странични ефекти
Много... Многоо ми е важно - спрях цигарите и при положение, че още имам 10кг отгоре, ако лепна още десет...
Става страшно.
А съм язваджийка - от тея дето като ги свие корема и влизат в хладилбика.
МОля ви дайте съвет - има ли такива и как се наричат.
И ако не съм много нахална да са под 50лв, че ако се оръся 100 за една кутия - ще отслабна от гладуване после  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 214
Преди няколко дни в аптеката ми попадна една брошурка.Нопаслим се казват хапченцата и са абсолютно безвредни.Нопал кактус е основната съставка .Освен намаляването на апетита ,намаляват и кръвното налягане и кръвната захар при хора страдащи от тези заболявания.За цената нямам представа.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Кетнадийн, в Красива Мама има страшни рецепти за отслабване. Както и отзиви за всякакви таблетки.

# 3
  • Мнения: 2 755
Обаче с тази язва много внимавай, какви хапчета ще пиеш, да не си докараш някоя беля. Хубаво чети проспектите на хапчетата за отслабване и виж дали са показани в твоят случай. Успех в отслабването. ( кога ли и аз ще се "взема в ръце" ) Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Всичко идва от това как е настроена психиката ти.Аз лично смятам,че са абсолютна илюзия,но при някои се получава така наречения ПЛАЦЕБО ЕФЕКТ (пример: давам ти вит.С и ти казвам,че е приспивателно и ти заспиваш Simple Smile )

# 5
  • Мнения: 35 951
аз съм пила - ефект не видях

Общи условия

Активация на акаунт