ЕДИНИЧНИ КРИСТАЛИ ПИКОЧНА КИСЕЛИНА

  • 33 689
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте !!! Дълго време лекувахме бактерии в урината. Вече нямаме такива, но пък сега се появиха ЕДИНИЧНИ КРИСТАЛИ ПИКОЧНА КИСЕЛИНАShocked Знае ли някой нещо повече по въпроса и опасно ли е това? Благодаря Ви предварително!

# 1
не знам дали е опасно, но джипито и гинеколога нищо не казаха като видяха изследванията. явно не е страшно. лекарите ти добри ли са?

# 2
  • Мнения: 1 250
А бактериите личния лекар ли лекува или ходихте при нефролог/уролог?

Чак пък опасно... не вярвам да е

# 3
Здравейте !!! Дълго време лекувахме бактерии в урината. Вече нямаме такива, но пък сега се появиха ЕДИНИЧНИ КРИСТАЛИ ПИКОЧНА КИСЕЛИНАShocked Знае ли някой нещо повече по въпроса и опасно ли е това? Благодаря Ви предварително!
          Не е опасно!  Grinning Пикочната киселина е продукт от обмяната на белтъците в организма и се излъчва през бъбреците. Появата на ЕДИНИЧНИ КРИСТАЛИ от нея е съвсем нормално и се случва на всеки!

# 4
  • Мнения: 1 134
Детето е яло месо. Това показва. Споко! Grinning

# 5
  • Мнения: 505
Моята дъщеря имаше дълго време "масово микрокалциеви оксалати" или кристали както ги изписват някъде. Личния лекар не обърна никакво внимание, а за мен все пак това е сигнал за някакъв проблем. По съвет на друг лекар ограничихме месото и прясното млякото и увеличихме приема на вода. Последните и изследвания бяха чисти.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте !!! Дълго време лекувахме бактерии в урината. Вече нямаме такива, но пък сега се появиха ЕДИНИЧНИ КРИСТАЛИ ПИКОЧНА КИСЕЛИНАShocked Знае ли някой нещо повече по въпроса и опасно ли е това? Благодаря Ви предварително!
          Не е опасно!  Grinning Пикочната киселина е продукт от обмяната на белтъците в организма и се излъчва през бъбреците. Появата на ЕДИНИЧНИ КРИСТАЛИ от нея е съвсем нормално и се случва на всеки!

Тъй и аз знам. Повечето хора ги имат. Пък и се касае за единични Flutter

# 7
Добре де, ама защо подхождате изолирано?

Може да имат връзка с бактериите. По-точно с причината за бактериите.

# 8
  • Мнения: 13
Благодаря на всички за отзивчивите отговори!  Thinking
Джипито иска антибиотик, уроложката казва "няма страшно, трябва да се следи"!!!! И аз не зная вече на кой на вярвам! Crazy

# 9
  • Мнения: 429
Не се тревожи. Давай на бебенце повече водичка да пие. Нормален е такъв седимент и няма място за притеснение.

# 10
  • Мнения: 13
Не се тревожи. Давай на бебенце повече водичка да пие. Нормален е такъв седимент и няма място за притеснение.
Благодаря за успокоението, но тя пие изключително много течности за възрастта си - около един литър ! И въпреки всичко ... Най-важното е че премахнахме бактериите !!! Grinning

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Slaviana, Jullss e, ne moga da ti izpratia saob6tenie na li4nia, za6toto ti e prepylnena kutiata, zatova iavno ne si mi polu4ila prednite.

# 12
  • Мнения: 7 640
ако джи-пи то иска да пиете антибиотик само заради единичните кристали пикочно киселина, й кажи да си изяде дипломата! Ако има бактерии, това е друго нещо.

# 13
  • Мнения: 429
Цитат
Благодаря за успокоението, но тя пие изключително много течности за възрастта си - около един литър ! И въпреки всичко ... Най-важното е че премахнахме бактериите !!! Grinning
Цитат
По-горе някой беше обяснил от какво се получават, а аз искам само да допълня, че са от храната, която получава бебето. Всеки човек има такива кр. пик. киселина и не са обезпокояващи.
А под секрет искам да ти каже, че може да няма нищо в седимента ......

Общи условия

Активация на акаунт