курсове за бременни..

  • 4 701
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
посещавате ли курсовете организирани от сп. 9 месеца, другия вторник темата ще бъде "за и против секциото"

# 1
  • Мнения: 232
да защо питаш. Интересно е тъкато има доста бъдещи мами на едно място

# 2
  • Мнения: 87
Da i az gi pose6tavam - mnogo sa interesni i polezni, puk i se zapoznava6 s mnogo kato teb- s golemi koremi Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning .

# 3
  • Мнения: 232
Цитат на: allia
Da i az gi pose6tavam - mnogo sa interesni i polezni, puk i se zapoznava6 s mnogo kato teb- s golemi koremi Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning .

 И аз бях там, ама като не се познаваме, другия вторник мисля да ходя пак ...дано да се засечем.

# 4
  • Мнения: 5 228
За август никъде не съм виждала програма за училище - от къде разбрахте за другата седмица?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз бях вчера. Мисля да отида и другата седмица. Може да си направим предварителна уговорка ако искате.  Sunglasses

А програмата я пише във всеки брой на списанието!

# 6
  • Мнения: 4 242
И аз съм редовна там! Laughing
Ние със Smiley i allia се чакаме пред входа на халите в 9.45ч всеки вторник, първия път по коремите се познахме Laughing

# 7
  • Мнения: 4 915
Цитат на: Sim
За август никъде не съм виждала програма за училище - от къде разбрахте за другата седмица?


Ето я програмата:

24.08.2004 г. – 10.00 ч. в Еспресо бар “Лъки” (в сградата на ЦУМ, 1 етаж – експерти от Училище за бъдещи родители към САГБАЛ “Света София”ще представят темата “За” и “Против” цезарово сечение

31.08.2004 г. – 10.00 ч. в Еспресо бар “Лъки” (в сградата на ЦУМ, 1 етаж – Елена Василева от Училище за бъдещи майки “МА-МА” ще представи темата “Поведение на родилката през периода на изгонване на плода”


Барът всъщност е след качването с ескалатора вляво - ако влезете от централния вход. Първи етаж се брои оттам, иначе, като се влезе в ЦУМ - това е партерът. За чудещите се.  Wink

# 8
  • Мнения: 4 915
Цитат на: Sim
За август никъде не съм виждала програма за училище - от къде разбрахте за другата седмица?


Ето я програмата:

24.08.2004 г. – 10.00 ч. в Еспресо бар “Лъки” (в сградата на ЦУМ, 1 етаж – експерти от Училище за бъдещи родители към САГБАЛ “Света София”ще представят темата “За” и “Против” цезарово сечение

31.08.2004 г. – 10.00 ч. в Еспресо бар “Лъки” (в сградата на ЦУМ, 1 етаж – Елена Василева от Училище за бъдещи майки “МА-МА” ще представи темата “Поведение на родилката през периода на изгонване на плода”


Барът всъщност е след качването с ескалатора вляво - ако влезете от централния вход. Първи етаж се брои оттам, иначе, като се влезе в ЦУМ - това е партерът. За чудещите се.  Wink

# 9
  • Мнения: 232
Еми щом се чакате там във 9.45 значи и аз мога да се присъединя към вас  bigdance2 страхотно

# 10
  • Мнения: 5 228
Мерси за програмата! Grinning

# 11
  • Мнения: 3 200
Аз като бях болнични редовно посещавах курсовете в ЦУМ и много ми харесват, препоръчвам ги на мамите, които не са ходили Grinning
Ама сега - 10 ч е невъзможно време.
По-нататък пак ще се включа!!  Grinning

# 12
  • Мнения: 285
хайде да се чакаме пред централни хали в 9.45, който може да дойде

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Здравейте, мами с големи кореми. Grinning  А дали ще приемете и такива на които още хич не им личат коремите - като мен?!

# 14
  • Мнения: 8 769
Цитат на: radostina
посещавате ли курсовете организирани от сп. 9 месеца, другия вторник темата ще бъде "за и против секциото"

А тези курсове безплатни ли са? Питам конкретно за курсовете на сп. "9 месеца".

Общи условия

Активация на акаунт