Възможно ли е ?

  • 597
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Възможно ли е от никнене на зъби да вдига температура 38-38,6?Вече втори ден сме с такава температура.Според лекарката са зъби,но аз се притеснявам,защото температурата е много висока,а дори Нурофен не я сваля.Венците са й побелели от около месец,но не са подути.Снощи почти не сме спали,но като й дам цицката се успокоява. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 884
Малко е височка температурата, но щом педиатърката е казала че е зъби, предполагам че преди това е прегледала бебето. Ако са зъби, може да следиш и за други признаци - например изприщено дупе със ситни пъпчици, понякога дори и хрема. Ти си познаваш детенцето, ако нещо те тревожи, консултирай се и с друг педиатър.

# 2
  • Мнения: 4 187
Нурофен е по- скоро болкоуспокояващо от колкото температуро понижаващо, пробвай с Панадол или Калпол . На мен, тази температура ми се вижда висока за зъбки, дано все пак да е така .

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Възможно.Алекс вдигна 39градуса една неделна вечер.Беше си жизнен и си хапваше.На другата сутрин го заведах на лекар, но вече му нямаше нищо.След два дни изби първият зъб.
Знам,че трябва да даваш възможно повече течности.Освен млякото и сокове.

# 4
  • Мнения: 442
Струва ми се височка температура за зъби. Thinking

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами незнам дали е висока за зъби,но при първия кътник,който й изби два дни беше с 38 градуса. Онзи ден пак вдигна температура,но беше по-ниска и я свали бързо и сме в очакване на следващите зъбки.

Общи условия

Активация на акаунт