Кръв от носа

  • 497
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Момичета искам да ви попитам нещо, че леко се притесних Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Преди малко Оли както си играеше и потече кръв от носа...Не е ревала, само се гнусеше защото си изцапа блузата Joy Joy Joy Joy, но това досега никога не и се е случвало. Нормално ли е при толкова малко дете? Тя е само на 2 години и 3 месеца. На какво се дължи?
Аз я сложих малко да легне, ама то това шило слага ли се на легло...
Ще ви бъда много благодарна.

# 1
  • Мнения: 1 091
Не се притеснявай въобще. Моят син има същия проблем от горе - долу вашата възраст. Случвало ми се е сутрин като се събудим, възглавницата му да е в кръв. Ходили сме на лекар и той обясни, че често децата имат разширени кръвоносни съдове в нослето, мястото е нежно и може да се пукнат без видима причина. Пихме Рутаскорбин, сега много по-рядко му потича кръв от носа. С възрастта се израства, чувала съм, че е хубаво да се всмръква солена вода, но аз не съм го карала да го прави. За твое успокоение може да го заведеш на отоларинголог.
А, и не е задължително детето да е легнало като му потече кръв. Само напояваш тампонче с кислородна вода, вкарваш го леко в ноздрата и я притискаш малко.

# 2
  • Мнения: 7 803
до 15/16 годишна го имах този проблем какво ли не правиха лекарите нищо не помогна само си спря но в даскало беше гот като ме изпитват а не съм учила само да си пипна носа и той потича и хайде при лекарката та все ми се разминаваше  Joy

Общи условия

Активация на акаунт