Кабинет по стерилитет ВМИ Пловдив

  • 942
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
здравейте момичета,

може ли някой да ми каже дали има наистина такъв кабинет в Пловдив, кои доктори са там и може ли с направление?

Благодаря !

# 1
  • Мнения: 78
здравейте отново, момичета.

Четох бял списък за пловдив, но там не намерих някой, който да е препоръчан като специалист по стерилитет. МОжете ли да ми препоръчате някой или да ми кажете кой от тях се занимава със стерилитет. Живея в пловдив отскоро и затова реших да попитам тук.

Благодаря ви!

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Кабинет по стерилитет май има в Окръжна болница - това като звено, но отзиви не съм чувала. А за добър лекар - незнам. Аз си ходя при един дето се занимава и със семейно планиране, но най-вече чета много в интернет и по-точно в Зачатие!

# 3
  • Мнения: 78
здравей Манго,
Благодаря ти за отговора. Аз пък отнякъде бях прочела, 4е има такова звено във ВМИ... и затова така кръстих темата. Аз също чета в Зачатие - сайтът е невероятен и наистина научих много. Трябва и лекар, обаче, и затова исках някое от момичетата, борещи се със стерилитета, да ми препоръча лекар. МАй трябваше да пусна въпроса в "Бял списък"...

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
аз бих ти препоръчала д-р Даскалов от клиника Торакс, но за съжаление, те не работят със здравна каса и се плаща.
ако можеш да си плащаш, за мен това е по-добрият избор.

Общи условия

Активация на акаунт