Имуностимуланти

  • 21 955
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 749
zdrasti raja nikol ne sam probvala tozi sirop,no pulmologa pri koito hodq kogato zapo4nat da se razbolqvat decata mi e kazval, 4e ako se piqt p4elni produkti nai dobroto e p4elno mle4ice a otdelno ni dava esberitoks(ehinacea).Tezi blizalki za koito pitah po nagore ni gi dava za 1pat,predi tova pak sme pili p4elno mle4ice no na kapsuli.Aotnosno razlikite v cenite tazi apteka framar q polzvam v neta kato spravo4nik,za6toto ima po4ti vsi4ko koeto ni interesuva,a vinagi kupuvam ot aptekite okolo nas v mladost i razlikata v cenata vinagi e po 2.3 lv i pove4e,t.e po-niski sa cenite v drugite apteki.Edvali ti pomognah mnogo,hubav den.

# 61
  • Мнения: 1
Консумацията на лъжица МЕД на гладно преди хапване укрепва много организма. Налага ми се да приемам мед във връзка с лечение на черен дроб, но съм забелязал че предпазва невероятно в момент на грипна епидемия. Три пъти на ден по една супена лъжица . Аз го приемам по 3 месеца с този ритъм. Като го комбинирам с пчелен прашец, но той няма такъв изразен имунен ефект като меда.
Няколко капки от клеева тинктура /прополис/ на всеки един час в момент когато гърлото започне да драска, стопира възпалението за един ден. Става и за носа , но щипе много и трябва наистина само по една капка да се капе в ноздра. За да се омекоти спирта от тинктурата може да се добави малко зехтин.
Тинктурата се прави от 3 пръчки прополис надробени с нож на много ситно и разтворени за около 3 седмици в 100гр спирт, или се купува готова в аптеката или сергията с мед. Става за деца над 4г , не им харесва  Laughing опитайте го първо на себе си.

# 62
  • Мнения: 132
Има ли някой който да използава витамини "Звездички " и какво ви е мнението? Спрях се на тях заради съдържанието на рибено масло, но мисля че на вкус няма да са много приятни и децата няма да ги харесат.

# 63
  • Мнения: 3 540
Няколко капки от клеева тинктура /прополис/ на всеки един час в момент когато гърлото започне да драска, стопира възпалението за един ден. Става и за носа , но щипе много и трябва наистина само по една капка да се капе в ноздра. За да се омекоти спирта от тинктурата може да се добави малко зехтин.
Тинктурата се прави от 3 пръчки прополис надробени с нож на много ситно и разтворени за около 3 седмици в 100гр спирт, или се купува готова в аптеката или сергията с мед. Става за деца над 4г , не им харесва  Laughing опитайте го първо на себе си.

Трябва да се внимава със спирта, той изгаря полезните ностни власинки и уврежда с това лигавицата Sad

# 64
  • Мнения: 1 181
извинявам се за глупавия въпрос, но нещо не разбрах  Rolling Eyes

Тинктурата се прави от 3 пръчки прополис надробени с нож на много ситно и разтворени за около 3 седмици в 100гр спирт, или се купува готова в аптеката или сергията с мед. Става за деца над 4г , не им харесва  Laughing опитайте го първо на себе си.

Тази тинктура за пиене ли е или за капане в носа?  newsm78 И ако е за пиене, така чисто ли трябва да се приема или може в лъжицата с мед да се капне?

# 65
  • Мнения: 5
коластрата може ли да повлияе по някакъв начин на пролактина? и въобще има ли фактори, при които не се препоръчва да се приема?

Ще ти дам един линк на който ще получиш компетентен отговор от лекар-биохимик.Аз лично съм много доволна от консултациите които съм получавала оттам. http://revita.bg/10882/article-1/лекар-отговаря-на-вашите-въпроси/

# 66
  • Мнения: 7
Ами аз в момента за дъщеря ми съм се спряла на Супер Мечо - витамини . Давам и ги за укрепване и подсилване на имунитета и да си призная има ефект така като гледам .. другите около нея деца доста се разболяват , но да чукна на дърво засега е здравичка Simple Smile от време навреме се поразсополява , но само това Simple Smile. Витамините представляват желирани мечета и съответно ги взима с голяма радост Grinning доколкото знам има и сироп - пак Супер Мечо с вкус на плодове .. Simple Smile

Тези витамини между другото вмомента ги има на 3 - дневна промоция в колектива : 2 опаковки за 13 лв (50%) , което си излиза доста на сметка Simple Smile 

# 67
  • Мнения: 2
Черния бъз и ехинацеята с остават едни от най- силните имуностимуланти.За деца е подходящ сиропа  -120мл на Нейчърс Уей Sambukus for kids комбинация от черен бъз ,прополис и  течен екстракт от цвят на ехинацея.

# 68
  • Мнения: 3 540
Черния бъз и ехинацеята с остават едни от най- силните имуностимуланти.За деца е подходящ сиропа  -120мл на Нейчърс Уей Sambukus for kids комбинация от черен бъз ,прополис и  течен екстракт от цвят на ехинацея.
А какъв % са самите билки, какъв е процента на спирт и останалите съставки на този сироп!

# 69
  • Мнения: 2
В сиропа със сигурност няма спирт.Относно съдържанието на самите билки може да провериш в сайта на вносителя www.revita.bg

Общи условия

Активация на акаунт