Намирате ли Биотрейд по магазините?

  • 1 137
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Само в Плевен ли не ги зареждат newsm78Исках да си взема онзи лосион за пилинг ефекта, обаче нещо не мога да го намеря - дори в най-заредената ни козметика го няма.Ще взема да пробвам по аптеките..А от сайта им някой поръчвал ли е?А в София къде ги има?Аз често пътувам, може да си взема направо оттам, ако знете къде....

# 1
  • София
  • Мнения: 1 634
Пробвай в Санита на светофара срещу улица Шипка. Не може да няма там.
А и Биотрейд основно по аптеките се продават.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По темата не мога да помогна.Но ще помоля някой да даде линк към сайта,защото и аз си търся нещо от там а не го намирам даже и в аптеките Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 634
http://biotrade-bg.com Ето линка. Има го в библиотеката, аз тъкмо ходих да го взимам от там, че и аз да поразгледам:)

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Благодаря  bouquet

# 5
  • Мнения: 216
Аз винаги съм купувала продуктите на Биотрейд от аптека, а не от магазин, така че пробвай там.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 394
Само в аптеките! Peace

# 7
  • Мнения: 344
Лятото си бях поръчала от сайта им някои неща така и не ми ги донесаха дори не си направиха труда и да се свържат с мен
Не съм ги виждала по аптеките в квартала

# 8
  • Мнения: 582
От 2-7.11. има "Алея на Здравето" в НДК. Ако можеш, мини от там, защото Биотрейд винаги участват, а цените са къде-къде по-надолу newsm10

# 9
Аз си намерих Одорекс в първата аптека, в която влязох, и съм МНОГО, АМА МНОГО доволна от него - никакво изпотяване!!!

Да кажа и за Акне аут - също е изпробван върху лицето ми и действа много добре, макар да го ползвам само веднъж на ден.

[color=Purple]Точа се на пилинга им, но ми кажете мога ли успоредно с него да ползвам и другите си мазила - фон дьо тен, пудри и разни други ала-бали за лице[/color]

# 10
  • София
  • Мнения: 1 634
От 2-7.11. има "Алея на Здравето" в НДК. Ако можеш, мини от там, защото Биотрейд винаги участват, а цените са къде-къде по-надолу newsm10

Това има ли нещо общо с арена на красотата в НДК, която е обявена от 9.11 - 13.11?
И на кое изложение(ако наистина става въпрос за различни неща) участва Биотрейд?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 634
Да си отговоря сама:)
Ходих на сайта на НДК и видях следното

“АЛЕЯ НА ЗДРАВЕТО”  -- 02.11. - 06.11.

“АРЕНА НА КРАСОТАТА” -- 09.11.-13.11.

“ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ” --  18.11. - 27.11. --това го давам като допълнително инфо за инртересуващите се

Това е!
Въпросът е сега на кое изложение участва Биотрейд:)

# 12
  • Мнения: 236
По темата не мога да помогна.Но ще помоля някой да даде линк към сайта,защото и аз си търся нещо от там а не го намирам даже и в аптеките Rolling Eyes
Здравей,понеже видях,че си от Варна ще ти копна една информация,която получих в резултат на мое запитване към фирмата:
"Cenata na dostavkata zavisi ot tegloto na porachanite produkti i vida na
uslugata (ikonomichna, obiknovena ili barza). Za poveche informacia mojete da
posetite saita na kurierska firma "Speedy", s koiato rabotim.
Eto adresite na dve apteki  vav varna, v koito mojete da otkriete cialata gama
medicinska kozmetika predlagana ot Biotrade:
1. Parva chastna apteka - bul. "Osmi primorski polk" 81;
2. Apteka "Makfarma" - ul. "Preslav" 35

Za poveche informacia ni pozvanete na tel. 02 / 868 55 72

Успех в търсенето!

Общи условия

Активация на акаунт