Цирка в Люлин

  • 804
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
Майчета помагайте,
интересува ме къде се намира точно цирка в Люлин, доколкото зная там е от 1.11. или един, два дена по рано. Цирка, който беше в Зона Б5, ако можете да ми кажете улица или блок в близост, за да се ориентираме чрез bgmaps.
Успешен ден момичета:)

# 1
  • Мнения: 169
Цирка се намира от страната на МВР-болница като слизаш към Зона Б5, малко по-надолу от болницата се пада преди блоковете на зоната. Вземи си предварително билети, че  ние отидохме 1 час преди представлението и нямаше.

Последна редакция: ср, 09 ное 2005, 18:36 от Vivi

# 2
  • Мнения: 2 241
За съжаление циркът още не се е изместил в Люлин Sad
Казвам за съжаление, защото живея в Зона Б-5 в непосредствена близост до цирка и започна да ми писва от лудницата, която се създава покрай него, вечер трябва да обикаляме цял час, за да намерим къде да паркираме.

Както и да е, оплаках се, но така или иначе циркът си заслужава. А се намира на "Опълченска" между бл. 3 на Зоната и МВР болница, вижда се отдалеч, особено вечер, защото е ярко осветен.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
Снощи бяхме на последното представление на цирка в Зона Б5, до сряда ще е преместен в Люлин и доколкото разбирам от обясненията им, защото не били от София ще е около басейна и пазара, дано съм ти помогнала малко.
Иначе цирка е хубав, моя син е на 3 и не мръдна през цялото време толкова му беше интересно, май за моя изненада тигрите му бяха най-скучни.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз щях да пускам такава тема hahaha. Вчера се замъкнахме с Цветка в 15.30 с идея да гледама представлението от 16.30. Да, ама не - нямаше билети. Голяма трагедия Rolling Eyes. И сега съм обещала твърдо да осигуря билети за събота или неделя, че иначе  #Cussing out
Ще чакам адреса в Люлин Wink

# 5
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
С тоя цирк големи перипетии имахме. Мамо Иги, продължава ли да е такъв напливът, или всички вече са го гледали?
Ние отидохме една вечер в 7 без нещо, с идеята да вземем билети за представлението в 7. Илюзии...После чакахме час и нещо на една огрооомна опашка за да си вземем билет за след 3 дни. Оставям настрана факта, че трябваше да паркираме на километър от самия цирк. И като дойде най-накрая цирков ден, цвета взе че вдигна температура и си останахме вкъщи Sad Та сега се чудя струва ли си пак да опитаме да го посетим.
бтв ходилите дайте съвет кои места не са удобни за гледане - от червените задни вижда ли се добре, а от страничните.

# 6
  • Мнения: 460
Момичета, много ви благодаря:)
Значи ще чакаме адреса в Люлин, за което разчитаме на люлинските мами  bouquet, а да ви попитам, щом е такъв проблема с билетите, кога и как безпроблемно и бързо да купиме, а пък и Люлин ни е на другия край на града, ама Rolling Eyes
Tinkerbell, много съжалявам за преживяванията ви покрай цирка, много неприятно нещо е боледуването на малките човечета.
Мамо Иги, и аз предполагам че ще му е много интересно на малкия мъж у дома, защото от извесно време големи акробатични номера правят с тати всяка вечер, и жонгльорството и тигрите, ех, да зарадваме малките сладурчета:)
Благодаря ви момичета, страхотни сте newsm51

# 7
  • София
  • Мнения: 2 262
Наплива е огромен, особено за представленията от 4 и 30 няма билети за дни напред, явно всички родители тогава искат да водят малките и с право че после стават кисели. Ние отидохме вчера в 3 и си купихме за същия ден за 7 и 30. Беше пълно до последно място, успяхме да купим за синята зона, но момичето ни посъветва да си вземем в средата на реда, въпреки че ние по обясними причини (с 3 годишен пикльо) искахме в края, защото там имало колони от които няма да виждаме. Ако можете да си вземете за по-първите редове идеално, ние бяхме на 7-ми ред  и малко трудно виждаше Мишето, все го местех от крак на крак за да вижда всичко. Това е от нас, ако се сетите нещо питайте още, насреща сме.

# 8
  • Мнения: 94
Мамчета , кажете какви са цените на билетите? За деца и възрастни.

# 9
  • Мнения: 2 241
 newsm44 Ура-а-а, циркът вече не е в Зона Б-5.

На въпроса - за възрастни цената е 10 лв., за деца до 3 години безплатно, за по-големи деца 5 лв., такива купихме ние, но май подразбрах, че има и по-евтини в секторите до входа за артистите.

# 10
  • Мнения: 460
Котка, супер, честито ви спокойствие и паркоместа:)))
Айде сега люлинските майчета да кажат къде да го търсиме.
Мамо Иги, направило ли ти е впечатление работното време за билетопродаване, че като се разкарваме за билети, поне да вземем:)
Успешен и спокоен ден Майчета Hug

# 11
  • Мнения: 46 434
Не съм ходила до него, но от балкона ми като гледам се намира с/у Търговския център /малко след кръстовището при BILLA в посока Люлин 6/.

# 12
  • София
  • Мнения: 505
Чудех се топло ли е в цирка или да се пооблечем?

А някой знае ли докога ще има представления?

# 13
  • Мнения: 2 241
Много добре е отоплен, а и прожекторите допълнително нажежават атмосферата, така че вътре се получава парников ефект. Имайте предвид, че ще се наложи да си съблечете връхните дрехи, друг е въпросът, че трябва да си ги държите в скута + детето, защото то няма да вижда иначе...

Поне за всеки са предвидили отделни столове с облегалки, а не като при други циркове - пейки, защото тогава е наистина трагично.

# 14
  • София
  • Мнения: 505
Много добре е отоплен, а и прожекторите допълнително нажежават атмосферата, така че вътре се получава парников ефект.

Много благодаря за инфото.

А имаме ли шанс да си вземем билети за същия ден за 19:30 часа, ако отидем един час преди представлението или не?

Общи условия

Активация на акаунт