Арена на красотата?

  • 1 352
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 634
Някой ходил ли е? Струва ли си? Продават ли се официално стоки или имат само право да излагат? Кои са изложителите?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Продават се продуктите.
А ето тук има списък на изложителите
http://arena.ask.bg/?p=2&cat_id=39

# 2
  • Мнения: 1 680
Вечер до колко часа е?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Сигурно до 19,00ч! Аромати поне беше до толкова.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 634
В сайта пише, че са до 19.
Няма Биотрейд в списъка, а бях си намислила да пазарувам от тях Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз го бях намислила същото, и като видях че няма да ги има и онзи ден се обзаведох с ексфолииращия тоник, хидратиращата маска и крема с фактор 60. Но пак ще отида!!!

# 6
  • Мнения: 171
Днес бях на "Арената". Има страхотни продукти и демонстрации. Заслужава си да се видят, а защо не и да се подложите на тях! newsm10 newsm10 newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
Днес бях на "Арената". Има страхотни продукти и демонстрации. Заслужава си да се видят, а защо не и да се подложите на тях! newsm10 newsm10 newsm10

Оооооо, разкажи нещо повече! Моля те! За кои фирми става въпрос? Praynig

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ей,аз пак съм изпуснала Blush В НДК ли е и до кога е?

П.С.  EmbarassedСега видях,че е в зала 3 на НДК,но не видях до кога е?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 626
До неделя - 13.11.2005г.

# 10
  • Мнения: 171
Днес бях на "Арената". Има страхотни продукти и демонстрации. Заслужава си да се видят, а защо не и да се подложите на тях! newsm10 newsm10 newsm10

Оооооо, разкажи нещо повече! Моля те! За кои фирми става въпрос? Praynig

Днес гледах демонстрации на грим и ноктопластика. Със сигурност знам, че в събота ще има и на нови козметични процедури, а в неделя - конкурс за гримьори.
Като отидете на някой щанд може да попитате дали правят демонстрации и дали може да се подложите на тях. Успех  newsm10

# 11
  • Мнения: 171
Току що намерих нещо, което може да ви е от полза Peace
http://www.standartnews.com/archive/2003/11/14/supplement/s3904_3.htm
http://arena.ask.bg/?p=2&cat_id=42

# 12
  • София
  • Мнения: 1 626
Страхотно! Много ти благодаря, че си си направила труда, да намериш тази информация за нас! Нямам търпение да дойде утре!!!  newsm51 newsm44

# 13
  • Мнения: 582
Този път съм супер разочарована от изложението. Повечето са професионални продукти за салони, има 10 фирми на кръст и почти нищо не хваща окото. Имах голям списък за покупки, а не си купих абсолютно нищо #2gunfire

# 14
  • Мнения: 2 978
Този път съм супер разочарована от изложението. Повечето са професионални продукти за салони, има 10 фирми на кръст и почти нищо не хваща окото. Имах голям списък за покупки, а не си купих абсолютно нищо #2gunfire

Aз затова вече не ходя на Арена на красотата, защото повечето фирми там се опитват да си намерят за клиенти други фирми.
Т.е. предназначението на Арена на красота, не е за нас жени, ами за козмитичните центрове, фризьорските салони  и голееемите купувачи. Rolling Eyes


Аз ходя само на Аромати..които са на няколко етажа в НДК и има почти всички фирми, които внасят или произвеждат козметика!

Общи условия

Активация на акаунт