Рецепта за хлебопекарна NEO BM201

  • 33 805
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте, форумци.

От няколко дни имам домашна хлебопекарна, но за съжаление нещо не можем да догодим хляба... Марката е NEO BM201.
Пробвахме няколко пъти - единия не втаса, втория - втаса, ама спадна по време на печенето.
Четох рецепти във форумите (че към уреда няма рецепти), пробвахме с различни пропорции - ама не и не.

Моля някой, ако има същата хлебопекарна да сподели сполучлива рецепта, че вече само дето не сънуваме домашен хляб...
По принцип предпочитам да е с пълнозърнесто или типово брашно, но каквото и да пишете съм готова да пробвам.

Пишете, моля, и на каква програма се приготвя, че в повечето рецепти, които видях това го няма.
И още - каква мая ползвате? Аз взех на Йоткер, уж добри неща правят, ама да не е пък от нея..

Благодаря предварително на всички Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 774
Задай си въпросите тук .

# 2
  • Мнения: 0
ето една рецепта точно за тази хлебопекарна.  300мл.вода,    1 1/2 малка лъжичка сол,1 1/2 малка лъжичка суха мая , 2 супени лъжици олио, 500 гр брашно.                                                                 

# 3
# 4
  • Мнения: 2 774

Ами то остава и да не е стара....виж темата от коя дата е....отговора ми с каква дата е  Rolling Eyes....

# 5
  • Мнения: 0
ТЪРСЯ  фабрични рецепти за ХЛЕБОПЕКАРНА  NEO  MODEL-BM201 ....Поне двете рецепти :Основната за бял хляб./1/.     И рецептата за френския  по програма /2/ Ако можге точно както са дадени в рецептурната книжка която е с машината.БЛАГОДАРЯ МНОГО –ще почерпя.Поздрав:СВЕТОСЛАВ.    На следния адрез:  svetoslav.penev@mail.bg

# 6
  • Мнения: 7 779
често отговарям  (относно рецепти за дадена машина) : да сте виждали  специална рецепта за мусака или баница , или нещо друго  за печка Горение , Аристон, Раховец .... newsm78  същото е и с рецептите за хляб за дадена хлебопекарна.  то, тестото , няма представа в каква машина ще се пече за да знае ще стане или не.
хвани си която искаш рецепта и действай. все пак рецептите са за ориентир. винаги може да добавиш или отнемеш нещо от нея за да я пригодиш според вкуса си.

Общи условия

Активация на акаунт