Жената Везни-2 част!

  • 31 321
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
                                                        


                            

                                                      
                                                       
                                                       
                                                                       23 септември
                                                                                     veti d
                                                                                   Ani ot Burgas
                                                                       24 септември
                                                                                     Tatianna
                                                                       26 септември
                                                                                        Saly
                                                                       27 септември
                                                                         Мама Цоцоланка
                                                                       28 септември
                                                                                     kragovrat
                                                                       29 септември
                                                                         Трендафила КуКуригова
                                                                                     Ali&Meli
                                                                       30 септември
                                                                                     titon4e



                                                       

                                                                       02 октомври
                                                                                Нощни очи
                                                                       03 октомври
                                                                                 Мишелин
                                                                                      Илея
                                                                                 elinor1985
                                                                       05 октомври
                                                                                 xamelion
                                                                       06 октомври
                                                                                 Копнеж
                                                                       07 октомври
                                                                                     charlie
                                                                       09 октомври
                                                                                 Естел
                                                                               краси.мира
                                                                       12 октомври
                                                                                 fam
                                                                               nellito v
                                                                       15 октомври
                                                                               Vall.Val
                                                                       21 октомври
                                                                               sunny 77
                                                                       22 октомври
                                                                                Бижу

                                      
                
                                                       

Изключително важни за представителите на зодията са контактите и връзките с хората; без тях те не биха се чувствали комфортно и хармонично. За тях любовта, хармонията и изкуството са важни ценности, без които човешката екзистенция е немислима. Понеже мирът, разбирателството и хармонията са сред стожерите на Везните, може да се каже, че те са призвани в известен смисъл да изпълняват дипломатическа мисия в света. Те се отличават с доброжелателност и добронамереност, елегантно чувство за такт, умение да общуват и да се харесват.

                                                       
                                                       

Представете си везните (напр. в аптеката) - дълго време преди да се постигне крайната цел - равновесието, двете теглилки на везната се движат нагоре-надолу. По подобен начин представителите на зодия Везни се стремят с цялото си същество към равновесие, но това е съпътствано от нерешителност, постоянно изменяща се същност. Има още една причина Везните да се заплитат в нерешителност, неустановеност и евентуалности - нежеланието да нараняват и с вроденото си чувство за такт те се оказват почти неспособни да кажат “не”.

Везните като че ли са създадени от поразителни противоречия - много интелигентни, но и наивни. Обожават да говорят пред публика, но заедно с това са и великолепни слушатели, могат да бъдат мили и любезни, но също така навъсени и мрачни.

Съществува друго парадоксално противоречие - Везните могат да бъдат дълго време хипер активни - неуморими, енергични, ангажирани. Друг път - изпадат задълго в състояние на бездействие и летаргия, докато си отпочинат и отново се втурнат активни и непоколебими по своя път.


                                                       
 

Те са естествени, щедри и лишени от всякаква дребнавост и притежават вродено чувство за справедливост.

Те са чаровни, установяват много бързо и лесно контакти. Нещо повече - обичат представителността, те са много успешни и умели в изявите си пред обществото, добри оратори са пред публика. Представителите на зодия Везни са талантливи организатори и имат постоянна нужда от признание.

Характерът на Везните е комбинация от доброта, стремеж към справедливост, любов към спорове, философска логика, а чувствата им са искрени и силни. В приятелството и любовта са верни, въпреки че обожават да флиртуват и да се харесват.

Везните обичат хармонията и изкуството, носят в себе си артистична душа, която откликва на всичко красиво и възвишено.


                                                       



Елегантна, с изискан вкус, поддържана външност и винаги елегантно и естетично облечена, жената Везни лесно и бързо завърта мъжките глави. Подобно на мъжете, родени под знака Везни, тя не бърза в решенията си от всякакво естество - от ежедневни и дребни до избора на партньор, дълго претегля всички “за” и “против”.
Обичат изкуството и театъра; може да срещнете жените Везни на изложби, в галерии и на културни мероприятия, където се отличават със задълбочено разбиране и интерес.

Желанието за хармония и мир в дома и семейството крие опасността представителката на зодията да е готова на прекалено много компромиси и неумение да поставя граници.

Известни личности, родени под знака на Везни:

Бриджит Бардо, Греъм Гриихн, Дебора Кър, Джон Ленън, Джордж Гершуин, Джули Андрюс, Ед Съливан, Елинор Рузвелт. Марчело Мастрояни, Махатма Ганди, Ницше, Оскар Уайлд, Т.С. Елиът, Томас Улф, Труман Капоти, Тони Бракстън, Монтгомъри Клифт, Дивайн, Брет Фавър, Франсис Скот Фицджералд, Джим Хенсън, Ани Лейбовиц, Томас Мур, Оливия Нютън-Джон, Гуинет Полтроу, Люк Пери, Скоти Пипън, Сюзън Сарандън, Бърни Сигъл, Кристин Тод Уитман, Уилям Фокнър, Ференц Лист, Хелън Хейс, Чарли Браун, Юджийн О’Нийл.

23 септември (есенно равноденствие) Маслина

Родените на този ден са разумни и мразят да си усложняват живота. Не се съобразяват с околните и не се натрапват. Умеят да контролират емоциите си, а и не се тревожат безпричинно. Изключително толерантни, те имат вродено чувство за правда. Предприемчивостта им помага да постигат онова, което искат. Обичат да се впускат в рисковани начинания. В любовта са малко ревниви, но са готови да дадат пълна свобода на партньора си, ако той спечели доверието им.

24 септември – 3 октомври - Лешник

Представителите на тази зодия са скромни, не се набиват на очи, не са капризни, задоволяват се с малко и лесно се адаптират към новите условия. Толерантни, щедри и влюбчиви, често стават жертва на използвачи и измамници. Лесно менят настроенията си и са непредсказуеми. Умеят да отгатват мислите на събеседника си и обичат да правят услуги. Верни са до гроб и са готови на саможертва за любимите си хора.

4 – 13 октомври - Калина

Родените в този период винаги са усмихнати. Имат крехък вид, но са жилави и устояват на превратностите на времето. Умеят да се самоконтролират до съвършенство и са доста самокритични. Обичат живота, имат много приятели и знаят как да се забавляват. Чувството им за отговорност е много силно. Понякога се обвиняват безпричинно, защото все търсят вината в себе си. В работата си са лоялни и честни, с творчески дух. Обичат силно! Дават и искат много.

14 – 22 октомври - Клен

Кленовете са подредени, кокетни и пълни с идеи. Имат широка душа и много приятели. Захванат ли се с нещо, то винаги го довеждат до край. Понякога се самозабравят и спят на лаврите си, но бързо се опомнят. Умеят да пазят тайна и винаги са готови да помогнат, с каквото могат. Често са цинични, но не от злоба, а от прекалена откровеност. В любовта търсят човек, който да ги разбира и да ги напътства. Грижовни и всеотдайни, те се стремят да запазят добрите си отношения с партньора.

                                                       




Хороскопа е в шеговит тон.

Везни: и двете му ръце са леви.
Чувство за хумор и честолюбие - в зачатъчно състояние. Никога няма нито пари, нито късмет в любовта, не му върви нито вкъщи, нито на работата. Не може нито да печели, нито да се открои, нито да блесне. Патологически не умее да взема решения, започва да трепери, покрива се с пот и накрая изгубва съзнание, затова всички решения в живота им взимат другите. Обича да се изкарва

експерт по изкуствата, често пише сълзливи мемоари.
 
                         
                                                         
                                     


 Те никога не са сигурни в абсолютна степен, кое е правилното и кое грешното. В съветите обаче са много добри. Винаги знаят какво да кажат и как да повдигнат духа на приятел. За жалост, никога не могат да помогнат на себе си. Не им е нужен друг, за да водят диалог, добре се справят и сами. Винаги се стремят към това да имат близък приятел до себе си. Обичат изкуството и това да бъдат полезни на хората ги прави популярни, което на моменти ги води до лабилност. Липсва им реална самооценка. Везните подобно на Раците имат нужда да бъдат обожествявани. Когато това не се получава от отсрещната страна, хармонията се нарушава. Везните по природа са оптимисти, но се случва да потъват в депресия. Когато това стане, приятелски, но искрен комплимент оправя нещата. Везните винаги показват своя гняв и недоволство. Затова често страдат от непремерените си думи. Уважават хора, които са искрени, не толерират лицемерието.

Съвместимост: Везните са много привързани към другите въздушни знаци. Връзките им са трайни, тъй като имат какво да споделят. Огнените знаци обожават Везните, защото чрез тях горят все повече и повече. Съюзът между Овен и Везни винаги е печеливш. Срещата със земните знаци им дава сигурност, но липсва интелектуална стимулация. Емоционалността на водните знаци смущава Везните.
 

                                                         


До 29,5 години Везните са най-съвместими сексуално със знака на Близнаци и Водолей. Тези три въздушни знаци до 29,5 години имат непостоянни интелектуални, обществени и сексуални връзки.
След 29,5 години те започват да съзряват и стават по-практични. Вече са се приближили към по-улегнал и по-стобилен начин на живот. Откриват съвместимост със знака на Скорпиони и Овен. Тъй като тези два знака се управляват от Марс, понякога са малко груби и се нуждаят от мекия, уравновесен характер на Везните, който поощрява тяхното спокойно поведение.
След 41,5 години Везните вече са се развили, установили са контрол над своето интелектуално “Аз”. В този период често са съвместими с Риби и Стрелец, благодарение на техния идеализъм и романтизъм.

