Как "Тайна" стана баба, а аз майка:)

  • 1 919
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Здравейте, обещах да ви разкажа и ще го направя, но ще бъде накратко понеже почти нямам време .На 10.08.2004 год. имах планувано секцио в "Св. София". Преди да тръгнем за болницата обърнахме всичко наопаки за да си намеря личната карта която така и не намерих. Взех си задграничният паспорт за удостоверяване на самоличността ми и тръгнахме. Първо минахме през черквата да запалим свещичка и да се помолим всичко да мине успешно, от там минавайки напряко през пазара, вместо да минем от там откъдето минаваме винаги решихме да минем от друго място. Накрая на алеята изведнъж една жена ме хвана за ръката и каза :
-Чакай слънчице да ти дам картата !
Учудих се за какво става въпрос , а жената извади изпод сергията моята лична карта и ми я даде. Оказа се, че съм я загубила там 2 седмици преди това и не съм знаела, сякаш ГОСПОД ме накара да мина от там. Отидохме в приемният кабинет където лекаря вече ме чакаше..направиха ми не ми се казва, но трябва( клизма) от бързане за тоалетната се закачих за вратата и си скъсах нощницата точно на задника и с голо дупе продължих напред, имах си друга работа вместо да се тюхкам за нощницата. След като си свърших работата ме настаниха в една стая, сложиха ми катетър, система с 3 банки гликоза които изтекоха за нула време. В това време от страх си получих истински контракции, сложиха ми антиалергична инжекция, мериха ми тоновете на бебето и кръвното, след това ме вкараха в операционната. Там анестезиоложката ми постави спиналната упойка. Понеже съм си карък ме хвана не до гръдният кош, а до гърлото. Започнаха операцията, но кръвното ми шареше от най-високо до най-ниско слагаха ми ту диазепам, ту адреналин. Анестезиоложката беше до главата ми и ми казваше какво ми правят, тя ми съобщи, че бебето вече се ражда и когато то проплака аз припаднах. Когато ме свестиха ми показаха бебчето разплаках се и пак припаднах. После ми обясниха, че операцията е била доста сложна и тежка, защото плацентата се била срастнала в стените на матката и предварително остаряла. Направили са ми кюртаж за да изчистят всичко. Лекарят ми каза, че е било добре, че съм със секцио защото иначе нямало начин да махнат плацентата. Настаниха ме в реанимация и започнаха да валят честитките и обажданията.След всичко което преживях това бяха много красиви,щастливи мигове. От другата сутрин всичко освен ставането от леглото тръгна на бързи обороти...станах преместиха ме в стаята и ми дадоха бебето...и започна вечният кръговрат!

Искам да благодаря на всички за хубавите пожелания!!  Grinning

Изказвам благодарности на д-р Пламен Петков и д-р Григорова за положените усилия по време на операцията за да завърши всичко успешно за мен и детето !

И не на последно място искам да благодаря на моята майка която преживя всичко заедно с мен! БЛАГОДАРЯ ТИ МАМО!

Това е всичко от мен! Нaдявам се да не съм ви досадила! Simple Smile Laughing

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито бебче!!!
  bouquet  Flowers Four Leaf Clover   bouquet  Flowers Four Leaf Clover   bouquet

Честито внуче и на бабата!!!
Много щастие на всички, здраво и послушно бебенце и бързо възстановяване на мама  Grinning !
Р.Р. Моето секцио също е при д-р Петков и съм страшно доволна.

# 2
  • Мнения: 7 831
Честито!!!
Желая на теб, семейството ти и разбира се на бебчо всичко най-хубаво!

# 3
  • Мнения: 910
Chestito mamche, chestito babo!
Neka malkoto slunchitse bude jivo izdravo, mnogo shtastlivo, da vi slusha i da vi nosi mnogo radosti i hubavi momenti!
 :lilangel:
 Flowers Rose

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Честито и от мен! да е живо и здраво и много щастливо!!!!!!!!!!!

# 5
  • Мнения: 488
Благодаря ви на всички Simple Smile))Дано да е така както ми пожелавате:)) . "Тъпкано" да ви се връща и на вас:)) Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Много сладък разказ!  Grinning  Grinning  Grinning
Малко коте, ти си голяма късметлийка! Дай Боже все така да ти върви и всяка случайност да бъде за добро! Flowers Four Leaf Clover
Пожелавам ти бързо и леко възстановяване и много щастливи мигове с малката ти рожба!

# 7
  • Мнения: 3 042
Честито бебче и от мен! Да ти е живо и здраво! Щастие и късмет!

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile))))))))))))))) ЧЕСТИТОООО:))))

# 9
  • Мнения: 1 809
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ !  :lilangel:
Да ти е живо и здраво!
Явно в бързината си забравила да ни кажеш какво е  Wink
надявам се ще задоволиш любопитството ни  Sunglasses
Желая ти много щастие , любов и бързо възстановяване ! dance
Наистина си с голям късмет Flowers Four Leaf Clover .
Дано винаги да е така!:2thumbsup:

# 10
  • Мнения: 1 037
Честито мила!
Желая на теб,бебчо и майка ти само щастливи мигове!Нека късмета ти да не те напуска никога!

# 11
Малко коте, викаш ти че си каръче, ама аз бих казала, че си голяма късметлийка даже. Wink
Честито още веднъж за малкото съкровище. Нека бъде здраво и да изпълва дните ви с много усмивки.
А между другото на снимката отдолу с малкото мушмуроче изглеждаш великолепно. Не ти личи, че си била бременна Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 975
CHESTITO  Wink

# 13
  • Мнения: 488
Бебо е момченце  - Кристиян !!! Не казах какво е защото майка ми вече се е похвалила ,че е станала баба !!!Роди се 3000гр и 50 см,секцио ,в Света София!!!!

# 14
  • Мнения: 488
"А между другото на снимката отдолу с малкото мушмуроче изглеждаш великолепно. Не ти личи, че си била бременна Simple Smile"





 Laughing Ами то и бременна  като бях почти не ми личеше и лекаря го беше страх,че бебо ще се роди много мъничък,но той взе ,че се роди с почти нормални килограми и ръст! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт