Вечерното спане

  • 395
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Здравейте мили мами! От скоро съм във форума и е чудесен. Имам проблем с моята 4 месечна дъщеричка. Буди се много често през нощта,почти през час. Давам и водичка или сок и заспива и след час пак на ново до сутринта. Засилих и вечерното ядене но и така не стана. Възможно ли е да я мъчат зъбки? И не е ли много рано? Ако някоя от вас е имала или има същия проблем нека отговори. Благодаря ви предварително!!!!!!!!!!!!!!! newsm03

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, възможно е, нищо че сте на 4 месеца. Те зъбите могат да мъчат и месец (дано при вас да не е така). Това е най-вероятната причина за буденето. Друга причина, за която се сещам е, че може да е прекалено топло, както и ако работи някаква печка да е много сух въздуха и за това да се буди за водичка. А аз наскоро бях на гости на баба и дядо и понеже нямаше нощна лампа, а и Бобо спа до мен, реших да не мъчим Тати и "спахме" на тъмно. Спахме е в кавички, защото цяла нощ малкия пъшкаше, въртеше се, пи вода 10-ина пъти и изобщо.... не спахме. А следващата вечер оставих лампата светната и си спахме спокойно...
Та, помисли какво се е променило, откакто не спи добре бебчето ти.

# 2
  • Мнения: 516
 Благодаря ти Лара, сега ще върна лентата назад, може би нещо не правя както преди.Дано да се сетя за разваления режим на бебка на какво може да се дължи. Първите 3месеца спеше много и спокойно- вечерта.  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт