Правилното хранене за намаляне на % на подкожните мазнини

  • 1 098
  • 8
  •   1
Отговори
Правилното хранене за намаляне на % на подкожните мазнини е високобелтъчното хранене на често(през 3-3,5 часа),много вода(по 3 литра поне) и аеробна тренировка(но поне 1 час като за начало),през ден,най-добре е всеки ден,може и по 2 пъти на ден-в зависимост от целите,средствата и възстановяването.Четете качествена литература-в анатомията например е обяснено какво става при нехранене-най-подробно и т.н. Peace

# 1
  • Мнения: 1 798
Няма нищо странно-пия над 3л Peace,вие да не пиете по 1 чаша на ден Naughty-не е хубаво,защо да се вдига кръвното от много вода......Не бях чувала....
Наистина  е най-добре да има физически упражнения всеки ден,за мене час е напълно достатъчен Peace.

# 2
  • София
  • Мнения: 748
глад му е майката!

# 3
  • Мнения: 1 798
И спорт,не само глад Party

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Правилното хранене за намаляне на % на подкожните мазнини е високобелтъчното хранене на често(през 3-3,5 часа),много вода(по 3 литра поне) и аеробна тренировка(но поне 1 час като за начало),през ден,най-добре е всеки ден,може и по 2 пъти на ден-в зависимост от целите,средствата и възстановяването.Четете качествена литература-в анатомията например е обяснено какво става при нехранене-най-подробно и т.н. Peace

Абе, какви ти белтъци,  какво отслабване?
Нали като бях майка кърмачка и ядях високобелтъчна храна - само качвах кила и бях като балон.
Тези кила как мислиш че съм ги свалила (откакто не кърмя де)?
И аз съм ЗААААА!!!  Peace Peace Peace Peace

# 5
  • Мнения: 658
Фитнесинструкторе ти като толкова много знаеш защо не отговаряш на запитванията. Преди време имаше темичка ....

# 6
  • Мнения: 8 505
А я кажи как да трупна някое колце отгоре,може и 2-3,че аман от мускули,то и на задника ми не остана нищо за стискане,мъжо се мръщи вече.

# 7
Фитнесинструкторе ти като толкова много знаеш защо не отговаряш на запитванията. Преди време имаше темичка ....
ВСЕКИ КОЙТО Е ПОСЕТИЛ САЙТА МИ И Е ПОСТАВИЛ ВЪПРОС В КНИГАТА ЗА ГОСТИ ИЛИ НА МАИЛА МИ СЪМ МУ ОТГОВОРИЛ.

Последна редакция: чт, 10 ное 2005, 21:11 от fitnesinstruktor

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тия работи, които структура съветва в първия си постинг, съм ги чела във форума на спайдерспорт, откъдето почерпих и инфо за НВД-то, което пък е на такъв принцип пък и така вече 4 теми с форумските мамки горим мазнини качествено.
Да.

Общи условия

Активация на акаунт