                                             
                                                         


Жената Везни съчетава в себе си въздушност, финес, добри обноски и твърдост, волеви и борбени качества. Обикновено тя е красива, изтънчена и привлекателна. Обаче на жената Везни са присъщи и определена надменност и неемоционалност. Те високо оценяват себе си и са създадени за светски, нетруден и незадължаващ живот. Жената Везни обожава приятните разговори, удобството, тя трудно понася физическите и психически натоварвания. Бъдещият съпруг трябва да знае това и да пази нежната си половинка от резките промени и неприятности.

Жените Везни имат развит усет към прекрасното, но погледнато отстрани, те могат да изглеждат студени и дистанцирани. Жената

Везни владее изкуството да бъде харесвана, до нея винаги има много мъже. Тя може да бъде еталон за женска красота. Обаче, проявявайки дружелюбие и конформизъм, Везната бърка любовта и приятелското отношение. Жените Везни сами си избират съпрузи и се женят по няколко пъти.

Тя ще се омъжи за човек, който ще може да й осигури достоен живот или който просто ще й допадне с маниерите и държанието си. Домашните грижи развалят красотата й, а тежкият труд може и да я погуби. Затова тя прави компромиси, деликатна е, тактична, стреми се към хармонично съществуване, което е особено важно в семейния живот.

Жената Везни може да се окаже притисната до стената заради съглашателската си позиция. В такива случаи тя е способна да прояви воля, твърдост и безкомпромисност и да отстоява интересите си. Везната е родена за щастлив живот, но може да се получи и другояче – в зависимост от мъжа, който си е избрала.


                                                         


1. Без партньор съм като без ръце.
2. Най-противното нещо е да се спори.
3. Побеждавай съгласявайки се.
4. Принципни са само глупаците
5. Ще въвлека който и да е в каквото и да е.
6. Красотата ще спаси света.
7. Всичко трябва да се прави с настроение.


8. Най-трудното е да направиш избор.
9. Не над всички "i" трябва да се постави точка.
10. И сега не знам дали съм за белите или за червените


                                                         
                                                     
                                                            http://www.start.bg/lenta/horoskopi/dneven/vezni.html

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 19:49 от elinor1985

# 1
  • Мнения: 2
Ако пишем много и се върнат и старите за другата ще се постарая повече, но за тези ми възможности толкова Blush.Дано ви хареса и бързо навъртане на 50 стр. Hug

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 509
Айде още една везна в клуба!
Да се разпиша и аз в новата тема с дата 28септември bowuu

# 3
  • Мнения: 2
kragovratwelcome веднага те добавих!


П.П. Подписа ти преди ми беше на Facebook  bouquet

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 509
kragovratwelcome веднага те добавих!


П.П. Подписа ти преди ми беше на Facebook  bouquet

Добре заварили! Hug
Аз от край време съм си с него в скайп и тук...Нямам фейс Wink

# 5
  • Мнения: 2
Сега съм с този цитат и напълно вярвам в това"Човек е щастлив, когато притежава това, което сам обича, а не това което другите харесват."Не е много в наш стил, но Hug

# 6
  • Мнения: 4 569
Дано да се върнат и останалите Везни.  Praynig
Благодарности за темата,Елинорbouquet

# 7
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Айде, да ни е честита новата тема! Елинор, благодаря!  Hug
(само модераторите да не ни бият, че сме отворили нова преди 50та страница)

# 8
  • Мнения: 294
Включете и мен - 03/10
 Wink

# 9
  • Мнения: 2
Както я гледам на 3 октомври са най-активните Wink
Нощни очи, няма да ни бият защото сме готини  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 569
 Crossing Arms там където са датите на мен ми червена лента.Виждам имената,но не и датите.

# 11
  • Провинция
  • Мнения: 509
Crossing Arms там където са датите на мен ми червена лента.Виждам имената,но не и датите.

На всички е така-маркирай червената лента и ще видиш датите  Peace

# 12
  • Мнения: 4 275
Crossing Arms там където са датите на мен ми червена лента.Виждам имената,но не и датите.

Това е така, защото цветът на буквите и фонът на буквите са в червено.  Grinning  Hug
При маркиране наистина се виждат. Може би трябва да се редактира Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2
Crossing Arms там където са датите на мен ми червена лента.Виждам имената,но не и датите.

Това е така, защото цветът на буквите и фонът на буквите са в червено.  Grinning  Hug
При маркиране наистина се виждат. Може би трябва да се редактира Simple Smile

Кажете как да го оправя, при мен всичко е ок.

# 14
  • Провинция
  • Мнения: 509
Crossing Arms там където са датите на мен ми червена лента.Виждам имената,но не и датите.

Това е така, защото цветът на буквите и фонът на буквите са в червено.  Grinning  Hug
При маркиране наистина се виждат. Може би трябва да се редактира Simple Smile

Кажете как да го оправя, при мен всичко е ок.

Редактирай го и след като маркираш датата махни фона на буквите

Общи условия

Активация на акаунт