А татето ревнува ли ви от бебче?

  • 2 082
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Щото на мен ми праснаха в лицето "На беба всичкото ти внимание, пък мен все едно ме няма". Ама се мъча да съм добра майка, добра домакиня... еее, то за добра съпруга май време не остава  newsm78 При вас как е?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Не татето а аз ревнувам,понеже татето по цял ден го няма и като се прибере от вратата целувки за Мишо,прегръдки за Мишо,а за мене после ако се сети между игрите им.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 904
доколкото знам много от татковците по едно или друго време рвнуват ог децата си... като съвет винаги са ми казвали - колкото и да си уморена винаги намирай и отделяй времее специално да му обърнеш внимание, да го поглезиш, погушкаш и каквото там подобно- все пак до скоро той е бил център на вниманието ти - нормално е да се чувства пренебрегнат. Имай предвид, че като мъж, колкото и да обича бебчо той няма твоя майчин инстинкт гласящ - всичко за бебе - той си иска неговото внимание - все пак той е твоето ГОЛЯМО БЕБЕ!!!  По-добре за малко да маалко по-лоша домакиня - за да се покаже за малко и съпругата - онази жена, за която се е оженил човека... поне за малко завъртай света си само около него - и на него надали му е лесно...те са си малко чешити мъжете Hug не му се сърди - просто създавай малки но чести ситуации в които да му показваш колко много означава за теб и как го обичаш повече и от преди  love001

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 914
доколкото знам много от татковците по едно или друго време рвнуват ог децата си... като съвет винаги са ми казвали - колкото и да си уморена винаги намирай и отделяй времее специално да му обърнеш внимание, да го поглезиш, погушкаш и каквото там подобно- все пак до скоро той е бил център на вниманието ти - нормално е да се чувства пренебрегнат. Имай предвид, че като мъж, колкото и да обича бебчо той няма твоя майчин инстинкт гласящ - всичко за бебе - той си иска неговото внимание - все пак той е твоето ГОЛЯМО БЕБЕ!!!  По-добре за малко да маалко по-лоша домакиня - за да се покаже за малко и съпругата - онази жена, за която се е оженил човека... поне за малко завъртай света си само около него - и на него надали му е лесно...те са си малко чешити мъжете Hug не му се сърди - просто създавай малки но чести ситуации в които да му показваш колко много означава за теб и как го обичаш повече и от преди  love001

Напълно споделям мнението на бубу то. Само където не знам дали е изпълнимо след като се появи бебчо. Дали на практика остават сили и време???

# 4
  • Мнения: 2 556
У нас децата са си по default с предимство и никой никого не ревнува по този повод. Е, баткото може би малко ревнува, че имаме бебе, но гледа да не му личи Wink

# 5
  • Мнения: 9
Аз пък съвсем не ревнувам, даже напротив - ако видя че мама не обръща достатъчно внимание на пухчо, то аз й се карам:)  А и винаги съм се чудил - как така един баща може да ревнува майката от бебето newsm78 Просто не го разбирам...Това е толкова трогателна гледка - да гледаш как мама се грижи за бебчо, как бебока й се усмихва, как й се радва.....просто няма място за ревност  family

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз пък съвсем не ревнувам, даже напротив - ако видя че мама не обръща достатъчно внимание на пухчо, то аз й се карам:)  А и винаги съм се чудил - как така един баща може да ревнува майката от бебето newsm78 Просто не го разбирам...Това е толкова трогателна гледка - да гледаш как мама се грижи за бебчо, как бебока й се усмихва, как й се радва.....просто няма място за ревност  family

Дано така мисли и Веско Wink
А по темата,не мисля,че ревнува.

# 7
  • Мнения: 1 866
Не, никога не ме е ревнувал, защото той също се грижи много за детето. Така че ако трябва да се ревнува значи и двамата да се ревнуваме. Grinning
Съгласна съм обаче с мнението, че жената не трябва да стане само майка след раждането, а да бъде и съпруга. Аз лично го постигам точно с помоща на съпруга си : тъй като той поема голяма част от грижите за детето, това уравновесява нещата.

# 8
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не, не ме ревнува , нита той нито баткото.Тати много си гледа момчетата, а пък и мама си гледа тати Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 672
не!
нито от бебе , нито от мъж Wink

# 10
  • Мнения: 1 464
ТВЪРДО НЕ!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 146
Май само аз имам основание да ревнувам и двамата, че таткото като си види щерката почва една ЛЮБОВ. А тя пък като види него и цялата засиява, а аз оставам на заден план: помощен персонал за смяна на памперси и миене на чинии Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 107
Не, защото няма причина за ревност  Wink
Въпреки, че Филип получава от мен цялото внимание, от което има нужда, отношенята ни с таткото не са се променили - само и двамата сме по-щастливи  Grinning

# 13
# 14
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не татето, а аз ревнувам,понеже татето по цял ден го няма и като се прибере от вратата целувки за Мишо,прегръдки за Мишо,а за мене после ако се сети между игрите им.

Мале, Дудка, и при нас е така. По цял ден повтаря "тато, тато", а като си дойде той от работа му сяда в скута и се гушва. А иначе през дена я се сети да дойде да се гушне в мен, я не  Confused
А иначе таткото не ме ревнува от бебка. Поне аз не съм забелязала, а камо ли да ми каже такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт