Джъмбо във Варна и Бургас

  • 79 951
  • 273
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте, видях, че има търсене на служители за магазин Джъмбо във Варна и Бургас...Някой има ли представа кога и къде точно ще бъде...по специално за Варна ме интересува?  newsm78

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А такааа и мен, и мен ме вълнува този въпрос.

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ще отворят юли 2011

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Еее, супер е да го научи човек от вътрешен човек  Peace А къде ще е във Варна магазина, имаш ли идея?

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231

Еее, супер е да го научи човек от вътрешен човек  Peace А къде ще е във Варна магазина, имаш ли идея?

Още не знам точно. Бургаския адрес е известен

# 5
  • Варна
  • Мнения: 323
Мерси за инфото  bouquet Надявах се по-раничко....

# 6
  • Мнения: 150
Само аз ли не знам,къде ще е Джъмбо в Бургас? newsm78  Моля за инфо.  Praynig

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На магистралата на изхода за Нефтохима

# 8
  • Мнения: 150
На магистралата на изхода за Нефтохима

Много благодаря!   bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 77
а някой вече да има инфо за Варна

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
а някой вече да има инфо за Варна

Какво инфо точно ви интересува?

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
а някой вече да има инфо за Варна

Какво инфо точно ви интересува?

Ами вероятно къде ще е разположен, кога ще отваря и т.н.

# 12
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
а някой вече да има инфо за Варна

Какво инфо точно ви интересува?

Ами вероятно къде ще е разположен, кога ще отваря и т.н.

В квартал Владиславово. Очаквано отваряне края на юни-началото на юли тази година

# 13
  • Мнения: 8
  Здравейте мами!

Кандидатствах за работа в Джъмбо във Варна!

Повикаха ме за трето интервю! Честно казано не знам за какво ще ме избират.  Интервюто беше много объркано.Обявата е за Управител, но не зная гръцки и не ми е много ясно какво ми готвят!  Искам да попитам някой може ли да ми каже ориентировъчно средното заплащане за ръководители и служители какво е? Управителя грък ли ще е или българин? Обучението на мои разноски ли е или на разноски на фирмата? И понеже магазина е извън града има ли осигурен транспорт за служителите поне вечер? И има ли някаква Централа тук в България или само гърци управляват фирмата?

Ако някой знае да казва!

Благодаря предварително!

# 14
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Супер! Нямам търпение.

# 15
# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
А някой знае ли в Бургас кога ще го отварят??

# 17
  • Мнения: 98
АМи хайде и аз тук, за да следя кога ще отвори магазина във Варна... А къде във Владиславово ще е магазина? На едно място разбрах, че строят нов Кауфланд - да не би и Джъмбото да е там?

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз бях вчера на интервю за работа в джамбо Варна. Това ми е първо интервю незнам дали ще има друго,но виждам че има други които са вече за втори и трети път на интервю.
След безброй въпроси не ми дадоха възможност да попитам даже за каква длъжност ме избират.
Мисля чеме харесаха , не казаха нищо друго освен че ще ме уведомят. Има ли някой който е бил на това интервю и са му дали по подробна информация? Има ли одобрени вече или юе има и следващо интервю? Хайде майчета дайте по подробна информация Wink

# 19
  • Мнения: 0
Добър ден! Аз чак сега разбирам че ще има и тук във Варна, а много исках да работя в Джъмбо, защото знам гръцки, понеже съм живяла в Гърция 10 години и постоянно на Джъмбото в Атина. Вече наели ли са персонал? Макар че, въпросът ми е тъп, щом я няма обявата вече, явно са наели персонал, но въпреки това ако някога имат нужда ще кандидатствам със сигурност!  Simple Smile Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4
а от кога е обявата им и къде,а  аз уж следя обявите за работа в джобса ..ееее исках да кандидатствам за работа там,  преди месец имаше обява само за склададжия с гръцки.
 Siren39, къде се проведе интервюто ти?

# 21
  • Мнения: 0
Беше в сряда в хотел Модус. Не казаха обаче за каква позиция е интервюто. Имаше много хора, но никой не сподели дали са го одобрили или не. А магзина е още в строеж. Аз също говоря много добре гръцки ,но немисля че е само този критерия по който избират кандидатите. Задаваха ми много въпроси някои от които са лични без връзка с работата, други бяха объркващи. Честно казано неразбрах за коя от позициите ме избират. Накрая казаха само че ще ме уведомят,и толкова. Затова питам дали са одобрили някой,защото незнам за кое ще ме уведомят и след колко време

# 22
  • Мнения: 4
Мерси Siren39. И дано си от избраните  newsm10      .Те Гърците са си   .......мамата, не се работи лесно с тях съм чувала. Във един форум четох за Бургаския м-н става дума, кандидатства  жената за управител и след интервюто и казали, че я одобряват за мърчандайзер, а след време можело да я повишат в аранжор.  Не и е харесала идеята им и им казала, че не желае другите длъжности и гърка като се ядосал , станал , заръкомахал...а и управителите ще имат 1м. обучение в пловдив или софия, май ще им се плаща за това време, но престоят им там ще е на техни разноски, спомена и заплати.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 261
И в Бургас и във Варна, Джъмбо ще отвори края на май. Искат за 1.06. да е открито, тъй като все пак основното което продават е детски стоки. Във Варна, Джъмбото е под Кауфланд във Владиславово.

# 24
  • Мнения: 0
биб ти да не би да си от избраните? От каде имаш информация?  newsm53

# 25
  • Мнения: 0
Те май не знаят какво търсят ми се струва. Аз им казах че мога да работя която и да е длъжност, и като че ли не им хареса отговора. Кандидатствах на всичките им обяви, понеже на първата не се обадиха след това се появи 2-ра 3-та и т.н. и аз реших че все за някоя позиция ще се класирам newsm53 Благодаря ти за пожеланието Аурелия. Успех и на теб newsm10

# 26
  • Варна
  • Мнения: 261
биб ти да не би да си от избраните? От каде имаш информация?  newsm53

Не, нямам нищо общо с Джъмбо. А информацията ми е от сроковете за строителство, които са поставили.

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
биб ти да не би да си от избраните? От каде имаш информация?  newsm53

Не, нямам нищо общо с Джъмбо. А информацията ми е от сроковете за строителство, които са поставили.

От готова предадена сграда от строител до отваряне на магазин има много голяма разлика

# 28
  • Варна
  • Мнения: 261
От готова предадена сграда от строител до отваряне на магазин има много голяма разлика
[/quote]

Мдаа, само че гърците са го поставили този срок за отваряне на магазина.

# 29
  • Мнения: 0
Днес го видях магазина. Преди 10-ина дена все още копаеха а сега вече са я вдигнали сградата, тоест конструкцията. Има обаче мнооого работа докато я завършат. Като гледам с какво темпо се работи може и да успеят до юни.

# 30
  • Мнения: 8
Здравейте, мами! И аз бях на интервю за Джъмбо в края на Януари за Бургас! Казаха ми че ще ми се обадят за второ интервю...е минаха 2 месеца вече никой не се е обадил! Самото интервю беше за Управител, но така и не ми зададоха един професионален въпрос. Самото интервю за Управител си го представях на доста по-сериозно ниво, но уви..беше пълна простотия. Имам опит като Управител, само не зная гръцки...а може би това им е водещата сила! Накрая ми предложиха за служител и аз просто недоумявах защо са ме извикали на интервю за Управител като ми предлагат за служител. Имам стаж, имам образование...единственото което нямам е Гръцки! Но да бяха казали че държат Управителя да знае гръцки, а не едва ли не - след 3 смотани въпроса и хайде прецениха че освен за служител за друго не ставам..много ме разочароваха..ама много! Но както знаете в България отношението на работодателя не е на първо място, трябват си пари и това е! Така че все пак очаквам второ интервю, което се надявам че няма да е за служител или касиер все пак...взеха ни за мезе тези гърци...и ние имаме мозък в главата си и знаем за какво кандидатстваме..не се давайте!
Ако някой е бил на второ интервю в Бургас или вече е приет на работа да разкаже...
Благодаря ви предварително!

# 31
  • Мнения: 4
Те от сега като се държат така подигравателно и дразнещо.не искам да си мисля какво ще е отношението им после към служителите им. Вече не съжалявам за там. Стана ясно обаче, че са хитряги гърцие . с една обява за управител ,ще си намерят служители за всичките длъжности за м-на и то с добро образование, интелигентни хора, езици, самочувствие.. smile3501
Ако пуснат за продавачи ще се юрне куцо и сакато
  Обаче ми е интересно защо не пишат мами, които работят  или са работили в Джъмбо. Да ни споделят, да похвалят или нещо друго .



  smile3503
И се усмихвайте повечеее

# 32
  • Мнения: 0
Момичета аз ходих на две интервюта в Варна,кандидатствах за всички позиции,с гръцки които беше задължителен в началото,януари месец,на второто като ходих...на 16 март се провеждаха интервюта и на английски за по високите длъжности,гръцкия беше отпаднал.От 15 април са почнали да се обаждат на одобрените,но аз маи не съм сред тях...гадничко newsm78 newsm78

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
bambolina16 ,сестра ми ходи на интервю (първо) преди една седмица. Явно все още търсят хора.  Rolling Eyes

Джъмбо нямат сайт,нали?

# 34
  • Мнения: 28
Хоп троп и аз тука да следя за Джъмбо- от кога го чакам и в Варна да отвориииии Grinning

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 341
Моя приятелка ходи на интервю за Бургаското "Джъмбо" в началото на април някъде. Интервюто беше в х-л "Приморец". Не остана с добро впечатление. Каза, че са отделяли по 2-3 минути на човек, след което някой са излизали с по един бял лист в ръка, а на други, включително и на нея, не са им дали. Не знае за какво е бил листа  Peace

# 36
  • Мнения: 7
Отново има пуснати обяви за Jumbo (говоря за Варна, не съм гледала за Бургас) - набират касиери, работници склад и обслужващи магазина.

# 37
  • Мнения: 3
az su6to hodih na intervu v byrgas dadoha mi vaprosnite dokymenti za populvane(kakto kazaha nqkoi 4e sa razdavali list)tova bqha nqkolko blanki ot dokymenti,ve4e im gi izpratih i na 13.05 ni sabirat v magazina,dnes hodih da go tyrsq no ne go namerih,govorih po telefona s momi4e ot sofiq,koqto otgovarq6e za dokymentite ,no i tq neznae6e kade to4no e magazina,zatova vlqzah po forymite da vidq dali nqkoi znae ne6to.Ob6to vzeto tapa rabota,stryva mi se 4e nqmat nikakva organizaciq,intervuto be6e yjasno,ne ni kazaha ni6to za zaplati,rab.vreme, a ni nakaraha da vadim medicinsko,svidetelstvo za sadimost i kyp drygi dokymenti,koito styvat pari ,a i magazina v byrgas razbiram, 4e e izvun grada,syper neydobno i za rabote6tite i za klientite..

# 38
  • York
  • Мнения: 826
Днес го видях магазина. Преди 10-ина дена все още копаеха а сега вече са я вдигнали сградата, тоест конструкцията. Има обаче мнооого работа докато я завършат. Като гледам с какво темпо се работи може и да успеят до юни.
Едва ли говориш за магазиина във Варна  Wink
Наблюдавам строежа от поне 3 месеца вече. Но за последните 4 - 5  дни почти го затвориха. Работят бързо, дори и в празнични дни  Peace

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 384
az su6to hodih na intervu v byrgas dadoha mi vaprosnite dokymenti za populvane(kakto kazaha nqkoi 4e sa razdavali list)tova bqha nqkolko blanki ot dokymenti,ve4e im gi izpratih i na 13.05 ni sabirat v magazina,dnes hodih da go tyrsq no ne go namerih,govorih po telefona s momi4e ot sofiq,koqto otgovarq6e za dokymentite ,no i tq neznae6e kade to4no e magazina,zatova vlqzah po forymite da vidq dali nqkoi znae ne6to.Ob6to vzeto tapa rabota,stryva mi se 4e nqmat nikakva organizaciq,intervuto be6e yjasno,ne ni kazaha ni6to za zaplati,rab.vreme, a ni nakaraha da vadim medicinsko,svidetelstvo za sadimost i kyp drygi dokymenti,koito styvat pari ,a i magazina v byrgas razbiram, 4e e izvun grada,syper neydobno i za rabote6tite i za klientite..
Магазинът в Бургас е на разклона за Лукойл по пътя за Ветрен. Доста усилено работят, даже и през почивните дни.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз чух, че откриването на магазина във Варна ще е на 1 юни, вярно ли е и някой знае ли от колко часа?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 526
А къде се намира магазинът на Джъмбо във Варна?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Във Владиславово се намира. Peace Да кажа, че днес го посетихме - вече е отворен. Има доста изгодни и много интересни неща! Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Къде във Владиславово и с какво мога да стигна до там от Чайка?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 11 340
До Кауфланд, като влизаш във Владиславово откъм летището, има табелка, ще го видиш. С какво да стигнеш не мога да ти помогна, дано някой друг се включи.

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 372
Джъмбо във Варна ще отваря на 1 юни,а в Бургас ще е по-късно,но не се знае кога,поне не се споменава в рекламите.Там казват "скоро и в Бургас" Confused.

# 46
  • Мнения: 13 512
Във Варна вече бил отворил

# 47
  • Мнения: 22
Какво е работното време newsm78  bouquet

# 48
  • Мнения: 1
днеска ходих там. Не си заслужава.
Спестете си ядосването, не ходете там.
това е един гооооолям трафопост. "детски" магазин в който почти нищо не може да се пробва. без нито един прозьорец и с мизерно осветление. в най-многолюдния квартал, но обиколен с 2метрова ограда отвсякъде. напълно недостъпен. нито една пътечка, нито един тротоар.
тесногръдо и евтинджийско - като стоката де.
а колко тонове вода изляха да мият улицата от калта вместо да си направят 50м подстъп за камионите...
не съм почитател на кауфланд, но тъй-като са един до друг, сравнението се набива на очи. тези са просто мизерници.

# 49
  • Мнения: 162
Отворен е. Днес мн хора се бяха запътили натам.Аз лично не съм ходила даже не знам какво се предлага но ще отидем...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 11 340
..................................
тези са просто мизерници.

Чак пък. Stop
Нито стоката е евтинджийска, нито пък магазина бих го нарекла "тесногръд". Rolling Eyes
Има доста евтини стоки, наистина, но и цените на известните марки са най-добрите, които съм виждала досега във Варна. Само за сравнение - има едни колички от филма Cars, малкият им е голям фен и има няколко - местят си очичките и са много здрави, в "Кауфланд" струват 12 лв., в "Джъмбо" - 10 лв. За сравнение с цените в "Хиполенд" и дума не може да става, доста по-ниски са в "Джъмбо".  Хубав е магазинът, аз с удоволствие ще го посещавам. За децата - да не говорим. Mr. Green

И да ти кажа, хич не бих повярвала на мнението на човек, който се е регистрирал специално, за да се изкаже негативно по отношение на магазин (конкурент Twisted Evil)! Rolling Eyes

# 51
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Какво е работното време newsm78  bouquet

От понеделник до събота включително от 10,00 до 21,00 часа
недела от 10,00 до 20,00 часа

# 52
  • Мнения: 22
Какво е работното време newsm78  bouquet

От понеделник до събота включително от 10,00 до 21,00 часа
недела от 10,00 до 20,00 часа

Благодарско  bouquet

# 53
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
А в Бургас кога ще отвори,дали на 1 юни,че се чудя да чакам ли или да купувам вече подаръците за децата?

# 54
  • Мнения: 2 216
Джъмбо във Варна ще отваря на 1 юни,а в Бургас ще е по-късно,но не се знае кога,поне не се споменава в рекламите.Там казват "скоро и в Бургас" Confused.
Скоро....каквото и да значи това Thinking

# 55
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А в Бургас кога ще отвори,дали на 1 юни,че се чудя да чакам ли или да купувам вече подаръците за децата?

Няма да е на 1-ви, вероятно след 10-ти юни

# 56
  • Варна
  • Мнения: 692
Тези дни ще го посетя, че искам да купя разни подаръчета Peace

# 57
  • Мнения: 187
утре смятам да го посетя
миналата зима мъжа ми накупи доста дрехи на сина ни от магазина им в София,еми да ви кажа доволна бях,бодита и пижами по 3 лв,джинси+джинсово яке(дебело) за 17лв,джинси за 7-8лв и куп други неща но само на това помня цените,стоката им е качествена,наистина доволна бях,далече съм от мнението им че е ефтинджийска,конкуренцията им определено има за каво да се притеснява

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Искам да попитам, голяма ли е лудницата във варненския магазин? Не ми се ще да се подлагам на ужасите, които видях при отварянето на други хипермаркети. Без детето ще отидем засега, но все пак не искам да губя ценно време в търсене на парко-място и буткане в тълпата. Паркингът голям ли е? Повечето хора знаят от рекламите, че отварянето е на 01.06, но може би все повече ще научат за откриването и ще се запътят на там.

# 59
  • Мнения: 250
Вчера го посетих - нямаше много хора, празен паркинг.Мисля, че все още не се знае,че е отворен и е спокойно,но да ви кажа аз не останах очарована и едва ли ще е един от много посещаваните магазини.

# 60
  • Варна
  • Мнения: 383
и аз посетих Джъмбо
не е натоварено изобщо
аз лично с моето дете не бих могла да отида-мноого зарибително е
влязох да разгледам пък доста боклучета си купих
и наистина няма огледало или пробна - и загубиха от това-иначе щях да си купя шапка

# 61
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Ще го посетя ама това,че няма пробни е голяма простотия.

# 62
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Абе вие добре ли сте с тия пробни, то да не е магазин за конфекции и дрехи?!?!?

Това си ми е любимски магазин за много неща от години, не зная какви са ви очакванията, но цените на играчките на ФП например са несравними. Има и качествени неща, има и много неща от типа за левче, винаги може да си купиш нещо и да вложиш парички я за дома, я за децата, за колата и т.н. От Джъмбо не съм излизала без покупки, лошото е, че е нездравословно за джоба.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Че в "Хиполенд" или пък в "Кауфланд" има ли пробни?

То, честно казано, аз за себе си дреха оттам едва ли ще купя, за да пробвам (въпреки, че в тийнейджърските дрехи се побирам), а пък децата така или иначе не им проблам дрехите при покупка.

# 64
# 65
  • Варна
  • Мнения: 383
Абе вие добре ли сте с тия пробни, то да не е магазин за конфекции и дрехи?!?!?


дали съм добре ще прецени лекарят ми, но едва ли ще го обсъждам с теб. Ти шапка без да се видиш ще си купиш ли?

Последна редакция: вт, 31 май 2011, 14:33 от smurf

# 66
  • Мнения: 105
Във Варна нали ще отваря на първи юни или вече отвори?
някой знае ли какво е работното време

# 67
  • Варна
  • Мнения: 323
Във Варна нали ще отваря на първи юни или вече отвори?
някой знае ли какво е работното време

На предната страница го има...момичетата вече са пазарували Peace Hug

# 68
  • Мнения: 2 957
Освен дрехи и играчки какво друго има в Джъмбо? Чувала съм го само като име.

# 69
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Освен дрехи и играчки какво друго има в Джъмбо? Чувала съм го само като име.

Няма хранителни стоки  Mr. Green Сувенири, свещи, малко козметичка, канцеларски материали, домакински потреби, авто аксесоари, рамки, играчки, много играчки, ластиченца, шнолки, дрънкулки, чаши, посуди разни, квото си помислиш има. Бебешки аксесоари разни, саксийки, мога да изброявам до утре. По празници има много хубави украси - Великден, Коледа, за Всисветии има костюми. Има колелета, колички, пантофи, чадъри, пижами, шапки както стана ясно  Mr. Green.

А да и пробни няма, и огледала  Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 2 957
Благодаря:)

# 71
  • Мнения: 11 318

Няма хранителни стоки  Mr. Green

Има дъвки, бонбони, бисквити и подобни....


Как ви се виждат стоките ( на мен всичко много ми хареса ) дали са от гадните китайски стоки или от по - хубавите, по - качествени?

# 72
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Няма хранителни стоки  Mr. Green

Има дъвки, бонбони, бисквити и подобни....


Как ви се виждат стоките ( на мен всичко много ми хареса ) дали са от гадните китайски стоки или от по - хубавите, по - качествени?


Виж, това го пропуснах, вярно, че има школоди други сладости около касите. Иначе на места си е като еднолевен магазин, на места са качествени и макови стоките, има за всекиго по нещо.
Ние от там имаме едно боди бебешко в колата - пише Бейби он борд - много готино и идейно. Все ни заглеждаха колата във Варна покрай боденцето, сега вече срещу 5 кинта могат повечко хора да си го купят.

# 73
  • Мнения: 3 970
Така , тази вечер го посетихме.
ГОЛЯМММММ магазин за 1лв . Очаквах повече играчки честно казано .
Хареса ми , но мислих че има повече играчки.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 77
И аз го посетих, много ми хареса, само дето е на гЪза на географията. Персонала - много мил, рафтовете пълни, музика на паркинга .... общо взето, много се изкефих. Дрешки имаше и хубави и по-смотанки, но хубавите преобладаваха... а по въпроса с огледалата, ако някой много настоява - в сектора с домашни потреби има и огледала, също и при декорациите  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 75
  • Варна
  • Мнения: 383
ако някой е забелязал-имаше ли детски каски за велосипедисти-аз пропуснах да търся , но вече имам задача

# 76
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ако някой е забелязал-имаше ли детски каски за велосипедисти-аз пропуснах да търся , но вече имам задача

Има по-сериозни и такива за игра.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 4 444
ако някой е забелязал-имаше ли детски каски за велосипедисти-аз пропуснах да търся , но вече имам задача
Имаше, да, но нямаше отбелязан размерът на колко см обиколка отговаря. Аз видях размер "М" с МакКуин, но за колко голямо дете е, иди, че разбери. Трябва да се мери с детето, а аз не искам да го дразня водейки го на такова зарибително място. Посля няма да спинка миличкият от вълнение.

# 78
  • Мнения: 101
flufi в магазин Джъмбо НЕ СЕ МЕРИ стоката! Останах изумена вчера,  когато една девойка от персонала ми направи забележка, че меря сандали на детето си. Политика на магазина било да не се пробват стоките!  Shocked Е как тогава да купя обувка, която не знам дали ще му е удобна, дори и да улуча номера на око!!!!! Питах в този случай дали ще си вземат стоката обратно и да ми върнат парите, ама сетете се какво ми отговори ........ Взех си детето и им обявих бойкот! Няма да пазарувам там  Crossing Arms Има достатъчно магазини, където си уважават клиентите!

# 79
  • Варна
  • Мнения: 77
аз пък вчера пробвах на детето над 10 модела шапки и никой нищо не ми каза.... много странно

# 80
  • Мнения: 13 512
В София рекламации на стоки се приемат само в неделя от 14 до не знамси колко часа. Не може по всяко време, както е по закон. За тях КЗП няма. Жалби,малби...така си стои. Сигурно важи и за Варна

# 81
  • Варна
  • Мнения: 11 340
flufi в магазин Джъмбо НЕ СЕ МЕРИ стоката! Останах изумена вчера,  когато една девойка от персонала ми направи забележка, че меря сандали на детето си.
Симона премери поне 10 чифта джапанки, никой не ни направи забележка, дори напротив, много любезни бяха. Rolling Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Това за пробването е пълно безумие. Не съм ходила с детето, няма и да го направя, поради мои си съображения. Но факт е, че накаските НЯМАШЕ размер в см, а само "М". Е, няма да купя и това е. И без това изглеждаха ужасно твърди и с недостатъчно пяна. Мое мнение. За пробването на шапки и обувки съм съгласна, че трябва да е позволено, но имаше майки покрай мен, които с гордост заявяваха, как въпреки забраната, пробвали дрешки. Ами не е приятно според мен бельо или дрехи да са пробвани и захвърлени.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 355
Някой да е ходил днес? Дали е голяма лудница?

# 84
  • Мнения: 101
Ами може след скандала с мен нещо да са си променили политиката на магазина  Mr. Green Не вярвам да е лично отношение само към моя милост. Или другия вариант да не са ви забелязали, че пробвате, защото аз също видях други хора, които да си пробват на децата. Една дама, дори обу бански на момиченцето си, за да прецени дали ще стане върху памперса. Обаче тях никой не ги видя /защото като персонал в целия магазин мернах само 2 момичета, освен касиерките/ и съответно, не им казаха нищо, а аз бях под носа на една девойка, която подреждаше нещо .... Да не говорим, че и табела не забелязах никъде, че стоката не може да се пробва. Най-малкото е редно да го пише!
Както и да е ..... споделям само колко неприятно ми стана и все пак да не се изненадате, ако попаднете в същата ситуация. Всеки сам си преценява дали да пазарува там или не.

# 85
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз днес ходих към 10ч.Е-е-е-е голяма простотия.Очакванията ми бяха по-големи за детски магазин,това е китайски магазин(поне за мен),щом продават и свещници и авто-козметика.Кракът ми повече няма да стъпи там.Уж детски магазин,а разновидности на преносими кошари 3 вида.Браво.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 77
Аз не съм чула да лансират, че е специализиран детски магазин, а го рекламират като магазин "мама, татко и аз".... какво ви пречат пък свещниците и авто аксекоарите......

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ами може след скандала с мен нещо да са си променили политиката на магазина  Mr. Green

Eдва ли това е причината, тъй като ние посетихме магазина още в събота, аз бях първата, която писа във форума, че вече е отворен. Mr. Green Но ситуацията е била много неприятна, дано да сте попаднали на нервна служителка, а не да е политика на фирмата. Tired

Относно "китайския" магазин за "един лев", не мога да разбера защо гледате боклуците, които продават за стотинки, а не останалите неща, например на Фишър Прайс или Мател, които са на най-ниските цени, които съм виждала досега във Варна?! Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 11 318
В неделя бях с децата. Мерих им шапки, сандали и никой не ми направи забележка. Определено щеше да ми стане неприятно. Надявам се да е инцидентно.

На мен това ми хареса най-много, че не е само детски магазин, а има от всичко. Flutter

# 89
  • Мнения: 3 970
Ами определенно ще го посетим пак. Днес установих , че играчката която купихме за 9,99лв в Кауфланд е 19,99лв Crazy

# 90
  • Мнения: 135
Ние също ходихме вчера в Джъмбо, мерихме сандалки и ги купихме. Grinning
Но искам да ви кажа, че в това огромно хале не си бяха пуснали вентилацията. Още на входа ме блъсна в лицето спарения и непроветрен въздух.  Close
В магазина беше адска жега и много трудно се дишаше. Минахме на две на три и излязохме, ми то си е направо немислимо, ама май не трябва много да се учудвам, че то всички чуждестранни фирми тук обичат да си сменят "фирмената политика". Crazy

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 372
Някой да е чул нещо за Джъмбо в Бругас?Някой беше писал,че отваря след 10 юни.

# 92
  • Мнения: 2 957
А горе-долу какви са цените на сандалките и има ли хубави модели?

# 93
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз видях само силиконови сандали и такива тип джапанка, цените им бяха от 6 до 14лв. За други не знам, може да има модели, но не разглеждах дълго. Иначе сякаш вентилацията работеше (днес имам предвид).

# 94
  • Мнения: 314
Да не говорим, че и табела не забелязах никъде, че стоката не може да се пробва. Най-малкото е редно да го пише!
Пише си, ходих в събота и в понедлник, има табелки, по-точно май на бели листи е написано с черни букви, че стоката не се пробва. Купих силиконови сандалки за детето, които ходих да сменям после, че бяха малки. Тя носи 28 номер, видях ги , че са умалени, за това взех 30-ти, оказаха се малки, та накрая купих 32 номер ooooh!

# 95
  • Мнения: 11 318
Някой обърнал ли е внимание за четките за зъби с батерий? Хубави ли са като качество? Разбрах, че са на нормална цена.

Джъмбо е-каталог дали има?

# 96
  • Мнения: 3 927
Не е лошо в Джъмбо, аз веднъж попаднах в пловдивския...
Има евтини неща тип "1 левче" и миришещи за едно левче  Wink, но има и маркови стоки, например играчки. Дрехи не мисля, че е много редно да се пробват, особено бельо, както беше писал някой по-горе.....прочетох за силиконови сандали, ще отидем да пробваме  Simple Smile
Лошото му е само, че е много голям  Wink

# 97
  • Мнения: 106
Има ли играчки за момичета специално на Smoby?
Ако някой е обърнал внимание.
Търся конкретна играчка за ЧРД на детенце.
Благодаря!   bouquet

# 98
  • Варна
  • Мнения: 777
Не съм много сигурна, но мисля, че няма. Все пак, ако кажеш коя е играчката може да се сетя дали съм я виждала.

# 99
  • Мнения: 560
Кога в Бургас ще го отварят?
И как не е редно да се пробват дрешките?Как ще разбереш дали ще му станат на детето.Ей така с поглед ли?Много глупаво.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кога в Бургас ще го отварят?
И как не е редно да се пробват дрешките?Как ще разбереш дали ще му станат на детето.Ей така с поглед ли?Много глупаво.

Добре де, вие сериозно ли пробвате дрехи на децата?! Дъщеря ми съвсем отскоро (и то по нейно желание) пробва разни дрешки, досега изобщо не съм си и помисляла да пробвам - купувам според показания ръст и преценявам на око дали си отговаря. Не искам и да си помислям малкия в каква истерия ще изпадне, ако реша да го съблича и обличам, за да пробва нещо Mr. Green Crazy

# 101
  • Мнения: 126
Аз също никога не пробвам дрешки на дъщеря ми. Като погледна дрешката и ми става ясно,дали ще й стане. Само един-единствен път ми се случи да й е малко късичка,но я върнах без проблем в магазина от който я купих. За бельо и бански пък изобщо няма да коментирам!  ooooh!

# 102
  • Варна
  • Мнения: 773
Като цяло има хубави неща в магазина, но сандалите не са от тях. Повечето са с тази" дървена" подметка дето не се гъне на никъде. Силиконовите пък мисля, че не са добър избор. Струва ми се, че много ще се пързаля крачето, понеже да доста лъскави.

# 103
  • Мнения: 11 318
Днес най-накрая купих четките за зъби с батерия за децата. Много са хубави и са в два цвята - синьо и розаво, идеално ме устройва и цената от 6,00лева.

Дрехи на децата никога не меря, защото не искат и много добре ме устройва това  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 106
Не съм много сигурна, но мисля, че няма. Все пак, ако кажеш коя е играчката може да се сетя дали съм я виждала.

Благодаря Bluebell O'Smallheaven    bouquet
Търся големите кукли (по 63 см) на Smoby- Роксан, Роузи и т. н.
Ето какво представляват:
http://marseltoys.com/category/girls-toys/dsn-d-d-d/kukla-smoby- … 91282-200020.html

# 105
  • Мнения: 162
определно съм разочарована нищо няма за бебета а и ако има е мн ограничен асортимента.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 777
Не съм много сигурна, но мисля, че няма. Все пак, ако кажеш коя е играчката може да се сетя дали съм я виждала.

Благодаря Bluebell O'Smallheaven   bouquet
Търся големите кукли (по 63 см) на Smoby- Роксан, Роузи и т. н.
Ето какво представляват:
http://marseltoys.com/category/girls-toys/dsn-d-d-d/kukla-smoby- … 91282-200020.html
Почти съм сигурна, че няма такива кукли там. В Той таун също няма,за Хиполенд не съм сигурна, но точно на Smoby мисля, че не съм виждала.

# 107
  • Мнения: 22
Тези кукли са страхотни, преди 3-4г купих тази с оранжевата шапка от Париж за племеницата, е няма такава експлоатация Laughing, дано намериш

# 108
  • Мнения: 13 512
и аз имам такива от Франция- с момичето с оранжевата шапка и момче.  Не съм ги виждала в България, няма ги в Хиполенд. Обади се на Марсел да ги питаш дали я внасят и къде я има

# 109
  • Мнения: 22
обявената цена е много добра  bouquet

# 110
  • Мнения: 106
Не съм много сигурна, но мисля, че няма. Все пак, ако кажеш коя е играчката може да се сетя дали съм я виждала.

Благодаря Bluebell O'Smallheaven   bouquet
Търся големите кукли (по 63 см) на Smoby- Роксан, Роузи и т. н.
Ето какво представляват:
http://marseltoys.com/category/girls-toys/dsn-d-d-d/kukla-smoby- … 91282-200020.html
Почти съм сигурна, че няма такива кукли там. В Той таун също няма,за Хиполенд не съм сигурна, но точно на Smoby мисля, че не съм виждала.

newsm51 Благодаря много! Спести ми разхождането до магазина Simple Smile
Пак ще се поръчва явно  Hug

# 111
  • Мнения: 440
Записвам се да ви следя. Чакам да отворят магазина в Бургас. Вече два пъти съм поръчвала на приятелка играчки от София, които тук са с 50 % по-скъпи, а са качествени. Имам предвид Понита и Кукли Уинкс и без това купувам по две... Доколкото разбирам има и доста боклуци, но искам да видя с очите си!

# 112
  • Мнения: 11 318
Някой знае ли през какъв период от време се сменят промоцийте в магазина?

# 113
  • Мнения: 5 178
Или съм карък тази седмица, или просто всички големи магазини в кризата се пишат тарикати Едно пише на табелите с цените, друго излиза на касата И понеже тия ми бяха вторите за тази седмица след Waikiki, вече нямаше прошка.
Наредени един стилаж със сапунени мехурчета http://shopix.bg/img/products/54/G830DSC00193.JPG на цена 0.99.  Взимам 2  - едно с Колите за синковеца и едно с Fairy Tale за племеницата. Плащам и на касата милото кво се замота и хоооп заковавам - това с Колите на 1,99 в системата им ..
Историята обаче не приключи с просто извинение и връщане на левчето. То беше чудене, кой да се извика, ма сега как за един лев ще ги занимавам..Влязох този път и снимах стилажа и ЦЯЛАТА КУТИЯ с този артикул под големия етикет - ВСИЧКО НА 0.99. Оказа се, че да направя рекламация трябва да знам гръцки, защото тези проблеми ги решавал управителя грък.. мда точно това ме попита отг. по касите - Вие знаете ли гръцки, защото управителя ни е грък
Междувременно 3-ма служители ходиха до този щендер да видят, че цяла кутия и под нея още една кутия се мъдрят под цената.
Нещата се задвижиха по-бързо след като споменах, че съм снимала вече щанда и ще си пусна жалба до КЗП. Появи се някакъв младеж, който говори гръцки и шефа нареди да ни върнат лева и да съставят сторно бележка. Накрая за разкош се опитаха да ни върнат 1,99 и да ни вземат стоката, та се наложи да им обясним, че съгласно ЗЗП имаме право да купим стоката на обявената цена. Шефката на касите се спука да ни обяснява, че тук били дошли да изкарат някой лев и разликите ги плащат от джоба си.. Да ме прощават ама и ние не берем парите от дърветата

# 114
  • Варна
  • Мнения: 777
Чак аз се издразних като чета...Добре, че не си им останала длъжна, егати...Че и рекламации само на гръцки, що за подигравка? Това тук не е Гърция, да му се не види!

# 115
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И мен ме очуди факта, че имат специални дни и часове за рекламации и връщане на стоки,които се обявяват по уредбата в магазина и са изписани на задата страна на касовия бон!? Това е абсурдно! А какво е това безумно изискване за разговор с управителя на гръцки?В темата за подбора на персонала за Варна и Бургас, нали толкова тръбяха, че едно от главните изисквания към кандидатите е владеенето на гръцки?! Т.е. имат компетентни служители! Много неприятно поведение!

# 116
  • ВАРНА
  • Мнения: 44
МОГА ЛИ НЯКАК ДА СЛЕДЯ ОНЛАЙН ПРОМОЦИИТЕ ТАМ,ИМАТ ЛИ САЙТ

# 117
  • София
  • Мнения: 30 107
можете ли да ми кажете колко струват тези гумени играчки в Джъмбо, ако някой е забелязал, за да знам дали си струва да се разходя до там?

# 118
  • York
  • Мнения: 826
В Джъмбо не съм гледала колко струват тези магарета, аз купих такова от Рая за 12 лв  Simple Smile

# 119
  • София
  • Мнения: 30 107
В Джъмбо не съм гледала колко струват тези магарета, аз купих такова от Рая за 12 лв  Simple Smile

оооо, супер. Устройва ме  Peace

# 120
  • Мнения: 28
Здравейте!Да попитам дали сте виждали хубави кукли -Baby Amore - Pipi Popo Pink или Annabell да имат функции  и да не са 150лв?
Приемам и други предложения за кукли,че все още изучавам момичешките играчки.Искам наестина хубава кукла като не държа да е маркова и т.н

# 121
  • Варна
  • Мнения: 777
Първата спомената кукла в Тойтаун е 100лв в момента, иначе съм виждала Анабел за около 40-50 лв, но са с по-малко функции.

# 122
  • Мнения: 28
Благодаря Bluebell O'Smallheaven!Ходих до там да я видя,но не ми хареса,а друг избор там няма.
Питах за джъмбо,понеже четох,че цените им са по-добри спрямо др.магазини на по-хубавите играчки.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 777
Ох, честно казано в Джъмбо нищо свястно не видях. Мисля, че подобни кукли изобщо нямаше, но аз ходих преди близо месец, не ми е актуална информацията.

# 124
  • Мнения: 221
Магазина в Бургас дали е отворен вече? Някой има ли информация  Peace

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 380
Магазина в Бургас дали е отворен вече? Някой има ли информация  Peace
още не е.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

# 127
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

Ако помня правилно най-скъпата е 140 лв. с повивалник, колела, активна гимнастика. Марките не са известни.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

Ако помня правилно най-скъпата е 140 лв. с повивалник, колела, активна гимнастика. Марките не са известни.
Благодаря, търся нещо съвсем обикновено, на едно ниво, с матраче, само за пътуване ни трябва. Без всякакви екстри като повивалник, отваряем цип, играчки и т.н. Не съм обръщала внимание на сектора им с кошарки и затова питам за информация.

# 129
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

Ако помня правилно най-скъпата е 140 лв. с повивалник, колела, активна гимнастика. Марките не са известни.
Благодаря, търся нещо съвсем обикновено, на едно ниво, с матраче, само за пътуване ни трябва. Без всякакви екстри като повивалник, отваряем цип, играчки и т.н. Не съм обръщала внимание на сектора им с кошарки и затова питам за информация.

Най-обикновената е 80 лв. без дюшек. Дюшека е 40 лв.

# 130
  • София
  • Мнения: 30 107
В Джъмбо не съм гледала колко струват тези магарета, аз купих такова от Рая за 12 лв  Simple Smile

в "Джъмбо" са 19.99лв., така че ще го взема от "Рая".

# 131
  • Варна
  • Мнения: 692
В Рая струваха 17лв. началото на юни.

# 132
  • София
  • Мнения: 30 107
В Рая струваха 17лв. началото на юни.

когато имам път към "Рая" най-добре е да проверя. Не ми се ходи специално за това, а ако разликата е само 3лв. не е много. На мен и без това ми трябва да другия месец. Мерси за инфото  Hug

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 13:36 от missence

# 133
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Магазина в Бургас дали е отворен вече? Някой има ли информация  Peace
още не е.

ОТваря утре - 01.07.

# 134
  • York
  • Мнения: 826
В Рая струваха 17лв. началото на юни.

Явно са ги увеличили. Аз го купувах покрай Нова година  Rolling Eyes

# 135
  • Мнения: 221
Магазина в Бургас дали е отворен вече? Някой има ли информация  Peace
още не е.

ОТваря утре - 01.07.

Чудесно Laughing Утре имаме път към Бургас и ще го поразгледаме. Може ли да ме ориентирате къде точно се намира и има ли нещо по-специално за откриването. В смисъл правят ли парти за децата с игри  Sunglasses

# 136
  • Мнения: 2 216
Случайно да знете до колко часа работят ?

# 137
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Намира се на разклона за Нефтохим на магистралата.
Работното време е:
от понеделник до събота вкл. от 10,00 до 21,00 часа
неделя от 10,00 до 20,00 часа

# 138
  • Мнения: 221
Намира се на разклона за Нефтохим на магистралата.
Работното време е:
от понеделник до събота вкл. от 10,00 до 21,00 часа
неделя от 10,00 до 20,00 часа

Благодаря мила  Peace Някой посети ли го днес, за да даде отзиви   Grinning

# 139
  • Мнения: 762
Дами само номер 32 ли като автобус минава от там?
Че е по нередовен и от 17.

# 140
  • Мнения: 92
и мен ме интересува има ли градски транспорт до там?  newsm78

# 141
  • Мнения: 1 464
Градския транспорт във Варна ходи ли до джъмбо?Някои може ли да ми обясни къде се намира горе долу,защото познавам само центъра и главните улици с кола,по-добре да хвана някои автобус и да ида до там като за пръв път.Или с такси примерно от автогарата ,колко ще ми излезе?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 355
Тук http://www.imotdnes.com/magazin_jumbo_vyv_varna_e_vyv_vladislavovo-a-2438.html са писали, че с 14, 41 и др. се стига, но не знам колко са близо спирките до магазина. Погледни и другата информация.

# 143
  • Мнения: 1 464
Тук http://www.imotdnes.com/magazin_jumbo_vyv_varna_e_vyv_vladislavovo-a-2438.html са писали, че с 14, 41 и др. се стига, но не знам колко са близо спирките до магазина. Погледни и другата информация.
Ау,мерси тази информация ми помогна много Peace

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 765
Дами само номер 32 ли като автобус минава от там?
Че е по нередовен и от 17.

Номер 30 и Бургас-Айтос

# 145
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Ходила съм в Джъмбо само в Гърция и в техните магазини имаше много хубави ученически пособия,тук има ли ?

# 146
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ходила съм в Джъмбо само в Гърция и в техните магазини имаше много хубави ученически пособия,тук има ли ?

Има сектор за канцеларски материали, но голямото разнообразие на ученически материали се зарежда от август.

# 147
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Е,аз пък исках точно това пазаруване в последния момент да избегна.Май няма да пазарувам в Джъмбо,не ми се мисли как се втурват всички август да подготвят ученици.Мислех,че като е току-що открит,ще е супер зареден.

# 148
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Е,аз пък исках точно това пазаруване в последния момент да избегна.Май няма да пазарувам в Джъмбо,не ми се мисли как се втурват всички август да подготвят ученици.Мислех,че като е току-що открит,ще е супер зареден.

Сега е зареден със сезонна стока за лятото. Ученическите са сезонни за края на август и семпетмври

# 149
  • Мнения: 11 318
Намаления, промоций и подобни на какъв период от време се смянат?

# 150
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Намаления, промоций и подобни на какъв период от време се смянат?


Няма фиксиран срок.

# 151
  • Мнения: 11 318
Намаления, промоций и подобни на какъв период от време се смянат?
Няма фиксиран срок.
А какво има?  newsm78
Може би е сезонно?

# 152
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Намаления, промоций и подобни на какъв период от време се смянат?
Няма фиксиран срок.
А какво има?  newsm78
Може би е сезонно?

Има сезонни стоки, които се зареждат в определен период. Стоки с намалени цени има при останали няколко бройки.

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 341
А знаете ли какъв е срока за замяна на стока?
Купих на малката сандалки, които са и малки и мисля да ги заменя за по-големи или друг модел ако може.

# 154
  • Мнения: 0
 Здравейте, мами,
   Искам да ви попитам мога ли да отида в Джъмбо Бургас , ако тръгна от Китен в посока за Банско? И ако може да ми дадете точен адрес.   Благодаря Ви предварително! txtloves

# 155
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
По пътя Бургас-София,преди квартал Ветрен.

# 156
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами!Бих искала да ви попитам как се стига от комплекс Лазур до JUMBO (става въпрос за Бургас),какъв автобус да използвам,къде да сляза и колко време горе-долу ще пътувам.Благодаря предварително newsm51 !

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Хм.Че има ли автобус до там?Интересно ми е и на мен.

# 158
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231

Дами само номер 32 ли като автобус минава от там?
Че е по нередовен и от 17.

Номер 30 и Бургас-Айтос

# 159
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Само дето като слезете на спирката-няма как да пресечете(безопасно).

# 160
  • Мнения: 0
и мен много ме е страх по въпроса с пресичането и си мислех дали може да отида до Айтос –примирерно и после да се върна и да сляза точно пред JUMBO.Обаче не знам къде да сляза в Айтос-ако отида въбще.Ох и аз тука ви занимавам с моите "проблеми"  Grinning

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 765
и мен много ме е страх по въпроса с пресичането и си мислех дали може да отида до Айтос –примирерно и после да се върна и да сляза точно пред JUMBO.Обаче не знам къде да сляза в Айтос-ако отида въбще.Ох и аз тука ви занимавам с моите "проблеми"  Grinning


Качваш се на номер 30, той идва до Банево и се връща обратно, без да сменяш автобус или да чакаш. / не повече от 5 мин. в Банево /. Така можеш да слезеш на Джъмбо без да се налага да пресичаш. Би трябвало да пътуваш с едно билетче...

# 162
  • Мнения: 0
Много благодаря за отговорите!  newsm51

# 163
  • Мнения: 133
Някой да знае работното време на Джъмбо Бургас? Hug

# 164
  • Мнения: 11 318
Някой да е купувал от ученическите пособия, чанти и т.н.? Интересува ме дали са качествени.

# 165
  • Бургас
  • Мнения: 372
Да,днес взех един несесер и една тетрадка-страхотни са. Peace Има прекрасни неща за учениците.

# 166
  • Мнения: 126
Някой да знае,дали в Джъмбо Варна има хубави детски колелета (от 14" нагоре) и на каква цена?

# 167
  • Мнения: 561
Разаочарована съм от джъмбо много.Попаднах на темата и викам що да не споделя Simple Smile
Вчера ходихме с малкия,исках да му купя мотор с двигател.Видях наредени такива колички и моторчета на един стилаж срещу касите в магазина.Първо за да се консултирам с някой от персонала за избраната от мен стока ми се наложи да обиколя магазина.Както и да е намерих.Поисках да сложа детето си да седне,да видя дали ще му е удобно,дали няма- да,ноооо неможело те  да свалят моторите или колите.Значи аз като харесам мотора взимам си го,отивам на касата и си плащам,такава била политиката в магазина ?! Ужас,все едно съм купила един хляб.Не ми харесва джъмбо.

