Моля ви за съвет - не яде, много е сънлива

  • 357
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте момичета! За първи път пиша тук, но редовно ви чета и получавам информация от вас.
Имам нужда от мненията ви - моята двумесечна дъщеричка от вчера почти не иска да яде. По принцип се храним на поискване и сме само на кърма, но от 2 дни имам чувство, че ако аз не и предложа тя въобще няма да поиска. Не отблъсква гърдата, захапва си, но цоква лениво 5-6 пъти и започва да се унася. Моля дайте съвет как да процедирам. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 2 556
Моята също е на два месеца. Аз лично на твое място бих звъннала за всеки случай на педиатърката да й кажа за това!

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А някакви други симптоми за неразположение има ли? И как са ви памперсите? По принцип на тази възраст изведнъж може рязко да намалее времето,което прекарват на гърдата - може да сучат само 3-4 минути и това да е съвсем достатъчно. В такъв случай трябва да си има адекватния брой мокри и акани памперси - но ако има промяна в това отношение, без бавене я заведи първо да я види педиатъра.

# 3
  • Мнения: 119
Смятам, че няма симптоми на неразположение, поне не видими. А памперсите поне вчера и сутринта бяха наред. Утре по принцип сме на консултация и педиатърката ще я види, но исках да се допитам и до вас. Дано както казва hedra просто да си е намалила времето на сукане ...

Общи условия

Активация на акаунт