Въпросче за първите буйки

  • 737
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Мами ще купувам на моето момче буйки - та въпроса е следния - Точния номер ли се купува или примерно един по-голям?    (newsm78 ако е точния вероятно ще го израсте много бързо, обаче ако е по-голям...да не му е неудобно докато подскача, танцува и т.н. бебешки занимания).





# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз взимах един номер по-големи,та успяваше да ги носи около 3-4месеца чифта

# 2
Казват, че един номер по-голям трябвало да се взема, било по-добре за крачето на детето. А пък е и по-практично.И така и правя още от първите обучици. Не се притеснявай не им е неудобно.

# 3
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Мисля , че трябва да е точно номера на детето т.е. нито голям ,за да не се му неудобни , нито малки за да не му стискат . Въпреки това аз бях купила един номер по- голям , постоянно и се вадеха ...много неприятно  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 915
Ето една изчерпателна статия по въпроса за избора на детски обувки: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/918/52/

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Ето още едно компетентно мнение по въпроса http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … amp;view=&sb=

# 6
  • Мнения: 2 807
Точния номер  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Мисля че ако му купиш по-голям номер ще му се събуват.На Стела най-малкия номер буйки и бяха големи и и се събуваха,та за това така мисля.

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
! Прочети линковете и това, което д-р Алексиев е писал в другият форум...няма да сбъркаш:)

# 9
  • Мнения: 8 505
Точния номер.В него е предвидено малко разстояние между крачето и обувката.

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Според мен- купи по-големи. Детето ти още няма 6 месеца, едва ли е тръгнало да ходи. В момента едни обувки по-скоро ще му топлят краката.

# 11
  • Мнения: 920
Благодаря мами - изчетох и линковете, но и Мечо пух е права в предположението си, че по-скоро за топленето ни трябват. Да видим де - може и на нас най-малкия номер да ни одйде голям...тогава въпроса ми автоматично губи смисъл  Grinning .


# 12
  • София
  • Мнения: 2 271

Дано не ми се сърдят модераторите, че заемам много място  Laughing
Такива си купихме ние и сме много доволни. Струват 15 лв., на Колев и Колев са.

Общи условия

Активация на акаунт