# 168
  • Мнения: 101
Разаочарована съм от джъмбо много.Попаднах на темата и викам що да не споделя Simple Smile
Вчера ходихме с малкия,исках да му купя мотор с двигател.Видях наредени такива колички и моторчета на един стилаж срещу касите в магазина.Първо за да се консултирам с някой от персонала за избраната от мен стока ми се наложи да обиколя магазина.Както и да е намерих.Поисках да сложа детето си да седне,да видя дали ще му е удобно,дали няма- да,ноооо неможело те  да свалят моторите или колите.Значи аз като харесам мотора взимам си го,отивам на касата и си плащам,такава била политиката в магазина ?! Ужас,все едно съм купила един хляб.Не ми харесва джъмбо.

И аз имах такова преживяване с едни сандалки за дъщеря ми.... споделих го по-напред в темата. От тогава съм обявила бойкот на магазина и не ходя там /не, че им пука, то клиенти колкото щеш Simple Smile /, но за собствено удовлетворение го правя. Има достатъчно магазини във Врана, за да мога да го заобикалям. За съжаление ние, като клиенти сме свикнали да нямаме право и си губим времето и парите в купуване на стоки, които евентуално ще се наложи да върнем защото са неудобни.... Разбира се ако все пак ни остане време и желание да се върнем заради сандалки от 5 лв. например. Може би точно на това разчитат!

# 169
  • Мнения: 561
Те така ще изгубят първо 2-ма разочаровани клиенти,после 20 и то не защото аз и вие сме обявили бойкот,а защото те са нелюбезни нее само с нас.Според персонала в магазина такава била тяхната политика.На мен не ми харесва,права сте че и без Джъмбо можем,магазини с пазарски стоки колкото искаш.На мен друго не ми харесва най общо казано,което в България е масово и навсякъде.Все някой ни контролира,в случея този грък,който си налага политиката в нашата държава.Вместо той да се съобразява с нас,ние се съобразяваме с него .Който плаща той поръчва музиката.Послушен е бил българина и винаги ще бъде за съжеление.

# 170
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1
Много съм разочарована от отношението на персонала в Джъмбо- Бургас. Пазарувахме разни неща и след като излязохме от магазина погледнах касовата бележка. видях, че два пъти ми е маркирана една детска четка за коса с огледало. Естествено се върнах обратно в магазина. Отидох до Информация и след като обясних какъв е проблема, момичето ми каза, че това може да се реши само от управителя. Естествено се наложи да го чакам доста. Детето започна да нервничи и да ме дърпа. Най-накрая дойде едно момче, на което пак се наложи да обяснявам всичко отначало. Седеше и ме гледаше умно и накрая каза, че нищо не можел да направи. Откъде да бъде сигурен, че не съм взела две четки. Не знам каква политика има магазина, но това не е нормално отношение към клиент според мен. При желание от негова страна можеше да си направят проверка и да установят,че имат една в повече. Не съм за двата лева,но ми стана обидно за отношението. А уж навсякъде клиента има право, ама явно не и в този магазин.

# 171
  • Мнения: 65
И аз да споделя малко впечатления от Джъмбо.
Обиколихме го с малкия, като цяло ми допадна, но малко ми е .... как да кажа - от всичко по малко и нямаше това, което търсех. Иначе имаше куп други странни неща.
Като много добро попадение - купих дървени пъзели и детето се занимава с тях - няма друга такава играчка, която да го впечатлява.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 355
Да сте виждали из Джъмбо читави ватирани анцузи? Ако кажете и ориентировъчна цена, златни сте Hug

# 173
  • Мнения: 11 318
Да сте виждали из Джъмбо читави ватирани анцузи? Ако кажете и ориентировъчна цена, златни сте Hug
За деца или големи?
За големи няма нищо  Peace За деца има, но много малки - от 0 до 1г, например  Peace / за Варна/

# 174
  • Мнения: 4
Да сте виждали из Джъмбо читави ватирани анцузи? Ако кажете и ориентировъчна цена, златни сте Hug
Анцузите се продават отделно в смисъл долничката е 10 лв и горничка към нея още толкова  Peace Или поне по толкова бяха преди и наистина повечето са до максимум 23 месеца  Peace

# 175
  • Варна
  • Мнения: 355
Момичета, благодаря за отговорите, за деца търся, за двегодишно момченце, размер 98. В това време не ми се ходеше само да разглеждам, затова попитах.   bouquet

# 176
  • Варна
  • Мнения: 31
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

# 177
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

Има малки играчки от серията Дора, възглавници, дрешки

# 178
  • Мнения: 1 705
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

Има малки играчки от серията Дора, възглавници, дрешки

Какви по-точно са тези малки играчки, че и аз се интересувам?

# 179
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

Има малки играчки от серията Дора, възглавници, дрешки

Какви по-точно са тези малки играчки, че и аз се интересувам?

Фигурки - Дора, маймуна и др.

# 180
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile
Вчера бях в Джъмбо -Варна. Дора  я нямат на кукла или в комплект.
И  аз търся нещо да допълня менажерията от Дорини джуджавки.
Преди 2 години от м-н Рая взехме музикална 2 ет.къща за  кукли
с Дора и целият `и антураж. Сега погледнах още имат разни
неща на Дора в Рая http://rayatoys.com/details.php?offer=941

# 181
  • Мнения: 187
ами аз да питам,знаете ли дали са пуснали вече Коледна украса в магазина във Варна,че нещо много от рано ме обзе Коледната треска тази година

# 182
  • Мнения: 11 318
ами аз да питам,знаете ли дали са пуснали вече Коледна украса в магазина във Варна,че нещо много от рано ме обзе Коледната треска тази година
Одавна, има много хубави неща на нормални цени  Peace

# 183
  • Мнения: 187
ами аз да питам,знаете ли дали са пуснали вече Коледна украса в магазина във Варна,че нещо много от рано ме обзе Коледната треска тази година
Одавна, има много хубави неща на нормални цени  Peace
много благодаря Реа   bouquet още днес ще отида

# 184
  • София
  • Мнения: 30 107
в Джъмбо Варна има ли микрофони, които възпроизвеждат гласа или го увеличават т.е. да не са само пластмасови с песнички?

# 185
  • Мнения: 187
в Джъмбо Варна има ли микрофони, които възпроизвеждат гласа или го увеличават т.е. да не са само пластмасови с песнички?
ей-за това влязох и аз да питам  Laughing

# 186
  • Варна
  • Мнения: 3 232
А по принцип очакват ли се някакви процентни намаления преди празниците, не съм запозната каква е практиката в Джъмбо?

# 187
  • Мнения: 5 178
A мен ме интересува дали ще заредят наново изчерани артикули, например колички от филма колите 2

# 188
  • Мнения: 34
Можете ли да ми кажете дали има такива плетени кошове в Джъмбо във Варна и на какви цени са ?

Търся да купя поне 6 броя подобни плетени кошове:


# 189
  • Бургас
  • Мнения: 380
A мен ме интересува дали ще заредят наново изчерани артикули, например колички от филма колите 2
и мен това ме интересува. търся плюшени, нямаше нито една. иначе от мъничките металните имаше доста.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 692
Има ли някакви коледни намаления в момента?

# 191
  • Мнения: 5 178
A мен ме интересува дали ще заредят наново изчерани артикули, например колички от филма колите 2
и мен това ме интересува. търся плюшени, нямаше нито една. иначе от мъничките металните имаше доста.
Oт металните във Варна са останали много бройки, но само 4-5 героя, които ние имаме..А дядо Коледа ще трябва да се поразтърси за останалите  madnoel People Santa Close-mas:

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Има ли дрешки или бодита с коледни мотиви?

# 193
  • York
  • Мнения: 826
Има ли дрешки или бодита с коледни мотиви?
Има  Peace

# 194
  • Мнения: 2 160
А по принцип очакват ли се някакви процентни намаления преди празниците, не съм запозната каква е практиката в Джъмбо?

И аз искам да знам

# 195
  • Бургас
  • Мнения: 380
A мен ме интересува дали ще заредят наново изчерани артикули, например колички от филма колите 2
и мен това ме интересува. търся плюшени, нямаше нито една. иначе от мъничките металните имаше доста.
Oт металните във Варна са останали много бройки, но само 4-5 героя, които ние имаме..А дядо Коледа ще трябва да се поразтърси за останалите  madnoel People Santa Close-mas:
дядо коледа може да провери в хиполенд  Grinning

# 196
  • Мнения: 5 178
В Хиполенда в Гранд МОЛ положението беше същото Tired

# 197
  • Варна
  • Мнения: 355
Реа, прочетох в другата тема, че си видяла лепенки за бюст и силиконови сутиени в Джъмбо. Би ли споделила ориентировъчни цени и като качество как са ти се сторили (ако си имала възможност да ги погледнеш)?

