Много спешно за нещо сладко - идейки ?

  • 827
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Момичета , за довечера ми трябва някоя бърза и лесна рецептичка за нещо сладко  - кекс ,торта , но да се приготвят бързо . Значи поводът е , че имаме годишнина - отпразнуваме 14 -тата година заедно !!!
За вечерята съм намислила - пилешки хапки в бекон и печени ребърца - това са любимите му ястия . За гарнитура - боб с  лютеница и ориз със зеленчуци - обожавам второто !Салати имам !
Проблемът ми е в десерта ? Давайте идейки , моля , ама хем да е вкусно , хем и да не е много "връткаво" - / ставам нахална!!! /. Имам време до 17 часа  , искам всичко да е готово до тогава .

# 1
  • Мнения: 1 722
Първо - Честита годишнина!
Може да направиш от пудинга на Д-р Йоткер - става веднагически. Само ти трябва пакетче и половин литър прясно мляко. Аз имам ягоди във фризера и десерта ми стана божествен. Ако имаш плодове, пудра захар или шоколадови пръчици поръсваш отгоре и готово!

# 2
# 3
  • Мнения: 2 000
Не разбрах дали ще сте само двамата с мъжа ти. Ако е така ти препоръчвам да приготвиш шоколадови банани: В тиган слагаш 2 суп.л.масло и 2 суп.л.захар. Като се карамелизира захарта слагаш обелените банани да се позапържат малко. След това поставяш всеки банан в чиниийка и отгоре заливаш с разтопен на водна баня шоколад. Отгоре поръсваш със смлени орехи.

# 4
  • Мнения: 3 251
Кате , само 4 - мката ще си бъдем , не чакаме гости / ако дойде някой - добре дошъл ще е !/, планувахме заведение , но утре е 1- ва смяна и става в 4 , а ако сме на заведение , ще трябва да се приберем когато стане най - хубаво !
Направих мини еклерчета , даже се пекат вече , само трябва да забъркам крема и съм готова .Чудя се дали да не сложа в някои и разбита и овкусена сметана със сладко?! Дали ще се получи ?

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ще стане супер, даже може да замразиш и стават сладоледени еклерчета  Wink

Общи условия

Активация на акаунт