Симптоми за раждане преди планувано секцио.

  • 2 658
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 047
  Интересува ме имали ли сте предродилни симптоми (много контракции, разкритие, падане на тапата) преди датата на плануваното секцио.

 

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз родих седмица преди плановото секцио, но нямаше как да не разбера-изтекоха ми водите Laughing

# 2
  • Мнения: 3 777
Аз родих също по рано от плануваното.
Получих си контракции, разкритие, почти родила отидох в болницата, защото чаках цял ден да спрат пустите контракции.
Но се радвам че така стана, защото много се тормозих с плануваното вадене на бебето. Все още мисля че децата си идват на датата с късмета си.

# 3
  • Мнения: 1 613
Водите ми изтекоха 3 седмици по-рано.

# 4
  • Мнения: X
Да получих разкритие около седмица преди плана и ме приеха, а нощта преди секциото си имах съвсем редовна родова дейност, но освен тесния таз, главичката на бебето беше много високо, та си родих секцио на другия ден по новия план Sunglasses

# 5
  • Мнения: 2 609
Родих 3 дни преди термина,без никакви признаци за родова дейност

# 6
  • София
  • Мнения: 2 025
Здравейте,И аз да се включа Simple Smile
Получих си контракции, разкритие, изтекоха ми водите и май щях да си родя нормално newsm78. Всичко това вечерта преди насроченото секцио. Но се радвам че така стана. Явно мойта девойка си е харесала датата и може би това помогна и за бързото ми възстановяване. 

# 7
  • Мнения: 257
 Аз 4 дни преди плановото секцио имах малко прокървяване и като звъннах на лекаря ми той ме извика и родих след 2 часа. Оказа се, че съм получила 4 см разкритие изобщо без да разбера - нито контракции, нито води, само  прокъвяването. Докато разбера какво става, вече си имах Тити!  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 103
мене също ме вълнува този въпрос.
и ако какво се прави ако получиш контракции и т.н.

# 9
  • Мнения: 3 777
мене също ме вълнува този въпрос.
и ако какво се прави ако получиш контракции и т.н.

Обаждаш се на лекаря си ако имаш такъв и в болницата веднага.

# 10
  • Мнения: 8 769
Падна ми тапата, след 4-5 часа започна и водния теч, наред с него и контракциите...И така, 4 дни преди плана ме резнаха. Дали има план за секцио или не организма не знае, така че признаците за раждане са съвсем същите като без план....т.е. когато организма е готов си казва Grinning

# 11
  • Мнения: 2 047
   Момичета, питам защото след няколко дни ми е секциото, но засега имам само безболезнени контракции и то по 3-4 на вечер. Много ми се иска да устискам, но както казвате божа работа. Grinning

# 12
  • Мнения: 7 186
Аз нямах никакви симптоми. Секциото ми беше планувано 10 дни преди термина. Всичко си мина кротко и тихо, по план- график. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 9 894
Аз нямах никакви симптоми. Секциото ми беше планувано 10 дни преди термина. Всичко си мина кротко и тихо, по план- график. Simple Smile
същата работа. Само че си получих контракциите след секциото, да ми е гадно Simple Smile

# 14
[същата работа. Само че си получих контракциите след секциото, да ми е гадно Simple Smile
Цитат



Какво искаш да кажеш с "контракциите"? Или бяха без кавички?

Общи условия

Активация на акаунт