Бебешка козметика

  • 4 864
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 704
Майчета препоръчайте марка бебешка козметика.. спряла съм се на Nivea baby и Bubchen, но по-скоро ме интересува дали сте имали проблеми с конкретни продукти от споменатите или от други предлагани марки т.е. от кои/какво да НЕ купувам.. споделете какво ползвате..

# 1
  • Мнения: 1 809
Ползваме единствено Бюбхен и съм много доволна.  Wink
С друга марка не съм пробвала, а и не смятам  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Mags
Майчета препоръчайте марка бебешка козметика.. спряла съм се на Nivea baby и Bubchen, но по-скоро ме интересува дали сте имали проблеми с конкретни продукти от споменатите или от други предлагани марки т.е. от кои/какво да НЕ купувам.. споделете какво ползвате..


V momenta tuka pri nas se govori strashno mnogo okolo bebeshkite produkti na NATUSAN che bili mnogo vredni za bebetata  Rolling Eyes  i shte go spirat po povecheto magazi ! Sudurgali nqkakva sustavka koqto bila vredna i t.n......
Taka che - NATUSAN NE KUPUVAJ!!!!!

# 3
  • Мнения: 2 006
Бюбхен са добри наистина, Grinningжалко само 4е при нас ги няма Cry От Джонсън се изринахме жестоко и не го препоръ4вам Laughing Успех

# 4
  • Мнения: 1 599
Bubchen naistina e dobra .....

# 5
  • Мнения: 485
Аз съм с Нивея и не мога да се оплача.

# 6
  • Мнения: 1 809
Цитат на: A.A.M.Belev
Бюбхен са добри наистина, Grinningжалко само 4е при нас ги няма Cry От Джонсън се изринахме жестоко и не го препоръ4вам Laughing Успех

А какво ползвате тогава?
Забравих да кажа, че за Джонсън съм чувала само лоши неща

# 7
  • Мнения: 2 006
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: A.A.M.Belev
Бюбхен са добри наистина, Grinningжалко само 4е при нас ги няма Cry От Джонсън се изринахме жестоко и не го препоръ4вам Laughing Успех

А какво ползвате тогава?
Забравих да кажа, че за Джонсън съм чувала само лоши неща
Цвети ,тук ползвам ZWITSAL и съм доволна,всъщност това е единствената козметика за бебета,като изклу4им Натусан.Да цункаш Хриси от Алекс4е Grinning

# 8
  • MUC
  • Мнения: 571
Бюбхен са супер. Много съм доволна!
Също от Weleda.
Цитат на: A.A.M.Belev
Бюбхен са добри наистина, Grinningжалко само 4е при нас ги няма Cry От Джонсън се изринахме жестоко и не го препоръ4вам Laughing Успех


Нямате ли Schlecker при вас?
Виж тук Arrow Schlecker
Имат много добър и удобен Online-Shop.

# 9
  • Мнения: 1 809
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: A.A.M.Belev
Бюбхен са добри наистина, Grinningжалко само 4е при нас ги няма Cry От Джонсън се изринахме жестоко и не го препоръ4вам Laughing Успех

А какво ползвате тогава?
Забравих да кажа, че за Джонсън съм чувала само лоши неща
Цвети ,тук ползвам ZWITSAL и съм доволна,всъщност това е единствената козметика за бебета,като изклу4им Натусан.Да цункаш Хриси от Алекс4е Grinning

Айде стига, бе Confused:  Sign Exclamation
Толкова ли са назад  тия холандци Shocked

Трябваше да се запасиш от БГ с Бюбхен  Neutral Face
ЦУНКИ-МУНКИ НА АЛЕКС И ОТ НАС  love001

# 10
  • Мнения: 6 206
Ние сме на Чико и сме доволни. Наблюденията са ми обаче, че засега кожата не ни е много чувствителна. Проблемът идва, ако бебешката кожичка е много чувствителна, тогава всяка козметика може да е проблемна. Това, за което за едни е перфектно, на теб може да ти даде проблеми. Ето моя племенник не понася Бюбхен, а тук колко майчета са доволни. Пробване му е майката. Като начало можеш да почнеш с Бюбхен наистина, аз съм за Чико, защото обожавам миризмата.

# 11
  • Мнения: 2 006
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: A.A.M.Belev
Бюбхен са добри наистина, Grinningжалко само 4е при нас ги няма Cry От Джонсън се изринахме жестоко и не го препоръ4вам Laughing Успех

А какво ползвате тогава?
Забравих да кажа, че за Джонсън съм чувала само лоши неща
Цвети ,тук ползвам ZWITSAL и съм доволна,всъщност това е единствената козметика за бебета,като изклу4им Натусан.Да цункаш Хриси от Алекс4е Grinning

Айде стига, бе Confused:  Sign Exclamation
Толкова ли са назад  тия холандци Shocked

Трябваше да се запасиш от БГ с Бюбхен  Neutral Face
ЦУНКИ-МУНКИ НА АЛЕКС И ОТ НАС  love001
Съмняваш ли се Grinning Абе и аз не разбирам защо е тоя монопол Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 15 215
Иво се обрина страхотно от олиото на Бюбхен, и на Нивеа. Затова го мажех с преварен зехтин.
Иначе кремчетата, сапуните и шампоаните и на двете марки не са му създавали проблеми.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 302
На мен лично, козметиката на Клоран ми харесва повече от Бюбхен, поне що се отнася до масажните кремчета, от този на Бюбхен бебчето става много мазно, докато този на Клоран попива почти веднага... Имах проблем с бузките на бебка, тъй като много повръща все си беше изрината, откак ги мажа с кремчето за лице на Клоран нямаме проблеми. Доволна съм, но тъй като друго не съм ползвала не мога със сигурност да кажа, че това е най-добрата марка....

# 14
  • Мнения: 2 529
И аз като PoliaSp съм на CHICCO, а ползвам и KLORANE  Grinning Имам всички продукти на Chicco май, но използвам предимно масажния гел, като правя масаж на бебето, пяна за ваничката, мокрите кърпички, олиото, кремчето против подсичане. Шампоанчето още не съм го ползвала, но косичката ни е доста редичка и без това Laughing
Емил има много чувствителна, бяла и нежна кожа, която е и доста суха. По тази причина от известно време по съвет на педиатърката слагам във ваната по няколко капки масло за вана на Linola Fett. Сега в жегите на това разчитам, защото ако го мажа с олио и кремове ще му се запушат порите...

Сещам се, че в дните след раждането не ползвах известно време никаква козметика за бебето. Къпех го само с водичка и го мажех на чувствителните зони с преварен зехтин (последния хит от естествените продукти обаче е олиото от гроздови семки Sunglasses ) пак по съвет на педиатърката...

Общи условия

Активация на акаунт