За БТ

  • 1 529
  • 15
  •   1
Отговори
Момичета моля отговорете ми.Само след евентуално забременяване ли има спад на БТ или по принцип?И точно след 7 дни ли е това зацапване и понижение на БТ или може да е за по дълъг период на време.Например8-9 дни Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
За кой спад на БТ говориш? За имплантационния ли? Не е задължително да го има. Иначе по правило при евентуална бременност БТ се поддържа висока докъм 3 месец. А и зацапването не е задължително. При първата си бременност нямах зацапване. на следващия ти въпрос - да, може да не е точно 7, а 8 или 9 дни. Много е индивидуално.

# 2
  • Мнения: 1 419
Може да го има, може и да го няма (по-често го няма  Wink); може и на 7ми ден, може и преди това, а може и малко след това.

# 3
Благодаря Ви за бързите отговори.Колко дни е този спад имплантационния?До какви граници варира.При мен днес за 1 ден е 36,9,а за утре ще видим.

# 4
  • Мнения: 1 419
Дафна, при всеки е строго индивидуално - няма формула за съжаление, иначе щеше да ни е много лесно на всички  Blush
Би трябвало да е ден-два, но с колко няма точна граница, т.к. БТ при всяка жена варира. Например 36.8 е висока за мен, а при теб е ниска  Crazy

# 5
Да,напълно си права Ауа.Наистина няма формула Sad.От скоро чета форума имай започнах да си внушавам,че съм бременна.Но в мен се е вселело едно странно чувство Praynig и не ми дава мира.Извинявам се ако съм Ви досадила с тези въпроси.

# 6
Ох какво да ти кажа и аз съм на същия хал Laughing, не си мисли че си само ти.
Аз съм със изключително нередовен М.- в повечето от случайте доста дълъг.
Вече тестове за бременност не ми се правят - защото най вероятно ще е поредният отрицателен.
Закъснявами, гърдите ме болят и вече няма сутиен които да ми става (на все това,че не съм с малък бюст) за радост на мъжете Laughing появи се някакъв бял секрет, предменструален синдром и корема не ме боли като за киста, за капак температурната ми графика за този период е пълен хаос и въобще немога да и направя никакъв коментар.
В главата ми се е вселила идейката да не би пък да съм ........, то чудото да е станала
(ХАЙДЕ ДАНО ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИ МУ ПЪК И НА МЕН). Засега си чакам пък каквото е такова след като мине известно време ще се замъкна на видеозон и то ще се разбере. Или ще е поредната мързелива киста или бебчо най накрая ще ме е одобрил че мога да му бъда маминка  Grinning Grinning Grinning. СПОКОЙНО КАКВО ДА ТИ КАЖА,БЪДИ ТЪРПЕЛИВА.УСПЕХ

# 7
Meche, при кистата усеща ли се напрежение в долната част на корема, в областта на матката или неприятните усещания са само в областта на яйчниците?

# 8
  • Мнения: 1 419
Феа, аз само в областта на яйчниците съм усещала до сега - малко напрегнати и 'потреперващи' от време на време

# 9
Незнам какво да си мисля......имам предчувствие, че фоликула се е превърнал на киста. Вече ми е 26 ден от цикъла и все още не съм засякла овулация -  БТ днес е 36.9. Усещам напрежение ниско долу--не е болка, а някаква тежест, незнам как да си го обясня.
Чудя се дали да ида на лекар или да изчакам до датата на цикъла (то дата при мен няма ама след 10-15 дни закъснение все някога идва)

# 10
Ох ами какво да ти кажа в повечето случаи чувствам корема много напрегнат и подут, по лицето започват да ми се появяват пъпчици и по трудно ходя по голяма нужда, при полов контакт имам болка понякога в областа на яйчниците, друг път в матката и областта към таза( ниско долу и леко назад). Дори понякога включително колана на дънките ми е оказвал съпротива. Незная как точно да я опиша. Но определено корема ми се подува.

# 11
  • Мнения: 9 077
Даже да има киста, не е нужно да се усеща, така че не си пълнете главиците с глупости Simple Smile

# 12
Да така е, но до сега винаги когато съм мислила че има бебе е имало киста, е сега си мисля че има киста а няма бебе,Отпуснала съм му края пък каквото ще да става.За кистата не ме е грижа, а пък ако е бебче то ще се разбере.Приятан почивка на всички и използвайте последните топли и слънчеви дни като предпоставка за направа на едни слънчеви бебоци. Чао до Понеделник нова седмичка но въсмет  Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
В главата ми се е вселила идейката да не би пък да съм ........, то чудото да е станала
(ХАЙДЕ ДАНО ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИ МУ ПЪК И НА МЕН).
Мече , да дай боже всеки му !
 Ама  въпреки , че всичко е възможно .......  с тази графика не се надявай мила .  Сори !

# 14
Вече си имам подновен профил.Моля погледнете ми лентичката и дайте мнения.Още всичко ми е много объркано,но ще се научаскоро.Обещавам.

Общи условия

Активация на акаунт