Може ли всеки ден месо

  • 510
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В нашта детска кухня всеки ден и супата и манджата са с месо.Може ли детето да яде всеки ден месо.Аз давам или супата ,или второто,но все пак ми се вижда много месо

# 1
  • Мнения: 1 089
Ние ядем всеки ден месо, много рядко яде посно. тъй  като от скоро давам жълтък и то не много често, компенсираме с месото.

# 2
  • Мнения: 5 241
Може  Peace И в нашата кухня всеки ден има ядене или супа с месо и съответно детето ми всеки ден яде   Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 505
Да,може.Аз не съм я записала на кухня,но така или иначе всеки ден готвя нещо с месо за трима ни и като и давам да яде,не и обирам месото.

# 4
  • Мнения: X
Може и аз давам всеки ден месо от кухнята, защото забравям Embarassed да слагам жълтък.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз умишлено не давам жълтък,но все пак се притеснявам за месото,защото нямаме още годинка newsm78

# 6
  • Мнения: 3 537
Може,и ние ядем всеки ден месо от кухнята Wink

# 7
  • Мнения: 421
Нас даже така ни посъветва доктора, защото хемоглобина ни е към долната граница. Идеално е за хемоглобина:) Освен това няма никакъв проблем защото месото в пюретата, а предполагам и от кухнята, е в минимални количества.

# 8
  • Мнения: 4 187
Може. Рая всеки ден яде месо, но като съдя по показанията, на изследванията за хемоглобин, явно не и е достатъчно  Confused.

Общи условия

Активация на акаунт