Памперс New Baby???

  • 2 633
  • 26
  •   1
Отговори
Мили майчета,
Моля ви за  съвет - кой пелени за едникратна употреба според вас са най-подходящи за новородено. Вярно ли е, че Памперс New Baby стават само на много малки бебета-под 3кг?

Последна редакция: сб, 05 ное 2005, 23:36 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 551
АЗ слагам на бебо Pampers.Други майки ще ти препоръчат може би различна  марка памперси. А Pampers New Baby има и 3-5 кг.

# 2
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Аз също ги ползвам и съм долна.Има всякакви видове до 25 кг.

# 3
  • Мнения: 139
И ние сме от раждането на Pampers и сме доволни.Libero също са с добро качество.

# 4
  • Мнения: 1 599
Тези памперси са за новороденото, понеже са по къси (на височина) и пъпчето на бебето стои над памперса. По големият размер обикновенно го подгават за да не пречи на пъпчето!!Те са много удобни за новородените...  Аз съм за памперс...супер са

# 5
  • София
  • Мнения: 1 320
ние сме на памперс New Baby и съм доволна от 3 до 6 кг са! ползвах ги и докато не ни бе паднало пъпчето,покриваше го, но нямаше проблем. не пропускат и на бебчо кожата е суха

# 6
  • Мнения: 128
az polzvam nomer 2 ot 3 do 6 kg i sym mnogo dovolna:)

# 7
  • Мнения: 2 723
Аз купих Хюджис 2-5 кг (не съм сигурна, че така се пише на кирилица).
Иначе малки номера има на Памперс 2-5кг и на Хепи 2-5кг, но продавачката ми каза, че Хепито по принцип са по-големички от Хюджис и Памперс.
Лошото на Памперс е че ги има само в една единствена разфасовка - 44 броя, което не става за носене в болницата, защото там искат неотворен пакет.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Аз все още нямам опит, ни ми препоръчаха за новородено Fixies. Именно, защото били изрязани по-ниско заради пъпчето и нямат алое като Памперс, което би могло за педизвика обрив. Но както казах-това е мнение на  preggo

# 9
  • Мнения: 2 028
Pamers new baby, макар че пише 3-6 кг са за новородено...иначе после минаваш на Памперс 3-6 кг, те са малко по-дълбочки...аз лично ползвам тази марка, че ми е най-евтина, иначе за качество можеш да търсиш други

# 10
  • Мнения: 1 259
Аз много исках да взема за бебето Памперс за новородено,но ми казаха за тях,че не ставали за новородени.Така пишели само на пакета,но не били удобни заради пъпчето.Купих Хепи за новородено те са изрязани за пъпчето.По нататък ще взема Памперс Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 903
Наистина Памперс са супер. Аз не бих рискувала с други марки. Има всякскви размери. Попиват много добре и не мокреят като са препълнени. Незнам за пъпчето, но на мен ми ги харесаха в болницата.

# 12
  • Мнения: 2 407
Ние бяхме с тях и сме много доволни!

# 13
  • Мнения: 7 640
Използвам Памперс-първо 2-5кг, сега 3-6кг. Не виждам какъв проблем може да имаш с пъпа. Молфикс са изрязани на пъпа, но няма за много малки бебета.
Има Хепи 2-5кг и някакви измислени Чико, които ми казаха, че стягат на крачетата.
От Памперс нямам възражения до момента.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Памперс 2-5 кг са супер. Моето бебе се роди 1.5 кг и ги ползвахме докато стана 4 кг. За пъпчето едва ли може да има проблем след като на моя дребосък памперса му стигаше до под мишниците Rolling Eyes
В момента ползвам Либеро, защото новите Памперс  не ми харесват, но тези New Baby са наистина добри.

Общи условия

Активация на акаунт