# 198
  • York
  • Мнения: 826
Реа, прочетох в другата тема, че си видяла лепенки за бюст и силиконови сутиени в Джъмбо. Би ли споделила ориентировъчни цени и като качество как са ти се сторили (ако си имала възможност да ги погледнеш)?
Не съм Реа, но искам пък да съм полезна  Mr. Green
9.99 е цената. За качество незнам как са  Peace

# 199
  • Мнения: 15
Знаете ли дали в Джъмбо - Бургас вече има коледни костюмчета?

# 200
  • Мнения: 2
НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ В ДЖЪМБО ВАРНА ДАЛИ ИМА МЕТАЛНИ КОЛИЧКИ ОТ СЕРИЯТА CARS 1

# 201
  • Мнения: 187
НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ В ДЖЪМБО ВАРНА ДАЛИ ИМА МЕТАЛНИ КОЛИЧКИ ОТ СЕРИЯТА CARS 1

края на ноември бяхме там и имаше но не съм гледала на какви цени  Peace

# 202
  • Мнения: 15
Здравейте,
някой може ли да ми каже дали в "Джъмбо" може да се плаща с кредитна карта или плащането става само в брой?
Благодаря предварително  bouquet

# 203
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте,
някой може ли да ми каже дали в "Джъмбо" може да се плаща с кредитна карта или плащането става само в брой?
Благодаря предварително  bouquet

Да, може - приемата се банкови карти на всички български банки. Има и банкомат в магазините

# 204
  • Мнения: 1 035
Знаете ли дали в Джъмбо - Бургас вече има коледни костюмчета?
Има...снощи бях там!

# 205
  • Мнения: 1
Джъмбо ще отварят нови магазини в Русе и Стара Загора догодина някъде.

# 206
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Джъмбо ще отварят нови магазини в Русе и Стара Загора догодина някъде.

Само в Русе

# 207
  • Мнения: 368
Чудя се , защо такава голяма верига, досега няма сайт и на български език?

# 208
  • Мнения: 3
здравеите някои може ли да ми каже дали в джамбо има кон4ета за люлеене коли4ки за бутане или малки парзалки и на какви цени са.

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 711
Да има ги и трите неща,за цените не мога да кажа то4но но не беше нещо фрапиращо Peace

# 210
  • София
  • Мнения: 30 107
здравейте,

в Джъмбо има ли магнитни дъски за рисуване, писане и смятане (с бг азбука)?

# 211
  • Мнения: 812
Само китайски боклуци продават в Джъмбо,имамме 4 играчки от там и всичките с някакъв дефект,все по нещо не работи  #2gunfire

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 15:14 от Nadeto...

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
То да сте само вие с мед да ви намаже човек.
Пълен боклукчарник!

# 213
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Как стоеше въпроса с рекламациите? Имам спомени, че има определен ден за рекламации  newsm78

# 214
  • Мнения: 561
Вчера правихме рекламация и прочетох отзад на касовия бон,че от понеделник до неделя през целия ден приемаат рекламации за стоки без повреди,а за такива с дефекти дните са събота и неделя от 10 до края на работния им ден незнам май 19ч.
Изобщо не ми се ходеше до този магазин,нямах нагласата да купуваме от там подаръци за децата,но се наложи,защото търсихме определена играчка,която никъде я нямаше,само там.Прибрахме се вкъщи,оказа се разбира се,че имаме проблем със стоката.Добре,че беше неделя и отидохме да я сменим.Леля ми купи от там 2 еднакви кукли за двете си племеннички и те не работят.Опашките на джъмбо за рекламации не са малки.Но пък е сравнително ефтино,явно затова не гонят висок стандарт от към качество.

# 215
  • Мнения: 65
Аз не ходя много често.  Много им харесвам дървените пъзели - взех три - с животните, с цифрите и един с геометрични фигури. Засега не са дали дефект, занимаваме се с тях.

# 216
  • Мнения: 440
Някой който е посещавал скоро Джъмбо  - има ли кукли Пикси там и ако да на какви цени?

# 217
  • Мнения: 1 196
Здравейте,
Имате ли представа в какъв срок може да се върне/смени дадена стока?
По принцип знам,че е до 1 месец можеш да върнеш или смениш нещо,което е в търговски вид...Купих дрешка,която ни е малка.Етикета си стои,имам касова бележка.Чудя се дали ще ми я сменят с по-голяма Rolling Eyes

# 218
  • Варна
  • Мнения: 777
Ще ти я сменят - снаха ми подари на дъщеря ми блузка, която беше малка. Отиде след ден-два и още същия ден я смениха (както и други неща, понеже снаха ми купува малко без да мисли и после все подменя, в Джъмбо специално няколко пъти е подменяла неща).

# 219
  • Мнения: 1 196
Благодаря ти,Bluebell O'Smallheaven    bouquet

# 220
  • Мнения: 561
Аз се чудя дали има дървени пъзели,кубчета и разни дървени играчки,колкото и да не харесвам магазина просто не ми идва на ума къде другаде да търся във Варна и за там се сетих.Някоя от вас срещала ли е подобни там?

# 221
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз се чудя дали има дървени пъзели,кубчета и разни дървени играчки,колкото и да не харесвам магазина просто не ми идва на ума къде другаде да търся във Варна и за там се сетих.Някоя от вас срещала ли е подобни там?

В Лидл има изгодни предложения за дървени играчки  Peace

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте,в Джъмбо -Бургас има ли прегради за легла единични ?Някой виждал ли е ?

# 223
# 224
  • Бургас
  • Мнения: 703
това за моя въпрос ли е?ако е да ,благодаря:)

# 225
  • София
  • Мнения: 44 028
Аз се чудя дали има дървени пъзели,кубчета и разни дървени играчки,колкото и да не харесвам магазина просто не ми идва на ума къде другаде да търся във Варна и за там се сетих.Някоя от вас срещала ли е подобни там?

има, даже пъзелите са мн хубави и много изгодни, има и дребни играчици разни...
иначе кубета трябва да има и в хиполенд, тойс таун(той нали не е само интернет магазин?), рая тойс...

щастливка - мързеливка - да, на твоят въпрос е, има прегради в джъмбо.

# 226
  • Мнения: 3
здравеите ,някои може ли да ми каже има ли летни колички в джамбо и на какви цени са

# 227
  • Мнения: 419
Някой обръщал ли е внимание на детските шапки за момичета /18-24м/ дали има без панделки и да не са розови или лилави, нито като шапките идиотки, нито да е спортна с козирка? Търся малка кокетна стилна шапка, може от плат, може и сламена.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 5 526
здравеите ,някои може ли да ми каже има ли летни колички в джамбо и на какви цени са
Летни колички има 3 вида. Едните са седалка и са 49лв, другата е на Чико пак седалка оранжева и е 100лв и третият тип са като на Бертони летните, които се сгъват на чадър и са 70лв. Нашето бебе е на 8м и аз исках да ляга количката. Тази от 70лв лягаше, но пък само от опит да я отворим нещо ни се видя халтав механизма и се отказахме.
Зелен дух, шапки имаше най-различни видове, но дали са точно каквато ти трябва май ще се наложи сама да видиш. Различни цветове и модели бяха, но на мен не ми трябваше шапка и не се загледах по-внимателно.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Онзи ден ходихме и на излизане видях летни колички, от най-обикновените - само рама и плат за сядане - 29,99лв.

# 230
# 231
  • София
  • Мнения: 478
Някой дали е обърнал внимание дали има големи кошници в Джъмбо newsm78

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 380
някой обръщал ли е внимание има ли дървени куклени къщи с обзавеждане? и ако да на какви цени?

# 233
  • Мнения: 184
В колко часа отваря в събота и неделя Джъмбо в Бургас?

# 234
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В колко часа отваря в събота и неделя Джъмбо в Бургас?

Всички магазини, всеки ден отварят в 10,00 часа до 21,00 часа с изключение на неделя, когатоса до 20,00 часа

# 235
  • Мнения: 0
До всички, които ще се излъжат да закупят тротинетки от магазин «Джъмбо» Бургас

Купих две тротинетки от този магазин и преди още да е минал гаранционният срок от 30 дена и двете се счупиха на едно и също място.
Направих рекламация на първата, която се развали. Въпреки честите ми телефонни обаждания на експертите на магазина им трябваха 10 дена, за да решат че тротинетката е била неправилно използвана от 5 годишната ми дъщеря. Ако съдя от препълнената им книга за оплаквания разбирам, че рекламираните стоки са много и експертите имат много работа. А защо ли пък в гаранцията на стоките, които се продават за  пет годишни не се предвижда факта, че все пак се ползват от деца???
Баща ми { който не е експерт} установи повредата за 5 минути. Купи повредената част за 1 лев и поправи тротинетката за 15 мин.
Със тази политика и магазин Джъмбо ще се нареди на опашката на всички останали фалирали магазини в Бургас.
СТРЕМЕЖА ЗА БЪРЗО ЗАБОГАТЯВАНЕ ЗА СМЕТКА НА ПОТРЕБИТЕЛЯТ ВОДИ ДО ПРОВАЛ.

# 236
  • Мнения: 65
Много неприятно! Аз последния път като ходих се загледах по тротинетките и почти бях взела една - ама после реших, че не ми се тича след тротинетката и малкия.... Laughing
Оттам купих на малкия летни комплектчета - много сладки, евтинки. За сега държат...ама да видим ще изкараме ли лятото.

# 237
  • Мнения: 64
Здравейте, можете ли да ми кажете какви марки детски колички има в Джъмбо Бургас? Искам да купя нова количка за дъщеря ми и този път съм решила да действам на принципа " око да види", че вече направихме един грешен избор с количка купена от интернет, никога не съм стъпвала в Джъмбо и искам да знам дали изобщо да ходя...а ако някой от Бургас може да ми каже къде другаде има магазин за детски колички ще съм мнооогоо благодарна  Simple Smile

# 238
  • София
  • Мнения: 44 028
предимно някакви си техни, много никакъв избор общо взето, има обикновенно и едно мн лятно чико...
и око може да види, но нито можеш да я побуташ, нито да пробваш с детето... предполагам имате в Бургас и други детски магазини, където продават колички? хиполенд поне? ако не намериш може и до варна да се разходите, ако имате кола един ден да пообиколите....
http://www.jbaby.bg/form/1/kontakt.html това гледам е също в бургас, може да звъннеш да питаш имат ли налични колички в магазина да видиш или само по каталог поръчват.

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 09:45 от Angel_Dust

# 239
  • Мнения: 2 216
Trina голям избор на колички в Б-с има в магазина срещу Механото и в м-н Бамболино /до зала Изгрев/. Иначе има и в Хиполенд, м-на зад Операта и в др детски магазини....

# 240
  • Мнения: 3 545
А някои знае ли дали в Джъмбо Варна има замъци или крепост на гормитите? Търсим от много време - във всички сайтове ни казват, че е изчерпан продукт, а в магазините не са и чували!!!

# 241
  • Мнения: 17
До всички, които ще се излъжат да закупят тротинетки от магазин «Джъмбо» Бургас

Купих две тротинетки от този магазин и преди още да е минал гаранционният срок от 30 дена и двете се счупиха на едно и също място.
Направих рекламация на първата, която се развали. Въпреки честите ми телефонни обаждания на експертите на магазина им трябваха 10 дена, за да решат че тротинетката е била неправилно използвана от 5 годишната ми дъщеря. Ако съдя от препълнената им книга за оплаквания разбирам, че рекламираните стоки са много и експертите имат много работа. А защо ли пък в гаранцията на стоките, които се продават за  пет годишни не се предвижда факта, че все пак се ползват от деца???
Баща ми { който не е експерт} установи повредата за 5 минути. Купи повредената част за 1 лев и поправи тротинетката за 15 мин.
Със тази политика и магазин Джъмбо ще се нареди на опашката на всички останали фалирали магазини в Бургас.
СТРЕМЕЖА ЗА БЪРЗО ЗАБОГАТЯВАНЕ ЗА СМЕТКА НА ПОТРЕБИТЕЛЯТ ВОДИ ДО ПРОВАЛ.



Здравей, искам да те питам от кой вид са тротинетките ? Не съм ходила от пролетта в Джъмбо , а тогава изобщо не погледнах какви модели имат, сега търся от тези които са подобни на Микро, с две колела отпред и едно отзад. Казаха ми че в Джъмбо има такъв модел и мислех да ходя до там да ги видя и евентоално купя, но сега като прочетох поста ти се чудя има ли смисъл да бия път до там .

# 242
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Изрових темата чак от август месец, за да ви сигнализирам за продажбата на опасни стоки там. Визирам тази детска количка тип чадър:
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=15&document_id=4720
Нарочно публикувам линка от списъка с опасни стоки на КЗП. От 17.08.2012 год. би следвало да е изтеглена от продажба, но в събота си беше там, дори на промоция. Ще сигнализирам и КЗП днес. Някои от стоките им наистина ми изглеждат с най-долнопробно/опасно китайско качество!

# 243
  • Варна
  • Мнения: 355
Някой случайно да е попадал на розови детски куфари в Джъмбо и да знае на каква цена са?

# 244
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Някой случайно да е попадал на розови детски куфари в Джъмбо и да знае на каква цена са?

В каталога на Метро видях сладурски розов намален куфар  Peace

# 245
  • Мнения: 561
Да питам сега тук Simple Smile Търся дървена играчка РОЛИ.Виждали ли сте в Джъмбо подобна.Аз допреди малко не знаех какво е това,но синът много харесва играчката и искам да му я подаря за Коледа.В интернет намерих магазини където се предлагат,но все са онлайн магазини.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 31
Признавам, че не съм чела цялата тема, но искам да попитам дали някои е заменял нещо в Джъмбо? Вчера взехме една кухня на малката, но тя заяви, че иска само розова, а тази е сива. Няма дефекти, даже не сме разопаковали аксесоарите. Дали ще се съгласят да я върнем и да вземем друга?

# 247
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ще я вземат ако пазите касовата бележка, само трябва да отидете в дните, в които заменят неповредени стоки.  Peace Информация за тези дни може да получиш по телефона.  Peace

# 248
  • Варна
  • Мнения: 31
Благодаря много  bouquet Тъкмо открих и телефона им във Варна.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Може да го постнеш в темата, мисля, че ще е полезен за всички.  Peace

# 250
  • Варна
  • Мнения: 31
Да, разбира се - 052529101.

# 251
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Да питами и тук:
Във Варна в колко часа отваря Джъмбо?

# 252
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да питами и тук:
Във Варна в колко часа отваря Джъмбо?

Всички магазини отварят в 10,00 часа

# 253
# 254
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Благодаря ви Simple Smile

# 255
  • Мнения: 5 178
Ако докарат от количките на  Cars 2 , номера над 24-ти .. може ли някой да сФирне тук   bouquet

# 256
  • Мнения: 561
Детски пластмасов чин да сте виждали в Джъмбо наскоро,който е ходил и ако е забелязал да сподели,ако може  Simple Smile

# 257
  • Варна
  • Мнения: 2 262
Лунен пластелин има ли в Джъмбо, някой виждал ли е?

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Моля, ако някой от Бургаското Джъмбо  попадне на кукла Монстер Хайс-Гилмор на плажа да купи една пращам парите веднага. Praynig

# 259
  • Мнения: 1 705
Може ли някой да ми каже дали в магазина има тази кукла Кийра и на каква цена е?

тази:

и тази, музикална:

# 260
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте, има ли някакъв шанс да ми подменят стока без налична касова бележка. Подарък са ни нещата, но за съжаление по-малък номер...

# 261
  • Мнения: 13 512
Здравейте, има ли някакъв шанс да ми подменят стока без налична касова бележка. Подарък са ни нещата, но за съжаление по-малък номер...
не,никакъв шанс

# 262
  • Мнения: 187
здравейте,влизам да си изкажа ОГРОМНОТО разочарование от Джъмбо
Първо ,преди 3 год от софийския магазин купихме джип за около130лв не помня точно,беше петък и щяхме да се прибираме във варна,като го тествахме в квартирата в софия се оказа че джипа е повреден,не работи,трябваше след незнам си колко дни да отидем и да го занесем...както и да е не стана поправихме си го във Варна.
После,това лято купихме хеликоптер от варненския магазин за 119 лв,който трябваШЕ да лети на високо а повече от 15-20 см не се издигаше,както и да е подмениха го.
И последното беше ноември месец като отидохме за подарък на детето,харесахме мини плейстейшън,или нещо такова беше,с 2 джойстика и пистолет,взехме го и тръгнахме към касата.преди да стигнем съпруга ми отвори кутията и видяхме че пистолета липсва,питахме една от служителките а тя ни се развика защо сме отворили кутията.ужас,бях толкова доволна от този магазин,а така се разочаровах.от тогава не съм стъпвала там.от делно дето съм купувала ватирани комплекти и долницата става винаги на чувал.....
исках просто да споделя с вас мнението си..

# 263
  • Мнения: 1 705
Има ли в Джъмбо китайски летящи фенери?

# 264
  • Мнения: 262
Здравейте, във Варна все още ли е отворен магазина Джъмбо. Виждам, че темата е стара. И ако, ДА , виждали ли сте летни детски колички-най, най- обикновени ! На какви цени? Благодаря!

# 265
  • Мнения: 561
Отворен е магазина,има най обикновени детски колички,тип столче.Мисля че на моя син му я бях взела за 25 лв.но не съм убедена.Има и други,но и аз не съм ходила 2 месеца поне.

# 266
  • Мнения: 262
Благодаря за отговора. Дано и ние намерим на тази цена, защото ще ми трябва за няколко дена буквално , а вкъщи си имаме три. Не ми се мъкне обачче за малко дни количка от далеч. Благодаря! Ще се радвам, ако някой се включи с още по актуална информация.

# 267
  • Мнения: 0
А някой знае ли как се стига до Джъмбо в Русе освен с автомобил? Гледам, че има автобусна линия 33, но не пише никъде кои са спирките ит окъде минава Simple Smile

# 268
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А някой знае ли как се стига до Джъмбо в Русе освен с автомобил? Гледам, че има автобусна линия 33, но не пише никъде кои са спирките ит окъде минава Simple Smile

Магазина се намира на разклона за квартал Средна кула и има спирка на автобуса, но не знам кой номер е

# 269
  • Мнения: 79
Вече пуснаха ли коледните неща в Джъмбо?

# 270
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Вече пуснаха ли коледните неща в Джъмбо?

Има коледни, но още не са подредени всички

# 271
  • Мнения: 102
и аз не знам откъде я изкопах тази тема, но ми се стори удачно тук да питам - има ли в Джъмбо креп хартия, тишу хартия, хартиени шнурове ? Много ще съм благодарна ако успеете да ме насочите, защото когато и да отида до там, винаги забравям да погледна точно това или да попитам служителите. И отново се извинявам ако има по-актуална тема за Джъмбо!

# 272
  • Мнения: 11 318
bn87, има - да, мисля, че бяха на листи А4.  Ако си от Варна ще ти кажа от къде другаде аз купувам.

# 273
  • Мнения: 102
Pea, благодаря! Открих ги в Джъмбо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт