Да не би да ми намалява млякото???

  • 373
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Бебата се държи много странно.. Cry
Плаче,плаче,а като я взема да я кърмя засуква малко,после се извива на заден мост и пак плаче... CryКато я погушкам да се успокои пак и предлагам да суче,а тя като ме види пак заплаква и се дърпа назад.Погушкам я още и като се успокои я връщам в креватчето.След малко пак заплаква и се държи като гладна някък си...Отново опитвам да я нахраня,но със същия резултат.И днес цял следобед е така.Сега позаспа засмукала палеца си,ама дали гладна заспа...?

Взех да проверявам за причини едно по едно:
-ушички - тц
-носле - тц
-аз да съм яла нещо необичайно -  тц
-зъбки - абе де да знам.Няма видими признаци по венците,въпреки че ръцете й все са в устата,хапе даже и мойте пръсти и много слюнчи.Ама това е от доста време така.

А дали пък не ми намалява кърмата и тя по този начин да протестира?Давам и да суче често,често ама тя пък неще. Sad
Памперсите са мокри,но пак се съмнявам newsm78
Моля,кажете ми какво да правя при това положение?

# 1
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Ние сме на почти същата възраст и се държим по същия начин. Аз мисля че са зъби, но не съм съвсем сигурна. Предлагам като видя че е кисел суче малко, дърпа се и си лапа палчето. Пок предлагам, но като усети вкуса на цицата се дърпа. Явно е от възраста newsm78

# 2
  • Мнения: 6 243
Момичета, от това описание е най-вероятно бебето да е във фазата на т.нар. "кърмаческа стачка". Вижте тук за повече инфо
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1971

Съжалявам, но май комп-а ми е лепнал нещо днес, защото се самоизключва непрекъснато, затова спирам до тук. Повече инфо по темата можете да получите, ако пуснете търсачката на "nursing strike".

Има и доста теми в този форум, където са обсъждани начини за преодоляването й.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз гласувам "за" стачка.Ники не ми е стачкувал, но доста съм чела по въпроса тук във форума.В библиотеката има и статия, посветена на това как да се справим със стачкуващото кърмаче.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт