Хотел с топъл минерален басейн в Чифлика - Троян

  • 27 901
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Препоръчайте ми хотел, който да ви е харесал.

# 1
  • Мнения: 151
В Чифлика сме били в три хотела - Дива, Балкан и Одисей.
И трите имат топли басейни, но са външни. Мисля, че в новата Веника само има вътрешен басейн.

В Дива последно бяхме много разочаровани от персонала - наложи се два пъти да сменяме стаята, защото администраторката не беше в час, а за някои от тогавашните сервитьорки въобще не ми се коментира. Иначе басейна беше много чист, храната - добра.

Одисей - много уединено и неподходящо за деца. Добро обслужване, добър масажист, приятна храна.

Балкан - май там сме най- доволни. СПА центъра им е добър. Басейна - става, макар на Дива е по-чист. Ресторанта е приятен.

Другия месец ще резервираме във Веника, засега само сме вечеряли там, ще видим как ще ни мине и почивката.

Общо взето не очаквай нещо особено.

# 2
  • Мнения: 203
Благодаря! В Балкан няма места. Сега попаднах на хотел Елора. Направих запитване и чакам отговор.

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
мои приятели отсядаха в хотел Фея с пакетна почивка и бяха във възторг  Peace

от хотел Дива и аз бя много, ама много разочарована, очаквах повече

# 4
  • софия
  • Мнения: 757
Още един мноооого отрицателен глас за Дива- персонала има много да учи какво означава думата" клиент" #2gunfire

# 5
  • Мнения: 203
А къщи Вълеви?

# 6
  • софия
  • Мнения: 757
На външен вид ми харесаха, но мисля, че са подходящи за семейства. А мисля, че е само външен басейна.

# 7
  • Мнения: 856
Ние бяхме във Фея през пролетта и останахме доволни. Вътрешният басейн беше топъл, а външния май тъкмо го бяха напълнили и беше хладен, но ставаше за плуване. Бяхме с пакет закуска и вечеря, храната ни хареса. Обслужването е добро. Нямам заблежки по отношение на хигиената.

# 8
  • Мнения: 118
И ние сме били във Фея. Хубаво е. Ние бяхме зимата там - топла е водата в басейна и чистотата беше на ниво Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Спа хотел Фея  Peace

# 10
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Още един мноооого отрицателен глас за Дива- персонала има много да учи какво означава думата" клиент" #2gunfire

Категирично!   Peace Хубаво място, хубав хотел и много лошо обслужване. Чудех се дали не пестят от заплати на персонал, безумно е това, на което се натъкнахме там.
Иначе бяхме в старата Веника- ако запазвате там най- добре да е стая лукс или апартамент, обикновената двойна е наистина малка и обикновена  Wink Хубавото е, че се ползват басейните на голямата Веника. Доволна съм от закуската, беше обилна и разнообразна. Посетихме и почти всички ресторанти на съседните хотели- на мен лично ми хареса кухнята навсякъде  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Веника Палас имат вътрешен басейн. Хотелът е добър, но обслужването - под всякаква критика. Фамилиарничене от страна на персонала, храната - зле приготвена, мениджмънт като цяло- лош. Четейки предишните постове май обслужването е проблем в този район.

# 12
  • Мнения: 3 315
Хотел Фея - невероятен.

# 13
  • Мнения: 1 493
И от мен отрицателно мнение за персонала на "Дива". Хотелчето иначе не е лошо , като за 3 звезди , кухнята в ресторанта е много вкусна , бих казала една от най - добрите , на които съм попадала , но персонала не знае какво значи етикет , карат я така все едно са на улицата или на полето. Попадала съм на къде къде по - учтив , усмихнат и приветлив персонал. Имахме и една изцепка , за която мъжа ми страшно много се ядоса , а хотела ни беше препоръчан от наш приятел. Жалко наистина .

# 14
  • Мнения: 94
Преди месец бяхме на почивка във Фея и не останахме доволни.Храната изключително еднообразна,стаята ни за 5 дни не беше почистена нито веднъж с изключение на това,че се изхвърляше боклука и то във време,когато хората си почиват.Никой от персонала не пазеше тишина нито, в коридора нито на двора следобяд,когато децата ни спят,спато е пълна пародия,обслужването в ресторанта също,покривките на закуска си стояха с трохите от вечерта,а басейна не беше особено чист и след оплаквания от гостите на хотела го затоплиха.
Не бих посетила този хотел отново. newsm11

Общи условия

Активация на акаунт