Някой знае ли къде има аеробика за бременни в Пловдив?

  • 1 260
  • 6
  •   1
Отговори
В края на третия месец съм. Искам да се движа повече, но и работата не ми го позволява много, по цял ден съм зад бюрото седнала, а и времето застудя и не става за разходки много.
Някой знае ли за аеробика за бременни в Пловдив?

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Каква аеробика, бе жена. Това не е спорт за бременни, особено, ако по принцип не тренираш. По-добре специални упражнения в къщи за бременни, йога, дълги разходки или просто се запиши на танци, но не народни. Naughty
Успех и леко бременеене.

# 2
  • София
  • Мнения: 596
Аз имах видео касета с упражнения - никак не бяха сложни, за бременни и след като родиш. Правила съм ги, добре се чувствах. Ако искаш ще видя на коя фирма е. Имаше и упражнения за дишане вътре, за тези които не ходят на специалните курсове за бременни.

# 3
Аз имах видео касета с упражнения - никак не бяха сложни, за бременни и след като родиш. Правила съм ги, добре се чувствах. Ако искаш ще видя на коя фирма е. Имаше и упражнения за дишане вътре, за тези които не ходят на специалните курсове за бременни.

Добре, ще се радвам да ми пишеш за тези упражнения.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аеробика ли точно търсиш? Защото в Център за бременни жени си има цял курс за бременни, където има лекции с най-разни специалисти, а също и упражнения за бременни. Ако това те интересува, свирни и ще ти дам повече инфо.

# 5
Аеробика ли точно търсиш? Защото в Център за бременни жени си има цял курс за бременни, където има лекции с най-разни специалисти, а също и упражнения за бременни. Ако това те интересува, свирни и ще ти дам повече инфо.

Може би това е по-добрия вариант, щом е под ръководство на лекари.
Имаш ли отзиви някой да го е посъщавал.
Ако е възможно дай ми някакви кординати да имам за този център.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Може би това е по-добрия вариант, щом е под ръководство на лекари.
Имаш ли отзиви някой да го е посъщавал.
Ако е възможно дай ми някакви кординати да имам за този център.
Лекари водят някои от лекциите, иначе гимнастиката се води от инструкторка по йога.
Аз съм го посещавала, когато бях бременна и бях много доволна (толкова доволна, че изкарах 2 курса един след друг до самия край на бременността). Впоследствие по друга линия се свързах с Центъра и сега си сътрудничим, но наистина го препоръчвам просто, защото това е най-доброто за бременни в града ни (то не, че има кой знае какво друго).
Копирам от мой стар пост:

Центърът се помещава в ДКЦ - 1 (на Понеделник пазара).
Курсът е с продължителност 2 1/2 месеца. Майките могат да се запишат след12 г.с.
Курсът включва физически упражнения за бременни (както и съвети за възстановяване след раждане), практически упражнения за грижи за бебето, разнообразни лекции от специалисти, които обхващат всички аспекти от отношенията родители-бебе, гледане на различни видеофилми за раждане и грижи за бебето, както и посещения на всички родилни домове в града, за да могат майките да решат къде искат да раждат. Атмосферата е дружелюбна и приятелска, а курсът се провежда много професионално. Бащите също са добре дошли.
Таксата е 45 лв за 27 занятия.
Центърът има и заемна библиотека за майките, която се състои от различни списания за бременност и майчинство, както и книги по тези въпроси.
Майките и татковците, които посещават курса, са поканени да се присъединят към Клуб на родителя към Центъра. Клубът на родителя има среща веднъж месечно, когато се провежда лекция по интересна тема и се обсъждат различни въпроси.
За повече информация - 032/27-11-52 - Център за бременни жени.

Общи условия

Активация на акаунт