Объркана съм.Помогнете !

  • 1 506
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Случвало ли ви се е някога да не знаете какво искате ? Аз вече стигнах и до това положение. Когато малкият стана на 4 месеца баща му, с когото нямам брак и който толкова много искаше детенцето ни  ми преля чашата на търпението  и тогава го изгоних от жилището ми.Не го беше виждал 7 месеца с цел да ме накаже за решението ми.Тук е мястото да кажа,че бяхме заедно 4 години,през които сме се разделяли много много пъти,защото ме е удрял,изневерявал и какво ли още не.Явно съм била много много влюбена(чак ме е срам Embarassed).Вече 7 месеца гледам детенцето сама.Скоро ни видя-случайно и като му падна бариерата  взе да ни посещава все по-често.Бях против да вижда детето,но когато разбрах,че нямам вече чувства към него реших,че е по-добре да идва и се занимава от време на време с него.Беше ми все едно,до като не остана една вечер да спи при нас.Е,за жалост се оказа,че навика си е навик и не се забравя лесно.
Не се обади следващите 3 дена (много работи момчето) и пак се появи.Не зная какво искам.Умирам си от яд.Не може само така да минава и да се радва на детето.Цялата грижа и отговорност са върху мен.Не искам и да се връща-никога няма да се промени.А зимата е дълга...и няма на кого да разчитам за нищо.A той не е човек ,с който мога да изясня отношенията си(думите му не тежат).Зная,че още ме обича,обича и детето и няма да ме остави лесно,но ще прави всичко възможно да се чувствам зле без него(а и с него).Искам да ми помага и се грижи за детето,но не мога да живея с него.Извинете ме,за обърканият ред на мисли,но ми е трудно да ги подредя.Как бих искала да имам някой,който да ме вълнува поне малко,за да не трови дните ми гадняра...Само в това виждам спасение.

# 1
  • Мнения: 3 634
Как бих искала да имам някой,който да ме вълнува поне малко,за да не трови дните ми гадняра...Само в това виждам спасение.

Мила, не ти е било лесно, и няма да те лъжа с обещаня, че ще ти стане по-лесно. Това е живота, това е твоята пътека. Ти несъзнателно си я избрала без да искаш, но сега вече си на нея и ще си вървиш по нея. Знам, че не е лесно. Аз съм сама с 2 деца от 9 месеца. Има и много други като мене...

Бих искала да ти кажа нещо по повод последните две изречения които си написала... НЕ ПОМАГА! Просто няма как да помогне новата връзка, ако ти все още имаш нещо (макар и малко) в старата. Дори и малко да го обичаш бившия... няма да стане... освен ако мъжа от новата връзка не е наистина нещо извънредно, нещо специално, нещо особенно и нетипично.

# 2
  • Мнения: 29
Това е последната ми надежда.До сега винаги е помагало.Надявам се,надявам си се... baby_neutral

# 3
  • Мнения: X
Ми и аз си мисля, че с нова връзка ще се забравят нещата. Ще имаш сили да ограничите вижданиата в рамките на 2та пъти в месеца. Пък намериш ли мъж, които е наистина на място, чувствата към стария могат да отшумят съвсем. Но това /намирането на друг/ не е никак лесно.  ooooh!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 634
Аз имах връзка... две такива дори... Изобщо не се промениха нещата.
Просто стана дори и по-терсене, защото и в двата случая просто не можах да развия никакви чувства към нито единия нито другия. Само ме дразнеха с поведението си, с говора си... бе с какво ли не.
Но все пак, различни хора сме...
При мен просто беше така (то с късмет като моя...)

# 5
  • София
  • Мнения: 985
.Как бих искала да имам някой,който да ме вълнува поне малко,за да не трови дните ми гадняра...Само в това виждам спасение.

Аз също мисля, че това е добро решение на въпроса. Пожелавам ти скоро да намериш, някой който да те развълнува и да ти донесе положителни емоции. Но мисля, че и ти трябва да го потърсиш................................. Wink и да се поогледаш.
Успех

# 6
  • София
  • Мнения: 985



Бих искала да ти кажа нещо по повод последните две изречения които си написала... НЕ ПОМАГА! Просто няма как да помогне новата връзка, ако ти все още имаш нещо (макар и малко) в старата. Дори и малко да го обичаш бившия... няма да стане... освен ако мъжа от новата връзка не е наистина нещо извънредно, нещо специално, нещо особенно и нетипично.

