За леля Фло-как идва по-бързо на гости?

  • 4 703
  • 17
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Здравейте,

   Много тъп въпрос да го поставя тук / и се извинявам на момичетата, които само се молят да не им дойде на гости.../ , но другата седмица заминавам и най-гадното е ако точно тогава леля Фло реши да ме изненада...Голяма муфтаджийка- безплатно да ходи на пътешествие...Трябва да се появи тези дни /1-2/ и даже си имам симптомите, но ми трябва по-бързо да се отзове тук.
     Някой да знае полезен трик? Ще съм много благодарна....

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
Чувала съм, че става с ударна доза витамин Ц! Не съм пробвала, от приятелки го знам.
Най-добре някой да сподели, нещо изпитано! Neutral Face

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Така е, вит.С помага, но е хубаво да са минали 1-2 дни (да се е поизтекло  Embarassed , че иначе е доста вредно...). Вит.С в големи дози, 700-1000мг на ден, оцет - 1-2с.л. разтворени във вода. Ако не спре напълно, то съвсем намалява. Не е хубаво да се прави често, но веднъж годишно за почивка например, става. Успех и приятна почивка  Simple Smile .

# 3
  • Мнения: 7 831
Здравей,
За вит С-средството - така е както са ти писали, намалява и спира, изпробвала съм го  Grinning . Чувала съм за 1 ч.ч вода с 3 с.л. захар (наситен р-р) действало по същия начин, но не съм пробвала  Embarassed .
Приятна ваканция

# 4
Абе така и така се е подкарала темата, че и аз да попитам. Възможно ли е цикълът да не дойде ако не правя пауза между противозачатъчните хапчета. Вземам Cilest и те имат почивка от 7 дена, през който ти се създава цикълът. И си мислех, би ли било възможно в тоя ред на мисли ако не спра за тия 7 дена просто цикълът да не дойде? И съответно вредно ли е това за организма. Не говоря да го правя переодично и постоянно - само ако ми съвпадне с почивка.  Embarassed  Confused
Все съм се чудела на разните състезатели как им го спират за да не им идва по време на състезание. Гледах и едно предаване Big Brother  и там на момичетата не им идва. Явно пият нещо Confused  Embarassed  Simple Smile Ако някой е вещ по този въпрос много ще се радвам на отговора му Wink

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хонда, да, възможно е:)
има си медикаменти за това:)
Питай някой гинеколог, да ти каже как се казват и дали ги има по аптеките и тнт...
аз не им знам името на тия хапчета...

# 6
  • Мнения: 654
Ох момичета много болен въпрос!!!!
Но все пак си мисля,че не трябва да се прибягва до насилствено вмешателство,още повече че изпитани средства няма,не е проверено даденото средство как точно ще повлиае на теб -може да увеличи дните на цикъла например и такива подобни реакции.
Моят съвет е да си купите повече тампони и след всяко влизане в морето да се сменяват! Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 1 121
Моята гинеколожка ми каза, че тампоните са вредни за моренцето, особено ако имате проблеми с кандида. В по-леките дни и аз съм рискувала с тях, но в обилните не припарвах до водата.

# 8
  • Мнения: 1 770
Цитат на: LIDYA
Моят съвет е да си купите повече тампони и след всяко влизане в морето да се сменяват! Grinning


Аз така направих една година и се сдобих с такова бяло течение  Sad А спазвах стриктна хигиена и много често ги сменях...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 121
Забравих още нещо - ако се потопят краката в гореща вода може да дойде по-скоро, но внимавай да не прекалиш и менструацията да не трае по-дълго и да е по-обилна.

# 10
Аз веднъж го пробвах номера в витамин С и такъв кръвоизлив получих, че не излязох два дни от палатката. Вярно, всичко приключи за два дни, но беше обилно ... Така, че наистина е индивидуално.

# 11
  • Мнения: 826
Цитат на: Honda
Абе така и така се е подкарала темата, че и аз да попитам. Възможно ли е цикълът да не дойде ако не правя пауза между противозачатъчните хапчета. Вземам Cilest и те имат почивка от 7 дена, през който ти се създава цикълът. И си мислех, би ли било възможно в тоя ред на мисли ако не спра за тия 7 дена просто цикълът да не дойде? И съответно вредно ли е това за организма. Не говоря да го правя переодично и постоянно - само ако ми съвпадне с почивка.  Embarassed  Confused
Все съм се чудела на разните състезатели как им го спират за да не им идва по време на състезание. Гледах и едно предаване Big Brother  и там на момичетата не им идва. Явно пият нещо Confused  Embarassed  Simple Smile Ако някой е вещ по този въпрос много ще се радвам на отговора му Wink


Хонда,изхвърли 7-те неактивни хап4ета и запо4ни веднага нова опаковка. Sign Exclamation Така цикъла няма да ти дойде,а и не е вредно за организма.В USA сега са на мода едни нови хапове при които цикълът ти идва само веднъж на три месеца, пак са си комбинирани таблети,само 4е се пият без прекъсване. Rolling Eyes
Ето тук може да разгледа6:
www.seasonale.com

# 12
Цитат на: twins_mama

Хонда,изхвърли 7-те неактивни хап4ета и запо4ни веднага нова опаковка. Sign Exclamation Така цикъла няма да ти дойде,а и не е вредно за организма.В USA сега са на мода едни нови хапове при които цикълът ти идва само веднъж на три месеца, пак са си комбинирани таблети,само 4е се пият без прекъсване. Rolling Eyes
Ето тук може да разгледа6:
www.seasonale.com

Мерси, Twins_mama сега го разглеждам и чета. После остава да питам докторката ми дали въобще ги има тук.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 883
Ефект се получава и със сок от магданоз(ако имаш подходящ уред-действай;).Гадничко е,но и конска доза витамин "Ц" не е по-приятна.Ако не можеш да си направиш сок,просто изяш повечко магданоз.Който и метод да пробваш,едно е сигурно-следващият път цикълът ти ще е доста обилен и продължителен.

# 14
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Колко конска трябва да е дозата витамин Ц? Запасих се с хапчета, но малко не ми е ясно. отивам да купувам магданоз , ама май най-вече ще се надявам природата този път да ме пожали...Поне да не е много тежко!

   Мерси за съветите и пожеланията за почивката....

Общи условия

Активация на акаунт