Ботокс?

  • 2 775
  • 24
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пак подбудено от гледането на Body Work (Извайване на тялото) по Дискавъри, да ви разпитам за Ботокса. Слага се на бръчките, това ясно, и е с краткотраен ефект...какво още? Как точно действа? Заглажда и съществуващите бръчки ли?

# 1
  • Мнения: 361
май парализира мускулчетата newsm78

# 2
# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Уф, Лейди, мерси Simple Smile Ама ми отвори работа и ти...утре ще чета...Аз съм хиперлюбопитна, но и порядъчно мързелива, та се надявах някой да ми го сдъвче и изплюе в два реда Simple Smile
Но - ще чета! и ще се образовам Simple Smile Благодаря за положения труд.

# 4
  • Мнения: 6 243
Това просто си го избивах от главата и точка.
Млада си още.
Аз вече ходих да питам, и мен ме отпратиха, че съм била млада  Grinning

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Това просто си го избивах от главата и точка.
Млада си още.
Аз вече ходих да питам, и мен ме отпратиха, че съм била млада Grinning
Ти пък! Simple Smile Нямам намерение да си слагам ботокс Simple Smile само искам да знам как действа и прочие, понеже съм любопитна гарга и обичам да съм всезнайка Wink

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
А иначе по 'Дискавъри' показват и 25-годишни мацки как слагат ботокс...верно е обаче, че повечето са над 30-35 годишни; има и бая мъже очевидно...

# 7
  • Мнения: 7 186
Аз съм чувала, че продължителното и многократно инжектиране на ботокс причинява с годините някаква степен на парализа на мускулите на лицето и то придобива вид на маска, лишено е от емоция.  Tired Иначе изгладено де. Simple Smile
Де да знам мен нещо ме плаши тази процедура. Thinking
Наистина не е работа за млад човек, може би за жени над 40, знам ли.
Но и си е до лице и кожа де, някои лица се състаряват много рано, други не.

# 8
  • Мнения: 6 243
Бу, като дойдеш в Стара Загора, ще те запозная с една сладка дерматоложка, тя ще ти обясни всичко. Но като й кажеш само "ботокс", и почва да клати главата ожесточено. Иначе разбирам, че дори и по нашия край, в дийп дарк провинциа, народът си праска ботокс на поразия.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Иначе разбирам, че дори и по нашия край, в дийп дарк провинциа, народът си праска ботокс на поразия.
Брей! Че колко струва туй удоволствие?

# 10
  • Мнения: 5 622
Бе хора,аз пак го изтървах това предаване днес май... ConfusedА го чаках с нетърпение.От 22 часа ли е в крайна сметка?Защото аз разбрах,че е от 23,но сега дават за някакви вампири,няма никакви Боди Уърк(мързи ме да превключа на латиница Crazy )

А устни с какво се изпълват в крайна сметка?Щото ние по навик казваме,че еди коя си имала силикон в устните,но силикон ли е наистина?Имаше някаква подобна тема в Красива мама,но с друг материал изпълване на устните и момичето,което се беше подложило каза,че нямало НИКАКЪВ ефект.
Та ми е интересно и за силикона де...освен за ботокса.(Дано Бу не се сърди,че разводнявам темата Embarassed)

# 11
  • Мнения: 6 243
Ши питам,, ама докато станем за ботокс, цената няма да е актуалнd  Grinning
(имат сайт, ама нещо несе отваря тази вечер, инаме щях да ти кажа)

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Буба, от 22 си е предаването. Днес на една баба й подпълниха устните с мазнини от бедрото й, много свежичка стана (е, тя имаше и лифтинг на лицето и шията, ама няма значение).
Сладка хапка, питай, може пък да блесна някъде със знания..."А знаете ли, че в Стара Загора хората масово си слагат ботокс? И това само за ... лв!"

# 13
  • София
  • Мнения: 1 544
Много ме изкефи предаването. Постоянно гледам операции и моя каза 4е съм луда.. Бу..хващала ли си по  МТВ - не ми вкючва латиницата - "Искам известно лице" - май така се превежда - и там избрания казва искам да приличам на еди кои си икато го почнат..  от главата до петите - ако се наложи.. Много е интересно.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Днес на една баба й подпълниха устните с мазнини от бедрото й, много свежичка стана

 Sick Бляк! Това много гадно ми прозвуча! Пак като не са й взели от д... то! Joy

Общи условия

Активация на акаунт