против стрии

  • 4 492
  • 7
  •   1
Отговори
4етох в един вестник 4е против стрии трябва да се вземе жълтъка на твърдо сварено яйце и да се държи с вилица над запалена свещ.Оттам запо4вало да капе някакво масълце и се мажели най-ве4е гърдите.Това помагало при лилавите стрии.Аз май ще пробвам newsm78

# 1
  • Мнения: 2 047
  Успех ти желая.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 914
За стриите - убедена съм, че най-вече си зависи от кожата. През цялата бременност се мажа с бълг. лимонов крем и с едни немски вазелини с витамини, а от време на време с тоал. мляко Нивеа и отгоре на всичко нередовно. Като прочетох из форумите каквиспец. грижи полагат някои мами се ужасих какво ще стане с мен, но въпреки това почти нямам стрии. newsm78

# 3
  • Мнения: 154
Liaracs!гел против стрии!преди раждането!И ампули след за заличаване! Peace
успех и с твоя метод Peace

# 4
  • Мнения: 1 599
За стриите - убедена съм, че най-вече си зависи от кожата. През цялата бременност се мажа с бълг. лимонов крем и с едни немски вазелини с витамини, а от време на време с тоал. мляко Нивеа и отгоре на всичко нередовно. Като прочетох из форумите каквиспец. грижи полагат някои мами се ужасих какво ще стане с мен, но въпреки това почти нямам стрии. newsm78


И аз смятам така... много си зависи от кожата!Аз все забравях да се мажа..и много малко съм се мазала и нямам нито една , а моя приятелка,която се маза с какво ли не цялата се нацепи....

# 5
  • Мнения: 1 259
Май Май си е до кожа наистина Sad Аз толкова много се мазах с какво ли не ooooh! ела да ме видиш сега,цялата съм нацепена Sad.Аз ще пробвам и твоя метод де Embarassed.Надеждата умира последна Praynig

# 6
  • Мнения: 903
Ох, и аз се мазах с какво ли не и пак се нацепих доста. Ама с тези двете чудовища бая търбух бях опънала preggo Ама ще пробвам, поне е евтино, иначе мазилата за заличаване струват майка си и баща си и като чета в "красива мама"няма кой знае какъв ефект.

# 7
  • Мнения: 5 313
казвали са ми 4е пшени4ното масло предотвратява появата на стрии.има такова на икаров.

Общи условия

Активация на акаунт