МОФ, не ми се сърди, но тук малко не съм съгласна с теб. Съдя от личния си опит. Не е нужно новия да бъде чак толкова по-, по-, - най. Достатъчно е просто да бъде свестен човек и да вълнува поне малко сърцето Wink. И така малко по- малко  чувствата към другия  ще бъдат изместени и може би забравени съвсем. Още повече,  Naq казва, че не обича бащата на детето си.

# 7
  • Мнения: 3 634
 

МОФ, не ми се сърди...

Не се сърдя Hug

Хора всякакви, мнения различни... Просто мое мнение рефлектиращо вързките които съм имала след раздялата.

# 8
  • Мнения: 29
Благодаря ви за подкрепата и разбирането момичета!Той продължава да идва и се опитва да ми припомни колко хубаво ми е било с него ooooh!.Опитва се и да ме накара да го моля да се върне,да го помоля за шанс... #CrazyСмешно е,да.Но,така поне виждам нещата от страни,защото вече съм сигурна,че нищо не ми е останало към него и въпреки опитите му,се оказва,че помня най-най лошото.Надявам се наистина да срещна човек,който да заличи и лошите ми спомени,да заличи него.Мисля си и междувременно да поддържам добрият тон,за да се възползвам,в случай на нужда,а и да не забравя какво е загубил.Ще го оставя да си мисли,че играе добре играта си Simple Smile и...аз си знам.
Рано,или късно ще осъзнае колко прескъпо е платил за игричките и грешките си.

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОмичета, една нова, но ИСТИНСКА връзка помага.
МОФ не ти ли е идвало на ум, че твоите две връзки въобще не са били връзки щом човека отсреща дори като говори те е дразнел? Това е било само излизане... опознаване, но не и връзкса.
Аз вярвам, че връзка значи човек с който се познаваш поне от 3 месеца и ходиш поне 3! Другото си е ала-бала.
Аз навремето така си легнах само да си докажа, че не съм станала фригидна - е отвратих се от секса за още дълго време. МА не беше проблема в секса, а в това, че не беше времето, мястото и човека подходящ. При други обстоятелства нещата са други.

Naq
Аз не бих се занимавала с някой който ми ПоСЯГА! Ами утре ще те млати пред детето и ще ти е много по-трудно да го изриташ. При насилие съм повече от безкомпромисна - моя позната така остана с бащата на детето си - е детето е момиче и веднъж беше го насинил около слепоочието щото искал нея да удари!!!!!!!!!! А беше на 1г5 та още малко и можеше да го няма! А сега е много красиво момиченце, което се страхува от мъжете и псува като каруцарка - на 4-5г. Иначе обичая баща си, но резултата от домашното насилие  ев страха от чуждите мъже.

# 10
  • Мнения: 3 634
МОмичета, една нова, но ИСТИНСКА връзка помага.
МОФ не ти ли е идвало на ум, че твоите две връзки въобще не са били връзки...

Муцка, верно бе! Ма съм и аз... май щото те си го въобразяваха... та аз съм от тях го прихванала... Единия обаче ми заяви още като се видяхме, че ще "ходим" заедно... та може от това да съм се объркала  newsm78 ooooh!

Та значи, помага, а? Еми... почвам и аз да се озъртам тогава...

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОФ то на меда налитат мухите Simple Smile
Жена като теб е като меда - сладка и привлича гадовете...Дай си време да ти се пречисти сърцето от ла..та дето ги нарина бившия - иначе и да срещнеш добър човек от разочаровани е гадости няма да имаш място в сърцето си за него!
Бъди силна и се порадвай на свободата си - наслаждавай й се с пълна сила и прави всички щури неща дето иначе не би си позволила когато си с някого.
А мъжа ще дойде сам - ти си като фар - умна, интелигентна и добра - ще те забележат - просто изчакай кораб, а не някоя лодчица Simple Smile
Мина през много по-гежки неща от самотата - сигурна съм, че и сега ще устоиш!
И дано с нещо не съм те засегнала!

# 12
  • Мнения: 3 634
Наде, не си бе мила... погъделичка ми самочувствието! БЛАГОДАРЯ ТИ!

Цитат
Жена като теб е като меда - сладка и привлича гадовете...

Това да го прочетат всички, моля! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт