фОтОсИ от рОждЕниЯ Ден нА миСтЪр ВикИч...и обЕщаНаТа пОчерПка

  • 1 250
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Ето качих ги снимчиците
Tакива, които се повтарят може да ги пропуснете smile3503

На снимките се подвезават 4 мами от форумчето - mini, HOLY, Yoni Bonboni и Feicheto Mr. Green Mr. Green Mr. Green и моя милост
...това е и повод да ви почерпя за вчера и днес - нали е именник

Честит празник и на всички дечурлига, с това хубаво и борбено име Виктор - да са здрави, повече бели им пожелавам и едно прекрасно и незабравимо детство...на възрастните - ако има такива...много късмет и любов

Черпя с български продукти, които има в тукашния магазин  newsm10 за тези, които са зажядняли и малко кленов сироп специално събран от най-хубавите дървета да усетите канадския вкус Mr. Green

Целувам ви  Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart и ви прегръщам  Hug Hug Hug мили майки и девойки героини

Оп, забравих има и каса бира....хи хи, за една зажадняла птичка Hug
Леко казано е да произнеса думата ОБИЧАМ ВИ...но го правя
Чудя се дали някой ден ще се забравим Weary

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
WOW!!!!!
Там як купон се е вихрил!!!! newsm81 Tada

# 2
  • Мнения: 4 212
Охо, как да разбирам това  Flutter цяла каса бирка само за мен  Party кеффф  Hug
А тортата вкусна ли беше?  Joy
Сладък рожденик е Вик4о, виждам 4удесен купон сте си спретнали мацки. Аз разпознах Холи и Мини . Hug Много хубаво смейство сте Вик4о ти е одрал кожата.
голяма красота, кое ли да си избера за мен  Heart Eyes
 Страхотни снимки, прегледах ги на един дъх  Hug

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей,4е весело ви е било Дидка  Hug С вси4ките тези мъни4ета е било истинско бебеШко парти Wink И тортата и трапезата ви са били супер ( срам не срам се по4ерпих виртуално  Embarassed Wink )
Да ти е жив и здрав малкия голям мъж а и татито и да знаеШ,4е си много лъ4езарен 4овек  Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 636
Ама сладури, бе! Голяма веселба! Другия път и нас да поканите!  Grinning

# 5
  • Мнения: 7 837
Разгледах  Grinning

Диде, защо разплаквате Виктор  newsm66

И да пита, специална ли беше тортата като съставки, 4е много се чудя, как да подходим и ние  newsm78

# 6
Почвам с трапезата - точих лиги Embarassed Laughing
Викича е страхотен солджър Hug Heart Eyes Принцесата на Холи с тия опашчици е много сладка и добре гледам се разбират с Викича Flutter. А този сладък рус мъжага на коя от мамите е Embarassed Heart Eyes, и другите две сладки мадами не знам на кого са  Embarassed - те са окопирали паяците забелязвам Grinning Hug Hug
Пък мама с много секси горнище бре  Flutter АМа рожденика нещо тъжен ми се вижда ConfusedДиде,  вие на Викича Кики ли му викате? Grinning А снимките дето са налепени, направо на стената ли са - щото гледам и рисувано около тях Flutter Laughing
Много хубаво, весело парти с хубави хора Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 7 430
А този сладък рус мъжага на коя от мамите е Embarassed Heart Eyes

Този сладур е на мама mini, преди така се казваше Wink (Ох, тъкмо нея чакам сега малко да ни изведе, че не ми се шетаааааа smile3511)
Едната мацка е Йоанка, на мама Yoni bonboni  Heart Eyes а другата на една приятелка Wink

Кейсче - за тортичката, после ще ти напиша, че трябва да тръгваме Hug

# 8
  • Мнения: 1 246
ДИДЕ,ти ве4е знаеш,ама аз да си кажа,рожденника е 4аровен -както винаги/ах,защо сме толкова дале4е,ти-изглеждаш супер,и каква голяма компания за игри си има Вики4а.
Другото си го знаеш.....целувки от нас Heart Eyes

# 9
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Много хубави снимки, а и много весело изглежда Laughingа рожденника е направо бонбон  bigdance2

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
страхотни сте вси4ки . само се питах през цялото време тези беб4ета са на по4ти една и съща възраст и цъках какви сте късметлиики да се познавате и да си правите такива купони  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 822
Всички сте много сладки,Дидонка!
Така се захласнах по снимките,че си загорих пицата,но затова пък се почерпах виртуално с разкошната торта...
Дечицата ви наистина са чудесни!Не знам,как сте успели да ги накарате  да стоят на едно място за снимките... Mr. Green
Да ти е живо и здраво момчето ,Дидонка,и дано да е наследило и прекрасната ти усмивка! Laughing

# 12
  • Мнения: 6 390
ДидОнкЕ,
супер купон  Heart Eyes Laughing
страхотна торта, супер софра и декорация си докарала  Grinning, бебоци вилнеят с проходилките, свирят на китари, пеят песни , голяма патърдия  Mr. Green
Викича супер скаут  Whistling Mr. Green Heart Eyes
ама я разкажи за емоцийте на Викича... защо се е разплакъл при тортата  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 283
Айде 4естито и именния ден на сладкия Вики! Hug Heart Eyes
да е жив и здрав и само радост да носи на мама и тати! Grinning
Скоро му пожелавам и едно брат4е или сестри4е,каквото си поръ4а! Wink
...Кейси,то милото Вик4е се опита да хване свещи4ката от тортата и се опари,затова пла4ка! smile3518

# 14
  • Мнения: 5 183
Браво на вас!!! Голям купон се е заформил, а рожденика - сладур голям!!!
...Кейси,то милото Вик4е се опита да хване свещи4ката от тортата и се опари,затова пла4ка! smile3518
И ние така сторихме на първия рожден ден и плака доста ...

Общи условия

Активация на акаунт