сватба

  • 1 426
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
мацки сънувам че се венчавам newsm46 за един мой колега.Ама като рева newsm45 като МагаРица и не го ща и т'ва е.Ама никой не ме питаше искам или не.
Аз май ще спра да чата във форуми за запознанства, щото май почнах да получавам Факсове в главата и глей какво става.Хихихи...................................................................................... newsm44

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
Тонка, ти ме уби с тея факсове в главата.... hahaha hahaha hahaha hahahaнали знаеш - да говориш на Бог е молитва, ама обратното - Бог да ти проговори е шизофрения Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Това е майтапче, ама с твоите факсове в главата това беше първата ми асоциация....Иначе няма лошо, ако наистина искаш да се омъжиш повторно - търсене му е майката! А ако не искаш да си разваляш рахата - ми джиткай си тогава ей така за кеф и си живей живота! И умната с факсовете в главата Hug Hug Hug Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 473
Тонка, ти ме уби с тея факсове в главата.... hahaha hahaha hahaha hahahaнали знаеш - да говориш на Бог е молитва, ама обратното - Бог да ти проговори е шизофрения Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Това е майтапче, ама с твоите факсове в главата това беше първата ми асоциация....Иначе няма лошо, ако наистина искаш да се омъжиш повторно - търсене му е майката! А ако не искаш да си разваляш рахата - ми джиткай си тогава ей така за кеф и си живей живота! И умната с факсовете в главата Hug Hug Hug Успех! bouquet


Мацка а ма аз нали написах че се скъсах от рев,не щех да се женя.Явно доста съм се уплашила предишния път.Щом страховете почнаха да не преследват smile3512

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тони, за мен това значи, че просто си се поразмислила напоследък.
Че нещо те е накарало да разровиш в тинята.
Няма лошо - това не е страх, а  по-скоро размисъл, проектиран в съня ти.
Аз пък сънувах, че искам да се разведа и нашите заявиха да си заминавам, а детето оставало при тях и баща му... това вече беше върха. е те това е страшен сън да ви кажа! няма по-гадно за една майка от това детето й да е застрашено
май побелях малко Simple Smile

# 4
  • Мнения: 473
Тони, за мен това значи, че просто си се поразмислила напоследък.
Че нещо те е накарало да разровиш в тинята.
Няма лошо - това не е страх, а по-скоро размисъл, проектиран в съня ти.
Аз пък сънувах, че искам да се разведа и нашите заявиха да си заминавам, а детето оставало при тях и баща му... това вече беше върха. е те това е страшен сън да ви кажа! няма по-гадно за една майка от това детето й да е застрашено
май побелях малко Simple Smile


хихихи....................и ти май си почнала да получаваш факсове.Няма страшно smile3521

# 5
  • Мнения: X
Аз пък сънувах, че искам да се разведа и нашите заявиха да си заминавам, а детето оставало при тях и баща му... това вече беше върха. е те това е страшен сън да ви кажа!....
Леле... какво правите вие, бе хора?
Аз тая седмица все сънувам моичкия, единия ден едни приятелки ми казваха: абе ти знаеш ли че той май си има гадже и мен ми става много гадно, много ясно си го спомням усещането, все едно е сега. Отврат работа.
Снощи пък уж сме заедно, пък не сме, аз обикалям да го търся, той си събира багажа /ми да ви кажа вече 4ти месец не си е изнесъл сума ти неща от нас, вече почна насън да ме гони тоз проблем/. И също сънувам други мъже - единия път един ми се натиска, ма аз не го искам и не мога да се отърва, снощи пък някакъв ме прегръща, ма не беше моичкия, и на мен ми беше много хубаво, едно топло и сигурно такова.
И сутринта като се събудих и си казах: виж колко голяма нужда имам от някой, който да ми е упора и подкрепа.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт