Др. Александров Варна?

  • 658
  • 2
  •   1
Отговори
Моля Ви кажете ми какви са впечатленията от този лекар. Препоръчаха ми го за проблемно забременяване, но не съм сигурна, защото  е много млад? Имали някоя на която да е помогнал, точни диагнози ли прави? Може ли и координати

# 1
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
здравей,
на мен д-р Александров ми следи бременноста и изражда и съм повече от много доволна. Това, което знам е, че по принцип се занимава с проблемно забременяване. Това, че е млад не трябва да те притеснява поне според мен. Не е много приказлив и няма да те омайва много с прикацки, но казва точно това което трябва и винаги ми е действал успокоително /аз бях голяма паника Embarassed/.
Успех

# 2
  • Мнения: 171
Здравей, Косе-Босе. Аз отидох преди около половин година при д-р Александров, след като ми бе препоръчан като специалист по стерилитет. След пръв и единствен преглед той ми заяви, че начините са единствено лапароскопия и инвитро  #Crazy  #Crazy . Без хормонални изследвания, без проследяване на овулация, без цветна снимка...нищо ! Това ми се стори твърде крайно като решение...все пак на прегледа ми казва "всичко изглежда наред", а същевременно изважда "тежката артилерия"... Та с две думи, не съм доволна !
Както виждаш от лентичката ми по-долу, бременна съм ... без да прилагаме желаните от него методи. Така че , моят съвет е да почетеш повече по въпроса за проблемното забременяване и когато се насочиш към даден специалист да анализираш действията му.
Желая ти успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт