Секс по време на бременност

  • 3 179
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Здравейте бъдещи мами!Предполагам че някои веднага ще кажат"of tazi tema е пускат всяка седмица",но отговора ми към тях е "Sorry,но така или иначе темите тук се повтарят".Та така,да мина към въпроса си.Притеснявате ли се за бебока,усещате ли нещо неприятно,често ли го правите,и въобще споделете как е при вас?Ние с нашия тати си действаме както преди,малко ме е страх,но за сега нямам проблеми.Дори понякога ми се струва че правим доста hard секс,дали не е опасно???? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 362
Ами по принцип щом няма забрана на доктора и вие се чувствате добре няма проблем

# 2
  • Мнения: 2 407
Практикувах ме го до края, нямаше проблеми.Да ти кажа честно даже ми се правеше нон- стоп Wink Wink

# 3
  • Мнения: 1 612
И аз съм съгласна с Дея.
Но това е въпрос и на личен избор.
Аз така или иначе като забременея няма да правя секс з-о ще ме водят рискова бременност.

# 4
  • Мнения: 539
Щом лекарят ти  не е забранил няма проблеми, но е препоръчително до трети месец да се избягва "хард" секса, давайте го по "софт" Wink Peace

# 5
  • Мнения: 2 309
Аз съм на етапи, преди около месец само за секс мислех и го правехме доста хард, откакто ми се появи корема обаче не ми е комфортно, при всеки е различно зависи как ще те тресне хормона , а и какво казват лекарите...

# 6
  • Мнения: 5 103
аз съм бремена и не съм го спирала.да в началото и се га пак отвреме на време се притеснявам за бебо .но ако всичко върви ок не мисля да го спирам Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 259
До 3 месец не се препоръчва hard секс.

# 8
  • Мнения: 7 640
 давайте до края, но по-пенсионерската Wink

# 9
  • Мнения: 6 472
В началото ми го бяха забранили, но като падна табуто голям мерак ми се отвори, та чак до края Flutter

# 10
  • Мнения: 143
megan79 Ами ако бременността ти протича нормално и нямаш оплаквания естествено ,че можете.Не се безпокой за бебчо ,нищо няма да му направите.И все пак ограничете хард секса  Peace  Но разбирасе ако се появи нещо се консултирай с лекаря , който ти следи бременността.
Иначе хормоните си го искат ама дано всичко е наред и за напред при теб. На мен ми го забраниха от 3 месец така че ми остават само мераците  Sick

# 11
  • Мнения: 296
Моят съвет е до края на трети месец да се въздържате или по-софт да я карате, после му пуснете края и чак до края Laughing

# 12
  • Мнения: 4 370
Аз пък не съм правила секс от както съм забременяла.  smile3518 Нашият тати си мисли че може нощо да ни навреди. Но и аз вечер нещо все не ми е наред , а и нали доктура му каза да ограничим малко и той изпълнява прекалено стриктно. Скед като родя ще имам много за наваксване!

# 13
  • Мнения: 314
Здравейте и от мен! Ние също не сме правили секс, от както разбрах , че съм бременна, а ми се иска. Но мен ме е страх, защото при възбуда получавам контракция. Това нормално ли е? И ако е така дали е опасно?

# 14
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен! Ние също не сме правили секс, от както разбрах , че съм бременна, а ми се иска. Но мен ме е страх, защото при възбуда получавам контракция. Това нормално ли е? И ако е така дали е опасно?
Щом получаваш и контракции мисля , че не му е времето сега за секс и трябва да почакате  Naughty Ако не си в 9-тия не мисля ,че е нормално да имаш контракции, освен ако не са порготвителните  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт