Не искам да го виждам!!!!!!!!!!!!

  • 1 962
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Бяхме се разбрали да се видим в петък. Обаче нямало да ми даде пари, в понеделник щял да има, тогава можело пак да се видим да ми даде. Хубаво, ама в момента не се усетих. 2 дни мислих и му се обадих и му казах направо в понеделник да се видим да го съчетаем. Да ама сега пак не мога да се успокоя и  newsm45 newsm45 newsm45Наглост човешка. Толкова беше спокоен по телефона... м.... му. А аз седя и мисля само за това. Кога да се видим, какво ще говорим. Не искам да го виждам! А занапред все това ме чака.  smile3511Защо трябва?????? Как ме прецака тоя идиот. И сега след всяко виждане наново цялата история. Не мога да се успокоя с дни. Ми аз още го обичам, освен това го мразя за това което ми направи и затова, че е недосегаем... Ами затова как ще имам връзка после някога, като не вярвам вече на никои заради него!!!!!! Уфффф, хора, незнам защо го пиша, имам нужда да споделя...  bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 4 187
Оххх, миличка Cry, успокой се ! Незнам какво да ти кажа, стана ми мъчно! Сигурна съм, че всичко ще се оправи, бъди силна Heart Eyes.
 Прегръщам те Hug! Знам ,че едва ли това е пргръдката ,която искаш, но дано да свърши работа за момента!

# 2
  • Мнения: 2 792
 Тогава, не го виждай и не говори с него, достатъчно шансове и въможности му даде, от моя гледна точка прекалено много, айде тури черта на тази история....
  Това със съобразяването и изслушването отдавна трябваше да приключи за теб, сигурно го обичаш и сигурно всичко важно, което ти се случва на теб в този момент е нещо, което искаш да споделиш и с него. Но явно отсрещната страна е неадекватна, спри да го слушаш, спри да се съборазяваш, абе въобще не му вдигай телефона, ако му пука нека се мъчи, ти се помъчи достатъчно.
 На този човек, нищо не му дължиш, просто го игнорирай и не се съобразявай с него,  няма защо.

# 3
  • Мнения: 1 327
винаги, когато започнеш да беснееш за нещо се подсещай, че в себе си носиш едно съкровище! то е радостно, когато и ти си радостна, то е тъжно, когато и ти си тъжна, и е ядосано, когато и ти си ядосана.... я сега кажи как искаш да се чувства то?
горе главата и повече положителни емоции за бебока да имаш ти пожелавам!
всичко ще си дойде на мястото, само трябва да си спокойна и усмихната!
все пак ТИ, а не ТОЙ има възможност да изпита най-приятните мигове, които може да ни дари живота...

# 4
  • Мнения: 2 863
Каси, аз предлагам следното: иди си на профила и си виж последните мнения ... отдели малко време да почетеш сама себе си... ще видиш това, което виждаме и ние... бях ти писала веднъж, че не знам как издържаш вече толкова време на тоя тормоз.... половината ти сама си го образуваш... за останалото се грижи благоверния ти... Знаеш, виждаш, четеш, че повечето тука са преживели какви ли не гадости  и то като бременни... ми хайде наистина спри да го виждаш!!!!!!!!!!!!Стига си търси причини, колко сме писали и говорили за това... всеки го е правил, но има една граница- аз я наричам елементарно чувство за самосъхранене, а в случая не е и само за теб, а и за бебето, която при теб отдавна е премината...
Повярвай ми не е толкова страшно да си сам за известно време...дай си го това време... просто ще си разбиеш отсега нервите, а тепърва ще ти трябват- и безсънни нощи може да имаш с бебето, и болести и какво ли не има  в отглеждането на едно дете, като си една топка нерви как ще стане тая работа??????????????

# 5
  • Мнения: 193
Каси ,саморазрушаваш се,стегни се - не бъди егоистка,помисли и за бебето!Абе толкова ли заслужава този човек ,че си стигнала чак до там да се скапваш и нараняваш сама?Колкото и съвети да ти дават тук другите,ако сама не си помогнеш,ще се лашкаш така до безкрай...Стегни се,вярвай в себе си-на вълка врата му е дебел,защото си върши работата сам.Вслушай се в съветите на  Jali -лично аз много я харесвам,много е земна и реална.Няма отнесени работи при нея,не витае в облаците като повечето от нас.Моят съвет-помогни си сама,бъди по-твърда в отношенията си с твоя.Май точно с тези пари те манипулира-я му кажи майната ти на парите,че да видим следващият път по какъв повод ще иска да те види?

# 6
  • Мнения: 934
Каси, злато не плачи разстройваш бебока.Тъпо е точно аз да ти го казвам ама нейдей да му се връзваш. Няма как за съжаление ще трябва да го виждаш, но ти си решаваш как и кога все пак. Ако е само за парите защо не ги оставя някъде или просто да ти праща запис?? Поне сега да не се разтройваш. Е то така или иначе има тежки дни по възможност само трябва да ги намалим, не може да избягаме от тях. Напълно ти съчуствам Cry Hug Hug

# 7
  • Мнения: 473
Мами искам да ви попитам колко от вас са искарали  цялата бременност сами.Като ми отговорите ще ви кажа нещо.Но сам сами.Ставаш сама лягаш сама.Това 9 месеца.И тогава ще си говорим. newsm78

# 8
  • Мнения: 193
Мами искам да ви попитам колко от вас са искарали  цялата бременност сами.Като ми отговорите ще ви кажа нещо.Но сам сами.Ставаш сама лягаш сама.Това 9 месеца.И тогава ще си говорим. newsm78
Бях в началото на 3ия месец,когато отпътува обратно в чужбина-живея сама на квартира,2 месеца ми се обаждаше по телефона,на третия започнахме да се караме/по тел./Сама си ходех на прегледи,сама си пътувах до родителите ми в друг град,сама заспивах и се събуждах със съзнанието ,че вече сме разделени,но и с надеждата че като се върне от чужбина,ще иска да се видим и да се доразберем.Работих до края почти,родих със 3 седмици по-рано. Бях закарана в болницата от брат ми,бях взета от снаха ми и майка.Човекът се върна когато бебето беше на 2 месеца, и се втурна по заведенията-да навакса.Нито ме потърси,нито се обади. Безсънните ми нощи бяха не от бебето,а от недоумяващия въпрос-защо,защо не пожела да види бебето?
Не ме видя изобщо бременна,ама изобщо.
Смея да твърдя,че напълно сама си изкарах бременноста.

# 9
  • Мнения: X
Ако е само за парите защо не ги оставя някъде или просто да ти праща запис??
Я кажи ми де? Вика добре и после нищо... #Sniper #Sniper #Sniper
Смея да твърдя,че напълно сама си изкарах бременноста.
Уффф, ама....... #Sniper

# 10
  • Мнения: 2 863
Мами искам да ви попитам колко от вас са искарали  цялата бременност сами.Като ми отговорите ще ви кажа нещо.Но сам сами.Ставаш сама лягаш сама.Това 9 месеца.И тогава ще си говорим. newsm78

Човек винаги си мисли, че неговото нещастие е най-тежко, така е докато не види или не разбере, че има и по-лошо. Имаше една такава приказка: беше ми кофти със стари обувки, докато не срещнах човека без крака....

Алена, сигурно ти е било много тежко, но в твоятя исторя поне няма никакво съмнение, че човека не си заслужава. ....По- трудно и гадно е, когато човека в определени ситуации е показвал, че може да обича и да се грижи, но има други неща, които го спират и стават причина да се държи неадекватно...
А най-гадно ми се струва, когато майката е отнесела цялата тежест по отглеждането на детето, и след 2-3 години "таткото" изведнъж го засърби съвеста и решава да участва.....Но така или иначе живота е пълен с обрати и е най-добре човек сам да си дава възможност за промяна.Каси, последното е за теб  bouquet

# 11
  • Мнения: 193
Jali,права си -аз наистина разбрах,че този човек не си заслужава-той ми го доказа.Но  мисля,че изоставените бременни жени страдат по един и същ начин и искат до тях в този момент да е човека,който да се грижи за тях и да ги обича.

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси!
Пак образно казано ще те "сритам" по дупето!
Ти мислиш ли за своето бебе или само за вас двамата с мъжО ти Писала съм ти и съм ти казвала за вредата която причиняваш на бебето. Моля те не си мисли за отминали неща, а само за бъдещи хубави. Наистина те разбирам - аз също открих, че плановете ми по един или друг начин рухват, но никога не съм се давала, защото знаех, че в мен има едно създание, което от тук насетне е моя съдба, а аз в момента съм му дом - затова се стараех да му дам най-доброто. И така в мисли и планове /и мноого работа/ преминаха 9-те месеца. Преживях и нежеланата сватба и скандали в къщи /много тежки - не искам да си спомням и липсата на мъж до мен, въпреки брака/. Всичко преживях заради малкия и ако трябва - пак ще го направя!
Мисли за детето! В теб надделява личното самосъжаление, вместо мислите за бебето!
БОлката може да бъде подтисната, но ти й се отдаваш и това вреди на малкото сладко бебе! Мисли, че вече никога няма да си сама, защото имаш своето слънчице. И че си благословена с дете!
Хайде спри да си нещастна, защото има твърде много причини да си щастлива! Ще ти се обадя довечера, а сега помисли над думите ми и тези на Джали1!!!

Общи условия

Активация на акаунт